امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانلود مستقیم pdms 12

تیم طهاکو قبلا نسخه های تست شده نرم افزار قدرتمند پی دی ام اس را از طریق لینک پی دی ام اس pdms 12.0.SP6 در طهاکو برای دانلود عموم قرار داده بود.

در ماههای اخیر طهاکو با تهییه سرورهای قدرتمند خود تدابیری جهت کاربران خود در نظر گرفت.

امروز به جرأت آخرین نسخه نرم افزار قدرتمند پی دی ام اس را برای تمام مهندسان ایران آماده کرده ایم.

امیدواریم به ما اعتماد نمایید و کامل ترین و مورد تایید ترین نسخه را از ما تهیه کنید .اینبار مهندسان ایرانی بدون هیچ دغدغه خاطری همواره بهترین و کاملترین نسخه های مورد نیاز خود را از طریق طهاکو تهییه می کنند.

در زیر به صورت مختصر آخرین توضیحات مورد نیاز همراه این نسخه از pdms را برای متخصصین عزیز می گذاریم.

Improve project quality and increase efficiency with AVEVA PDMS The latest version of our leading design tool gives engineers powerful new resources to design equipment, piping, ducting, structural steel and supports. Learn how this dramatic new release can drive accuracy and productivity with a number of enhanced features, including updated design rule technology, new object associations and a new hole management application. Donรฏยฟยฝt miss this opportunity to learn about the latest innovations in AVEVA PDMS .

Business benefits of AVEVA PDMS include:
รฏยฟยฝ Improved project quality
รฏยฟยฝ Powerful change management tracking
รฏยฟยฝ Reduced schedule times
รฏยฟยฝ Centralized controls for global design teams

 

 

Installation Note:

1. Istall the program from "Plant_12.0_SP4" arhive. (Plant12.0.SP4\int\t51843\PDMS12.0.SP4\setup.exe)
2. In the "Custom Setup", disable only the "P&ID Manager" and "Schematic 3D Integrator"
2. Copy crack to C:\AVEVA\Plant\PDMS12.0.SP4
3. Run the "silent-51843-.bat" from "Plant_12.0_SP4" arhive
4. Run the program from the Start menu.
5. Use the drop down windows for filling UserName,Password,MDB and Module. Eg: Project: Sample (SAM); User Name: SAMPLE; Password: SAMPLE; MDB: SAMPLE; Module: Design

طهاکو و ویندوز سون و pdms

از زمانی که طهاکو به عنوان مرجع نرم افزار های مهندسی ایران مورد قبول اداره ارشاد و فناوری اطلاعات قرار گرفت و طهاکو کار خود را شروع نمود حدود چهار سال می گذرد.

امروز بعد از چهار سال طهاکو اگر اولین نباشد ولی جزء معدود تیم هایی است که توانسته است کاملترین نسخه pdms قابل ارائه و نصب واجرا بر روی کامپیوتر ها و شبکه های مبتنی بر نسخه های گوناگون ویندوز سون را به اجرا در آورد.

تلاش مدیران طهاکو برای نال ریلیز کرک و نصب و اجرا آخرین نسخه ارائه شده از aveva سافتری قدرتمند در زمینه کارخانه با کتابخانه ای فوق العاده قدرتمند سبب شد که نسخه ای آماده کنیم که اولا بتوانیم برر روی سیستم های شرکت فنی و مهندسی طراحان هفشجان آریانا نصب کنیم و هم بتوانیم ارائه ای داشته باشیم به تمام رقبای حاضر در صنعت در زمینه خطوط پالایشگاهی و مناطق نفتی فازهای مختلف عسلویه و کارخانه های پیشرفته و مدرن سطح ایران عزیزمان.

امروز که طهاکو با بیش از هزاران کاربر متخصص و مهندس و تحصیل کرده آشنا با نرم افزارهای مهندسی در تمام رشته ها در خدمت شماست قبل از بیان سابقه درخشان شرکت در صنعت ایران به اینکه در حال حاضر قطب قدرتمند مهندسان ایران است به خود می بالد و برای ارئه هر چه بهتر ریلیزهای تخصصی که قبل از این مختص کارهای شرکت فنی و مهندسی طراحان هفشجان آریانا بوده تلاش می کند.

نسخه حال حاضر از نرم افزار pdms قبلا مختص طراحی های شرکت بود ولی با پیشرفت فضای مجازی طهاکو و درخواست های فراوان امروز بر آنیم تا تمام نسخه ها را در اختیار مهندسان عزیز قرار دهیم و به اعتماد شما پاسخی مثبت دهیم.

نسخه حال حاضر قابلیت نصب و اجرا بر روی ویندوز سون را داشته و قبلا در آزمایشگاه طهاکو نصب و تست و اجرا گردیده است.

توضیحات نرم افزار pdms

این سافتر قدرتمند در زمره نرم افزارهای کارخانه ای قرا می گیرد که به طور کامل در فروم مورد بحث قرار گرفته است.

پی دی ام اس pdms

مرجع خرید و دانلود pdms

تصاویر فوق در حین تست و کرک نرم افزار PDMS 12 SP6در آزمایشگاه طهاکو گرفته شده است.