امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرواینجینیر حرفه ای 64 بیت pro engineer

نسخه های حرفه ای برای متخصصین برای کارآیی فوق العاده و جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات بعدی در حین کار با سافتر هدفی است که سازندگان نرم افزار های بزرگ و قدرتمندی همچون پرو اینجینیرینگ و انسیس را برا آن داشته است که برای سیستم های قدرتمند نرم افزارهایی قدرتمند آماده کنند که لذت وصف ناپذیری را در دل کاربران و متخصصان خود ایجاد کند.

رقیب زیمنس و کتیا یعنی پرواینجینر اینبار نسخه مخصوص سیستم های 64 بیت را برای طراحی های بزرگ به کاربران خود ارئه دا ه است که طهاکو به عنوان مرجع نرم افزارهای مهندسی ایران بلافاصله این نسخه را در اختیار تمام متخصصین ایران قرار میدهد.

اینبار هم با طهاکو به روز شوید و از تمام مزایای نرم افزار مورد علاقه خود استفاده کنید و بدانید متخصصین ما نیازهای شما را می دانند و برای رفع تمام آنها چاره ای دارند.

توضیحات نت پیرامون نرم افزار پرو اینجینیر:


پرو/اينجينير (Pro-E ) به معني (مهندس حرفه‌اي) از جمله توانمند ترين نرم‌افزارهاي مهندسي است که براي طراحي سه‌بعدي به کار مي‌رود. نام شرکت سازنده آن (PTC) است که کوتاه شده بنگاه فناوري پارامتري است. در اين نرم افزار، تمامي مدل ها به صورت کاملاً سه بعدي طراحي و ساخته مي شوند و در هر زمان قابليت ويرايش را دارند. نخست تکه‌هاي مورد نياز به گونه جداگانه ساخته مي‌شوند و سپس آن‌ها را در کنار هم گذاشته و تکه پيچيده تري را مي سازند.
نرم افزار Creo Elements Pro با نام قديمي Pro/ENGINEER Wildfire از جمله نرم افزارهاي پيشرفته در زمينه CAD\CAM مي باشد که براي طراحي، محاسبه و توليد قطعات صنعتي به کار گرفته مي شود.اين نرم افزار که از جمله نرم افزارهاي Grade-A در طراحي و توليد مي باشد داراي قابليت هاي مدل سازي (Solid & Surface) بسيار قوي است و همچنين قابليت ماشين کاري با انواع دستگاه هاي CNC را دارد.
ProE که مخفف کلمه ProEngineer است بزرگترين رقيب نرم افزار Catia محسوب مي شود که داراي مزايايي نسبت به نرم افزار فوق مي باشد.
از برجسته ترين اين مزايا قابليت ماشين کاري و گرفتن G-Code استثنايي آن براي ماشين هاي CNC مي باشد که در کمال سادگي استفاده، امکان مانور ماشين کاري روي پيچيده ترين سطوح را دارا مي باشد.
از طرفي در محيط Mold به قابليت ها و آرشيو بي نظيري از قطعات استاندارد براي صنعت قالب سازي دست خواهيد يافت. اما در محيط Drawing به زيباترين و فني ترين نقشه هاي دو بعدي با رعايت دقيق ترين نکات و استانداردهاي نقشه کشي از مدل هاي سه بعدي دست مي يابيد.
در کل با آشنايي و يادگيري اين نرم افزار تمام نيازهاي نرم افزاري خود در صنعت ساخت و توليد مثل مدل سازي سه بعدي، استخراج نقشه هاي دو بعدي، مونتاژ، قالب سازي، ماشين کاري (فرز، تراش و حتي وايرکات) و آرشيو قطعات استاندارد و .... را به صورت يکجا و مرتبط بهم در اختيار خواهيد داشت.

قابليت هاي کليدي نرم افزار PTC Creo:
- بنا شدن مدل سازي در Pro/E بر اساس مدل سازي سه بعدي صلب (solid)، در صورتي که اکثر نرم افزارهاي ديگر کار مدل سازي را تنها با استفاده از سطح سازي انجام مي دهند
- تعريف شدن تمام ابعاد به صورت پارامتر در مدل ساخته شده توسط اين نرم افزار، بدين ترتيب اگر در ساخت مدل سه بعدي رابطه اي بين اين پارامتر ها وجود داشته باشد به راحتي مي توان با تغيير يکي از اين پارامتر ها، ديگر پارامتر ها يا ابعاد را تغيير داد
- اعمال خودکار کوچکترين تغيير در مدل طراحي شده در هر زماني از مراحل تکاملي ساخت قطعه يا سيستم بر روي قسمت هاي ديگر مانند اسمبلي، نقشه دو بعدي و روي اطلاعات ساخت به صورت همزمان
- تهيه هرگونه نما و برش در جهات ديد مختلف با استفاده از اطلاعات مدل سه بعدي قطعه
- ايجاد شيب ها، Round و پخ هاي مورد نياز در سطوح جدايش
- اعمال انقباض (shrinkage) در سه جهت مختصات
- طراحي و ايجاد مدل ماهيچه، تکيه گاه و سر ماهيچه و همچنين اعمال لقي هاي مورد نياز
- اضافه نمودن سيستم راهگاهي، تغذيه و ديگر اجزاي متالوژيکي مورد نياز در ريخته گري
- تست نهائي روي شيب خروجي قطعه از قالب
- ارسال مدل و مجموعه هاي آماده شده جهت ماشين کاري و ايجاد فايل هاي حاوي مسير حرکت ابزار براي ماشين هاي مختلف CNC و همچنين استفاده از خروجي هاي متفاوت نسبت به دستگاه هاي CNC اعم از G-Code و غيره
- و ...

 


توضیحات اصلی نسخه پرو اینجینیرینگ :

دانلود پرو اینجینیر 5

PTC Pro Engineer Wildfire
PRO ENGINEER WILDFIRE
(c) PTC

SUPPLIER...: Team MAGNITUDE 2010 DATE......: 13/09/2010

CRACKER....: Team MAGNITUDE 2010 SIZE......: 1 DISK

PACKAGER...: Team MAGNITUDE 2010 PROTECTION: License° Customer requirements may change and time pressures may continue to °
° mount, but your product design needs remain the same. Regardless of °
° your project's scope, you need a powerful, easy-to-use, affordable °
° solution. °
° °
° Pro/ENGINEER is the standard in 3D product design, featuring °
° industry-leading productivity tools that promote best practices in °
° design while ensuring compliance with your industry and company °
° standards. Integrated, parametric, 3D CAD/CAM/CAE solutions allow you °
° to design faster than ever, while maximizing innovation and quality to °
° ultimately create exceptional products. °
° °
° http://www.ptc.com/products/proengineer/ °


1) unRAR and burn
2) check ".txt" from "\MAGNiTUDE" dir
3) enjoy another fine MAGNiTUDE-release!