امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
calendar گوگل برای آیپدها

calendar گوگل یک تقویم فوق العاده قدرتمند برای رقابت با OutLook پکیج آفیس مایکروسافت می باشد؛ ولی با این تفاوت که این پلتفروم با قابلیت آنلاین بودن و برخورداری از دیگر ویژگی های تعریف شده برای گوگل می تواند برتری خود را به مایکروسافت نشان دهد. هر چند توانایی های سازمانی هنوز برای این پلتفروم تعریف نشده ولی دیر یا زود شاهد ربودن گوی سبقت نرم افزار های کاربردی آفیس توسط کمپانی گوگل خواهیم بود.

calendar گوگل یک تقویم برای تمامی پلتفروم های موجود بوده و هم اکنون نیز برای آیپد ها هم سفارشی و در دسترس قرار گرفت؛ و هم اکنون این تبلت می تواند نسخه ی بهینه شده ی تقویم یا همان calendar را دریافت نماید.

اگر چه calendar گوگل چند سالی هست در آپ استور در اختیار کاربران اپل قرار دارد ولیکن اما این اپ از نوع یونیورسال نیست. هر چند امکان گسترش رابط کاربری اپلیکیشن های موجود برای همخوانی با صفحه نمایش های آیفون وجود داشت ولیکن این روش چندان هم مناسب بنظر نمی رسید و کاربران علاقه ای به اپلیکیشن های موجود نداشتند. ولی در حال حاضر با این حرکت بروز گوگل دیگر نباید نگران همخانی calendar گوگل با صفحه نمایش های با اندازه متفاوت تبلت های آیپد باشیم و از امروز اگر ما هم یکی از طرفداران این اپلیکیشن های تقویمی هستیم دیگر نباید نگرانی ای درمورد جستجوی نرم افزاری جایگزین بعنوانِ تقویم برای آیپد خود باشیم.

برخی ویژگی های این بروزرسانی کمپانی گوگل بشرح زیر است:

  • پیدا کردن زمان و رزرو اتاق
  • تنظیم هدف ها و دستیابی به آنها
  • جستجو از صفحه خانگی آیپد با استفاده از بخش جستجوی اسپات لایت
  • ویجت سفارشی شده برای نمایش قرارهای ملاقات آینده
  • مشاهده روادید در بخش مرکزی اعلانات آیپد
  • امکان مشاهده روادید در صفحه قفل آیپد در آپدیت های آتی calendar گوگل برای آیپد

کاربران آیپد می توانند از این لینک، calendar گوگل را دریافت نمایند.

بدون شک در دوره آموزشی آشنایی با شاخه های گوگل طهاکو، به تمامی این آپشن های تعریف شده برای انواع دستگاه ها خواهیم پرداخت. 

«برای مشاهده فایل ارجینال و بروز آموزش های آنلاین در منوی بالای همین صفحه از قسمت دپارتمان آموزش آنلاین اقدام نمایید»