امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
اینباکس گوگل inbox google

امروز شاهدِ ارائه پلتفروم جدیدِ دیگری از گوگل با نامِ اینباکس بودیم که بدون شک اگه شما هم یکسری به Inbox بزنید متوجه بروزرسانی ها و فی-چِر هایی خواهید بود که گوگل با اونها تمام کاستی هایِ سرویسِ قدیمیه جیمیل رو برطرف کرده.

بنظر این سرویس اونقدر ها برایِ گوگل حائزِ اهمیته که ؛گوگل اومده و یک ساب دومین اختصاصی رو در دامنه گوگل دات کام با عنوانِ Inbox  بهش تخصیص داده.

گوگل این اپلیکیشنِ جدیدش رو اینبار با ارسالِ دعوتنامه به تمامیه کاربرانِ خودش معرفی کرد و ممکنه شما هم اگه سکی از کاربران سرویس دهنده گوگل هستین خبرنامش رو در جیمیلِ خودتون دیده باشید.

 اینکه طراحی متریال رو تعریف این سرویسِ جدید می بینیم خودش به تنهایی نشانگرِ شروعِ قدرتِ بی وصف این سرویس هستش؛سرویسی که شما هم می تونید برایِ سفارشی سازی تمامِ اکانت هایِ کاربریِ خودتون أزش استفاده کنید.

این یعنی رقابتِ مستقیم با OutLook مایکروسافت .OutLook ای که بهتون امکانِ مدیریتِ حساب هایِ کاربری رو در قالبِ دسکتاپ میداد و الان گوگل اومده و بر سرویس دهنده اینباکس خودش محدودیت هایِ OutLook رو هم برطرف کرده و قدرتمند تر و در ظاهری آنلاین و رایگان ارائه شده.

گوگل در اولین حرکت خودش برایِ بدست آوردنِ این بازار مدیریتیه بزرگ هم اومده و اپلیکیشنِ اندرویدی این نسخه رو هم در اختیار کاربرایِ خودش قرار داده.

روول هایی که در OutLook با هدفِ پاسخگویی سریع و اتوماتیک به برخی از ایمیل هایِ دلخواه تعریف میشد اینبار در Inbox قالبِ هوشِ مصنوعی رو به خودش گرفته و این برتریه اتوماتیکِ مدرنِاین کمپانی بزرگ نسبت به مایکروسافت محسوب میشه.

آرشیوِ ایمیل ها هم تمامِ کاستی هایِ یک سرویس دهنده ایمیل رو برطرف کرده و باید منتظر دیگر فی-چِر هایِ این سرویس خیلی کاربردیه گوگل بمونیم.

گوگل گفته که نگرانِ جیمیل نباشید از بین نمیره ؛و Inbox  یک تجربه جدیدی هستش که در امتدادِ پروژه جیمیل طرح ریزی شده.