امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اتوکد مکانیکال نسخه 32 و 64 بیت

نرم افزارهای قدرتمندی در هر رشته وجود دارند که در رشته مکانیک می توان به اتوکد مکانیکال اشاره نمود.

امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر آرشیو مهندسی خود را که از قبل تهیه نموده ایم در وب سایت طهاکو قرار دهیم.و هم به سیل عظیم پیام های دوستان و هم نیازهای مهندسی متخصصین پاسخی مثبت دهیم.

پیرامون سافتر های قدرتمند و گرافیک بالا و قدرتمند اتوکد و ارائه آخرین نسخه ها قبلا با طهاکو بودید و به پشتوانه همین موفقیت در فضای مجازی امروز نیز قصد کردیم جهت تکمیل بانک نرم افزاری اتوکد آخرین نسخه سازگار با ویندوز های 64 بیت از ویرایش اتوکد مکانیکال را به مهندسین ایران ارائه دهیم.

قبلا اتودسک اتوکد مکانیکال نسخه 32 بیت 2013 را به مهندسین گرامی ایران ارئه داده بودیم که بنا به استقبال گسترده و درخاست های فراوان امروز نسخه 64 بیت هم در آزمایشگاه طهاکو تست و به دپارتمان طهاکو ارائه شد.

امیدواریم بتوانیم در مسیری که پای گذاشته ایم بتوانیم به نیازهای جامعه مهندسی پاسخی مثبت بدهیم و در جهت تکمیل بزرگترین آرشیو نرم افزار های مهندسی دنیا موفق ترین به نظر آییم.

 

تصاویری که شرکت ارئه دهنده این سافتر قدرتمند در اختیار فضای وب قرار داده است بهترین گویای قدرت سافتر های این غول تولید کننده نرم افزار های 3 بعدی است.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Autodesk AutoCAD Mechanical:

کوتاه کردن زمان طراحی از طریق بایگانی و فهرست قطعات آماده پیش ساخته
ابزارهای گزارش دهی و زمان بندی برای کنترل ساخت و تولید در مراکز صنعتی
ابزارهای مستندسازی پروژه ، تهیه اسناد و مکتوبات همچنین توضیح و حاشیه نویسب طرح ها
امکان اشتراک یک پروژه بین چند طراح ، اشتراک و سطح دسترسی به لایه های مختلف یک طرح
امکان اعمال محدودیت های اندازه ای بر روی نقشه و ثبت توضیحات کنترلی و عوامل
استفاده از محیط کاربری آشنای نرم افزار اتوکد با ابزارهای مرتب با شکل های گویا و کاربردی
هزاران قطعه استاندارد آماده جهت آسان سازی کار طراحان مانند پیچ، واشر، بوش، مهره، پرچ درگیری ها و ...
و ...

اتوکد مکانیکال 64 بیت

دانلود با لینک مستقیم اتوکد

 

توضیحات اتوکد مکانیکال

شرکت بزرگ اتوکدرا می توان تنها ارائه دهنده نرم افزار های جامع و تخصصی مهندسی در تمام رشته های مهندسی معرفی کرد.مثلا در قبل ریلیز اتو کد اتودسک الکتریکال نسخه 2013 ورژن 64 بیتی و اتودسک اتوکد الکتریکال 32 بیت ورژن 2013 Autodesk AutoCAD Electrical را برای رشته مهندسی برق گرایش کنترل دیدیم.ریلیزهای متفاوتی برای رشته هایی مختلف که از بارزترین آنها به مهندسی عمران می توان اشاره کرد وجود دارد.

تنها سافترهای این غول نرم افزار های سه بعدی را می توان نام برد که ریلیزهای 2013 را با خود یدک می کشد.هر چند شرکت داسالت سیستم هم نسخه های 2013 را برای فروش ارائه کرده ولی هیچ ریلیزی از آن در فضای اینترنت مشاهده نمی شود.

به شخصه به عنوان یک متخصص نرم افزار وقتی در آزمایشگاه طهاکو به تست اتوکد الکتریکال می پرداختیم و محیط بسیار زیبای این سافتر را مشاهده کردم به شخصه علاقه مند شدم محیط کاری اتوکد مکانیکال را هم نگاهی بیندازم و به قدرت نرم افزار اتوکد مکانیکال هم تلنگری بزنم.

 

فضای مورد نیاز جهت نصب اتوکد مکانیکال 2013 نسخه 32 بیت 3.11 گیگابایت از فضای درایو مورد نظر است و حجم ازئه شده این نسخه از اتوکد 4.9 گیگابایت است و در قالب دو دی وی دی در دپارتمان طهاکو ارائه می شود.

این سافتر که همانطور که از اسمش پیداست مختص کارگروه مهندسی مکانیک است.

از محیط های مختلف طراحی تا محیط های تحلیل را در خود جای داده است.

در طراحی های صنعتی ، مکانیکی و قطعه سازی نیاز شدیدی به نرم افزارهای طراحی مناسب وجود دارد ، سال هاست که فعالان طراحی قطعات از نرم افزار اتوکد برای طراحی و رسم قطعات مکانیکی استفاده می کنند .
سافتر اتو کد مکانیکال دارای بانک اطلاعاتی قطعات مانند مکانیک دسکتاپ همچون انواع فنرها، پینها، پیچ ها، واشرها، خارها و ... می باشد.