امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
نرم افزار اکسل چه استفاده هایی دارد؟

مهم نیست که شما چه مدتیه دارید از اکسل استفاده می کنید،بدون شک، این سوالات به ذهن شما رسیده که همه چیزایی که در مورد اکسل وجود دارند چه چیزهایی میتونه باشه؟یا از اکسل این غول بزرگ شرکت مایکروسافت برای چه کاربردهایی استفاده میشه؟ اکسل  اغلب به عنوان یه پکیج صفحه گسترده شناخته میشه که همینطور هم هست. ولی مطمئنا خیلی بیشتر از این حرفها خواهد بود.ما در اکسل شاهد یک کاربرگ یا همون worksheet کوچیک هستیم.در ورک شیتی که در این ویدئویِ آموزشی مورد استفاده است می تونیم بگیم این ورک شیت یک کسب و کار کوچیک فقط برای شروع کار استارت آپ ها هست . ما در ورک شیت ها می تونیم فروش و هزینه هامون رو دنبال کنیم. و یا ممکنه با فایلی سر وکار داشته باشیم که در آن بخواهیم با طرح ریزی و یا برنامه ریزی بودجه پروژه های بزرگتری برای چند سال آتی درگیر بشیم.خب از الان تا چند سال دیگه قراره چه اتفاقی بیفته؟شما میاید درآمد،ارزش کالاها و هزینه ها رو دنبال می کنید. این می تونه خیلی پیچیده و مبهم باشه.

پس در این ویدئویِ آموزشی مدرس با شروع بحث پیرامون انواع ورک شیت ها و کاربرد آنها در مشاغل مختلف تصمیم گرفته که بصورت کامل تمامی کاربردهای احتمالی این نرم افزار قدرتمند شرکت مایکروسافت را توضیح بدهد.

در ادامه مدرس با اشاره به انواع لیست های کوچک و بزرگ تصمیم دارد در این آموزش کاربران مبتدی را با کارایی اکسل در مشاغل بزرگ و کوچک در ابتدای دوره آموزشی پیشرفته خود آشنا نماید

 در آموزش ویدئویی  انواع استفاده های نرم افزار اکسل کاربران با انواع بصورت گذرا در ابتدای دوره آموزشی با مثال هایی از انواع ابزارهای مدیریتی از جمله نمودارهایِ اکسل آشنا می شوند.

مدرس اکسل در ابتدای دوره آموزشی به توضیح ابزار pivot table  می پردازد و نشان می دهد که بعنوان یکی از توانایی های نرم افزار اکسل چگونه می توان لیست های بزرگ را تحلیل نمود.

همچنین کاربران طهاکو با ابزارهای ویژوالی و بصری نرم افزار اکسل که حدود 200 ابزار مختلف می باشند آشنا خواهند شد.

پس اگر دوست دارید که بدونید نرم افزار اکسل چه استفاده هایی می تونه داشته باشه همین الان سری به دوره آموزشی اکسل طهاکو بزنید و از آموزش های مدرس این دوره لذت ، و نهایت استفاده را ببرید.