امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نرم افزار طراحی و تحلیل سطوح پیشرفته و پیچیده Icem Surf

نرم افزاری قدرتمند از بزرگترین شرکت تولید کننده نرم افزار های مهندسی جهان داسالت سیستم با نام Icem Surf که امروز برای کاربران بزرگترین ارائه دهنده نرم افزارهای مهندسی ایران یعنی طهاکو تهیه کرک و ارائه شده است.

امید داریم نرم افزار Icem Surf نیز همچون نرم افزارهای مدرن دیگر مورد تایید شما کاربران قرار گیرد و بتوانیم جایگزین نرم افزارهای قدیمی و منسوخ شده موجود در ایران را به صورت کامل به شما معرفی کنیم.

نرم افزار Icem Surf با تکیه بر بازار کار سافتری سفارشی از شرکت های زیر شاخه داسالت سیستم محسوب می شود که بعد از سفارش شرکت های bmv هواپیما سازی و بوگاتی در اختیار کاربران ریز شاخه بزرگ داسالت سیستم قرار گرفت.

این نرم افزار که توسط تیم روسی کرک و در اختیار جهان قرار گرفت بلافاصله برای اولین بار در اختیار مهندسین ایران از طریق پل طهاکو قرار گرفت و امید داریم بتوانید استفاده کامل را از این نسخه ببرید.

رویه طراحی در نرم افزار Icem Surf مبتنی بر طراحی پایه تا یک طراحی قدرتمند و محصصولی بزرگ خواهد بود.

به طوری که نرم افزار Icem Surf معرفی شده توسط طهاکو به یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای جهان در زمینه طراحی سطوح تبدیل شد.

کالاهای مصرفی با دوام و خودرو سازی و صنعت هوافضا از جمله کارایی های نرم افزار Icem Surf در قسمت طراحی سطحی بوده است.

این نرم افزار تجسم مهندسین را به طرحی قدرتمند تبدیل می کند.این نرم افزار یک مکمل برای نرم افزار های طراحی cad همچون کتیا و سالید ورک از این شرکت می باشد.

این نرم افزار برای طراحی بدنه خودرو به شدت توسط تیم تخصصی طهاکو سفارش می شود.