امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
آموزش نحوه استفاده از منوهای اکسل

 منوهایِ اکسل در بالای صفحه آغازین این نرم افزار وجود دارند.اگر به منوها دقت کنید هر کدام با سربرگ متفاوتی نشان داده شده اند.در ویدئو آموزشی معرفی منوها مدرس منو ها را لیست انتخاب نامیده و آموزش آنلاین خود را بر این اساس تکمیل کرده است.

در ادامه ریبون و تفاوت آن با منو ها مورد بررسی قرار گرفته است و سیر آموزش به طریقی ادامه پیدا می کند که نگرانی کاربران از تعداد بیشمار آیکن های موجود در روی ریبون از بین برود.

مدرس اکسل با توجه بسیار به انواع بخش های مختلفی که در هر ریبون هر منویی وجود دارد به معرفی تعداد زیادی از آنها می پردازد.

در ادامه مدرس به توضیح پشت صحنه نرم افزار اکسل یا back stage view می پردازد و در آموزش معرفی منو ها سعی می کند هر منو و نوار ابزاری که در این ناحیه وجود دارد را به کاربران معرفی کند.چرا که این ناحیه یکی از مهمترین و متفاوت ترین قسمت های نرم افزارهای پکیج آفیس محسوب می شود.

در ادامه آموزش تمام منوهای مختلفی که با کلیک بر روی برخی از آیکن های یکسان در هر بخش از منو ها قابل فراخانی می باشد توسط مدرس بدقت توضیح و بسط داده شده است.

در این آموزش منوهایِ موجود در بالا سمت راست نوار عنوان نرم افزار اکسل بدقت توضیح داده می شود و با معرفی ابزار ribone display option نحوه نمایش نماهای مختلف محیط اکسل بصورت کامل توضیح داده می شود.

در نهایت مدرس با ارائه توضیح کاملی پیرامون ابزار tell me more به کاربران آموزش می دهد که چگونه با فراخانی هلپ نرم افزار اکسل می توانند توضیحات بیشتری را  برای انواع منوهای موجود در اکسل فراخانی نمایند.

شما می توانید با مشاهده دوره آموزشی نرم افزار اکسل طهاکو تمامی این ویژگی هایی که توضیح داده شد را بصورت آنلاین و در قالب ویدئو آموزش ببینید.