امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

دانلود gt suite

اگر بتوان یه صورت تخمینی طراحان موتور خودرو در جهان را شمارش کرد می توان به جرات گفت به تمام طراحان موتور خودرو در جهان به نحوی از لایسنس شرکت گاما تکنولوژی استفاده می کنند.

برای تهیه این نرم افزار با اتوران و آموزش نصب اختصاصی طهاکو اینجا کلیک نمایید

شرکت بزرگ گاما تکنولوژی بزرگترین ارائه دهنده نرم افزار طراحی و تحلیل مسائل انتقال قدرت در اتومبیل جهان با بیش از 500 مشتری در جهان می تواند به عنوان یکه از این قبیل مسائل شبیه سازی موتور خودرو در جهان محسوب شود.

پلت فرم ارائه شده در این نرم افزار که امروز آخرین ویرایش از سری ساخت gt sute در طهاکو ارائه شده است می تواند یکی از بهترین نرم افزار های شبیه سازی یکپارچه موتور خودرو محسوب شود.

این پلت فرم پیشرفته می تواند به عنوان ابزار منحصر به فرد شبیه سازی موتور خودرو در بحث طراحی موتور و انتقال قدرت محسوب شود.

استانداردهای موجود در این نرم افزار کمیاب که طهاکو جهت تهیه آن هفته ها تلاش کرد به طور کلی در میان تمام سازندگان خودرو در جهان قابل قبول میباشد و به عنوان یک سرآمد و چاره برای تمام طراحان موتور خودرو در جهان به تصویب رسیده است.

GT SUITE نرم افزار مهندسی ای هست که یک نرم افزار مولتی فیزیک با کتابخانه ای جامع از انواع کامپوننت ها محسوب می شود، که برای شبیه سازی، طراحی و تجزیه و تحلیل انواع سیستم های جریان سیال، حرارتی، مکانیکی، الکتریکی، مغناطیسی، شیمی، و کنترلی بکار می رود. با استفاده از کامپوننت های تعبیه شده در این برنامه می توان مدل دقیقی از تقریبا هر سیستم مهندسی از جمله وسایل نقلیه، موتور، سیستم های نیروی محرکه، انتقال، انتقال قدرت، سیستم های مکانیکی، هیدرولیک، روغن و اصطکاک ، مدیریت حرارتی، خنک کننده، شیمیایی و ... را با ثبت دقیق ترین جزئیات شبیه سازی کرد. این نرم افزار برای تحلیل سیستم های سیالاتی از روش های تحلیلی و یا تقریبی و همچنین تحلیل های عددی 1 بعدی استفاده می نماید و از این رو در مقایسه با سایر نرم افزار های تحلیل عددی، سرعت بسیار بالاتری دارد.

این نرم افزار به طور کلی دارای شش بخش برای طراحی انواع سیستم های مهندسی و طور ویژه موتور خودر می باشد که از اولین قدم یعنی طراحی اولیه سیستم تا آخرین یعنی بررسی و آنالیز پارامتر ها را در بر می گیرد و از همین رو به عنوان قویترین نرم افزار در طراحی انواع سیستم های مکانیکی و انتقال قدرت شناخته شده و توسط بسیاری از مهندسان و شرکت های این عرصه یعنی تولید خودرو به کار می رود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار GT-SUITE:
بهترین و قویترین نرم افزار طراحی موتور خودرو
طراحی و تبدیل موتور و سیستم از سطوح اولیه تا به انتها
شبیه سازی و آنالیز انواع سیستم های مهندسی و محرک
وارد کردن مدل CAD برای ایجاد مدل های 3D و 1D
سرعت بسیار بالا در انجام محاسبات و تحلیل های عددی
دارای کتابخانه ای جامع از انواع کامپوننت ها و ابزار
به کار رفته توسط بیش از 500 کمپانی در سرتاسر جهان
طراحی و تجزیه و تحلیل 1D ،0D و 3D انواع سیستم ها
و ...

برای تهیه این نرم افزار با اتوران و آموزش نصب اختصاصی طهاکو اینجا کلیک نمایید

در زیر می توانید بخشی از ویدئویِ آموزشی نصب نسخه GT-SUITE 2016 B3 را مشاهده نمایید

 

GTI offers GT-SUITE, the only true "virtual engine/powertrain" platform, for integrated simulations of engine and vehicle. With over 500 customers worldwide, Gamma Technologies is the leading engine simulation software provider by a wide margin. GT-POWER, part of the GT-SUITE, is the industry standard for engine simulations.

Integrate GT-SUITE into your design process, and your organization will benefit from this unique CAE simulation tool specifically designed for applications in the engine, powertrain and vehicle industries. Find out why GT-SUITE has been adopted by practically all leading vehicle and engine makers, suppliers and engine and vehicle consulting companies

GT SUITE 7.0 WITH UPDATE BUILD4-CAXiSO | 1.21 GB

برای تهیه این نرم افزار با اتوران و آموزش نصب اختصاصی طهاکو اینجا کلیک نمایید