امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آپدیت کتیا 5r21 نسخه های 32 و 64 بیت DS CATIA V5R21 Update ONLY مرجع نرم افزارهای مهندسی ایران با مدیریت تیم متخصص شرکت فنی ومهندسی طراحان هفشجان آریانا این بار هم آخرین ویرایش کتیا را برای اولین بار و نسخه ای کاملا معتبر در ایران گسترش می دهد.

آخرین سرویس پک کتیا 5R21 به عنوان بهترین نسخه خانگی کتیا.

ویرایش کتیا 6 نسخه ای کاملا حرفه ای برای شرکت های بزرگ محسوب می شود که همزمان چندین کاربر اقدام به طراحی یک طرح پیشرفته نمایند.ولیکن دوستانی که به تنهایی نیاز به یک نرم افزار قدرتمند دارند باید نسخه ی 5R21 را که از قدیم نصب می کردند تهیه کنند و اگر دوست داشتند کتابخانه نرم افزاری خود را از چندین سال گذشته به سال 2012 انتقال دهند و یک آپدیت کلی از نرم افزار داشته باشند باید بعد از نصب اقدام به دانلود آپدیت نموده و سپس با توجه به مراحل نصب گفته شده در فروم طهاکو آخرین نسخه کتیا جهان را در اختیار بگیرند.

 

 

امروز آخرین آپدیت نسخه کتیا از ورژن 5r21 را برای همراهان طهاکو آماده کرده ایم.

آپدیت آخرین سرویس پک ارئه شده از شرکت بزرگ تولید کننده بزرگترین نرم افزار طراحی صنعتی دنیا داسالت سیستم.

سرویس پکی برای کتیا نسخه 5r21 امروز توسط نالزرها و ریلیزرهای طهاکو آماده و آماده عرضه و ارائه می باشد.

لازم به ذکر است با این آپدیت می توانید به صورت اتوماتیک از هر آپدیت پایین تر از کتیا به این نسخه مهاجرت کنید.یعنی می توانید از کتیا 5r21 sp1 به کتیا 5r21 spn مهاجرت کنید که n آخرین نسخه می باشد.

کرک سازگار با این نسخه نیز به همراه این آپدیت ارائه می شود.

طریقه نصب این آپدیت به این صورت می باشد که شما از قبل یکی از نسخه های کتیا 5r21 را نصب کرده اید.حالا کافی است نسخه قابل پشتیبانی طهاکو از این سرویس پک را از طهاکو تهیه نمایید و با ران شدن اتوران این آپدیت در درایور pc خود کافی است مراحل نصب را به روال معمولی ادامه دهید و با مشاهده دکمه finish نسخه کتیای نصب شده روی سیستم شده از هر نسخه ای به catia 5r21 spn آپدیت می شود.

لازم به ذکر است این سرویس پک تنها یک آپدیت به روز برای تمام کتابخانه های مجازی سافتر کتیا می باشد و باید نسخه اصلی کتیا به صورت مجزا تهیه شود که از قبل در قسمت کتیا از منوی باز شده بالای همین صفحه قابل مشاهده و درخواست می بود.