امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نرم افزار مهندسی Geometric CAMWorks

امروز برای متخصصین عزیز آخرین نسخه نرم افزار camworks را با کرک معتبر تهیه نموده ایم.

این برنامه ماژولی برای تولید برنامه های کنترلی برای ابزار ماشینی CNC می باشد.ماژول CAMWorks امکان ساخت برنامه ها، فرزکاری،تراشکاری و سیم کشی EDM را برای شما فراهم می کند.این نوع ماشین ها به صورت همزمان با ۲ یا ۵ محور کتترل می شوند.این نرم افزار دارای CNC منفرد چندگانه می باشد. تراشکاری و فرزکاری منفرد و چندگانه با یک یا دو اسلاید همراه با یک سروو-مکانیسم قابل برنامه ریزی با امکان کنترل توسط دو یا پنج محور توسط این نرم افزار امکان پذیر است.
از دیگر امکانات این برنامه می توان به شرکت پذیری کامل نمونه و ابزار Path که منجر به تجدید خودکار ابزار Path در هنگام تغییر نمونه می شود، نام برد.وقتی به یک مدل از هر نوع پروسه ی اطلاعاتی ، شاخص های مشکلی مانند زبری، شالوده،تلرانس ابعاد و … اضافه شود، مهندس برنامه ریز همیشه به سرعت برای آنها تصمیم می گیرد که به انتخاب نقشه ی پایه روی اجزای ماشین و قسمت هایی که نیاز است کیفیتشان بررسی شود،کمک می کند. جزئیات می توانند بنا بر نیاز به آسانی تطبیق داده شوند، برای مثال ، رفع زوائد عناصر بر حسب علم هندسه یا انتخاب نمونه ی دارای سایز معمولی مربوط به تلرانس.

نرم افزاری بسیار قوی و هوشمند است قابلیتهای CAM را به محیط SolidWorks اضافه مینماید این نرم افزار فیچرهای solidwork را به طور اتوماتیک برای انجام ماشینکاری مناسب تشخیص داده و ایجاد مسیر ابزار مینماید .
نرم افزار Solidwork بر خلاف نرم افزارهای CAD/CAM مشابه خودش ، فاقد محیطی برای کارهای CAM می باشد .

برای کارهای CAM در نرم افزار Solidwork نرم افزارهای گوناگونی ارائه شده است که این محصول که کاری از یک شرکت هندی است یکی از این نرم افزار هاست .