امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
قابلیت جدید گوگل کیپ برای طرفداران فیلم و سریال

یادداشت بردار گوگل که در 20 مارس 2013 معرفی شده بود و برای سیستم عامل های آندرویدی و کزوم اواس در فروشگاه گوگل پلی به عنوان یک اپلیکیشن دستگاه های آندرویدی به عنوان یک نرم افزار تحت وب در گوگل درایو در دسترس بود اگر چه در نزد کاربران از اهمیت کمتری برخوردار بود ولی به جد می توان گفت نزد خود کمپانی گوگل از اهمیت بسزایی برخودار می باشد.Google Keep یکی از بارزترین های این قبیل اپلیکیشن هایی هست که در طول زمان در گوگل اجرایی و به مرحله بهره برداری می رسند.

Reminder اپلیکیشن گوگل کیپ که قابلیت نت برداری را هم در اختیار کاربران قرار داده است بنطر برای رقابت با تیم مایکروسافت و نرم افزار سازمانی OutLook طراحی شده است.

در بروزرسانی جدید گوگل این اپلیکیشن گوگل، به وسیله کاربردی برای علاقه مندان به سریال و فیلم تبدیل گردیده است.

امروز اگر از طریق حساب رایگان گوگل خود وارد گوگل کیپ شوید و یادداشتی با مضمون "فیلم" یا "تلویزیون" و از این قبیل وارد نمایید، این اپلیکیشن بطور هوشمند به شما کمک می کند تا در طی یک زمان کوتاهی بتوانید لیستی از فیلم های مورد علاقه خود را بوجود آورید.طریقه عملکرد این اپلیکیشن بطوری خواهد بود که بصورت پاپ آپ به شما قبل از تایپ کامل نام فیلم، آن فیلم را هوشمندانه و بطور کامل پیشنهاد می دهد.

گوگل کیپ

مطمئناً در صورت کار با این اپلیکیشن با قابلیت هوشمند تکمیل خودکار آن آشنا هستید. که در تکمیل ساختار فهرست هایی همچون فهرست خرید می تواند به طور خودکار آیتم هایی به یادداشت های شما اضافه نماید. و با این بروزرسانی شاهد این هستیم بطور خودکار این اپلیکیشن توانایی تکمیل لیست فیلم ها و سریال های مورد علاقه ما را دارا می باشد.

به هر حال با هر تحولی مشکلاتی دیده شده که از جمله مشکلات این بروزرسانی کمپانی گوگل به عدم واکنش به برخی کلید واژه ها می توان اشاره کرد. مثلاً با تایپ "movie" یا "TV series" با عدم واکنش روبرو هستیم ولی با تایپ "movies" و "TV shows" با واکنش این اپلیکیشن روبرو خواهیم بود.و بدون شک گوگل در آپدیت های آتی این مشکل را شناسایی و رفع خواهد کرد.

 

«برای مشاهده فایل ارجینال و بروز آموزش های آنلاین در منوی بالای همین صفحه از قسمت دپارتمان آموزش آنلاین اقدام نمایید»