امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
تفاوت workbook و worksheet  در اکسل

چیزهای خاصی در اکسل وجود دارند که وقتی ما به عنوان یک کاربر اکسل در حال کار با این نرم افزار قدرتمند هستیم همیشه داریم از آنها استفاده می کنیم.توی اکسل،یک فایل یک workbook هست و یک workbook هم یک فایل هست.و تقریبا همیشه آنها را به جای همدیگه می توانیم استفاده کنیم.شما نام  Workbook یا همون فایل  می توانید در نرم افزار اکسل در بالای صفحه ببینید. اگه شما فقط اکسل را بدون هیچ مقدمه ای باز کرده اید احتمالا شما یک فایلی با نام موقت Book1 یا شاید هم Book2 و یا چیزی شبیه به این نامها را می بینید.هر workbook حداقل از یک worksheet تشکیل شده است. و بد نیست بدانید که  کاربران اکسل یک صفحه گسترده بزرگ از worksheet را مشاهده می کنند یعنی ،هر workbook  داخل خودش حداقل  یک worksheet هم دارد.

در ویدئوی آموزشی تفاوت workbook و worksheet  در اکسل می توانید با تمام مفاهیم مربوط به فایل ها ورک شیت ها و یا ورک بوک ها پی برد.

مدرس دوره آموزشی اکسل با معرفی یک ورک شیت در یک ورک بوک و بسط و گسسترش آن تا آخرین سلول خاسته است ویژگی های موجود در یک ورک شیت را بصورت کامل برای ما شرح دهد.

اگر شما در مورد تمایز بین  ورک بوک و ورک شیت مشکلی دارید خیلی راحت می توانید با مشاهده ویدئوی آموزشی این درس در دوره آموزش آنلاین اکسل طهاکو به تمام ویژگی ها و تفاوت های ورک بوک و ورک شیت پی ببرید.