کلیه علاقه مندان به آموزش نرم افزارهای تخصصی در صورتی که توان خرید آنلاین آموزه های طهاکو را ندارند می توانند بعد از ثبت نام در طهاکو به همین وب پیج مراجعه کرده و در حالتی که لاگین کرده باشند فرمی را در زیر همین متن مشاهده می کنند. سپس می توانند از طریق فرم رؤیت شده درخواست صدور دسترسی رایگان به دوره مورد نظر خود را ارسال نماید. بعد از بررسی بلافاصله دسترسی مربوطه صادر شده و کاربران می توانند بصورت بی نهایت از آموزه های استاندارد دوره درخواستی استفاده کامل را ببرند.

جزئیات دسترسی اشخاص

هر شخصی با خریداری آنلاین اکانت دسترسی اشخاص؛ در طول چند ثانیه می تواند برای مدت زمان 15 هفته (یک فصل طهاکو) به تمام آموزش های کتابخانه طهاکو بهمراه آخرین آپدیت ها دسترسی پیدا کند. کافی است ابتدا در وب سایت طهاکو ثبت نام کرده و سپس بعد از ورود با زدن روی دکمه "ساخت دسترسی اشخاص" خرید را آغاز نماید و در پایان بعد از پرداخت موفقیت آمیز می تواند به صورت بی نهایت در مدت زمان ذکر شده به آموزش هایِ آنلاین کتابخانه طهاکو دسترسی پیدا کند. این اکانت بعد از مدت زمان خریداری شده بحالت کاربران ثبت نام شده و عادی طهاکو تغییر می کند و کاربر می تواند 24 ساعت بعد؛ اقدام به تمدید همین دسترسی با هزینه کمتر نماید.

دسترسی اشخاص

ت99000پانزده هفته
 • زمان انقضاء: 15 هفته بعد از خرید
 • تعداد کاربری: برای صرفاً یک نفر
 • دسترسی به کتابخانه آنلاین: نامحدود
 • تمدید: با 9 هزار تومان SAVE
 • تاریخ فعالسازی: بلافاصله بعد از پرداخت هزینه

جزئیات دسترسی کسب و کارها

مدیران کسب و کارهای مختلف در طول چند ثانیه می توانند برای متخصصین خود امکان دسترسی به تمام آموزش های کتابخانه طهاکو با آخرین آپدیت ها را فراهم نمایند. کافی است در مرحله اول در وب سایت طهاکو ثبت نام کرده و سپس در مرحله دوم بعد از ورود به سایت طهاکو در ایندکس حاضر شروع به خرید دسترسی مذکور نمایند، سپس کد متناسب با کسب و کار خود را تعریف کرده و پرداخت را انجام دهند. کمتر از 24 ساعت مدیریت طهاکو کد کسب و کار شما را در دیتابیس تأیید می کند و بهره برداری از این کد برای مدت زمان مذکور آغاز می گردد. مدیر کسب و کار با در اختیار گذاشتن این کد بصورت محدود به کارمندان هدف اقدام به ایجاد دسترسی کرده و کارمندان می توانند بصورت تام اقدام به خرید دوره های آموزشی ولی بصورت کاملاً رایگان و مجزا نمایند.

در دسترسی کسب و کارها بلافاصله بعد از پرداخت دسترسی مدیر کسب و کار برای مدت 15 هفته به همه آموزه های کتابخانه طهاکو میسر می گردد و در واقع بدون دریافت هیچ هزینه ای یک حساب 15 هفته ای اشخاص برای مدیریت کسب و کار شارژ می شود، و بدین وسیله مدیر کسب و کار بهتر می تواند جهت خرید آموزه های آنلاین مورد نیاز کارمندان، اقدامات بعدی را با آگاهی انجام دهد.

کارمندان کسب و کار با دریافت کد از بخش مدیریت خود می توانند در طهاکو ثبت نام و دوره آموزشی مورد نظر را جستجو کرده و قبل از پرداخت هزینه آنلاین هر آموزه با وارد نمودن هر بار کد مذکور اقدام به صفر کردن صورتحساب خود نمایند و در هر بازه زمانی 15 هفته ای بعد از تأیید کد کسب و کار می توانند به رایگان برای مدت 15 هفته به آموزه مورد نظر دسترسی پیدا کنند. مدیر کسب و کار در این نوع از تهیه دسترسی اقدام به پرداخت کمتر از 6 هزار تومان بجای هزینه یک اکانت 15 هفته ای 79 هزار تومانی و با تعداد مورد نیاز خود نموده است.

بسته به تصمیم مدیریت تعریف هر دسترسی 15 هفته به آموزه های مورد نظر، جهت عدم اتلاف ظرفیت دسترسی خریداری شده، یا می تواند توسط مدیریت تعریف شود و تنها نام کاربری و پسورد در اختیار کارمندان هدف قرار گیرد و یا اینکه می تواند با در اختیار دادن کد به حضور کارمندان اقدام به تعریف دسترسی های مذکور نمود.

دسترسی کسب و کارها

ت599000پانزده هفته
 • زمان انقضاء کد کسب و کار تعریف شده: 15 هفته بعد از تاریخ تأیید پرداخت
 • تعداد خریدهای رایگان با کد کسب و کار: 110 عدد
 • دسترسی به آموزه های آنلاین کتابخانه برای اکانت مدیر کسب و کار: نامحدود بمدت 15 هفته
 • دسترسی کاربران کسب و کار: بصورت تکی تا اتمام ظرفیت کد خریداری شده در زمان 15 هفته
 • زمان دسترسی کاربران: شروع از هر بازه زمانی 15 هفته، صرفاً برای دسترسی های تکی 15 هفته ای
 • تمدید: با 120 هزار تومان SAVE
 • تاریخ فعالسازی اکانت مدیر: بلافاصله بعد از پرداخت هزینه
 • تاریخ فعالسازی کد کسب و کار تعریف شده: کمتر از 24 ساعت منوط به تأیید کد انتخابی

صرفه اقتصادی دسترسی کسب و کار ها؟

((اکانت 15 هفته ای اشخاص بمبلغ 99 هزار تومان)+(110 عدد دسترسی آنلاین هر کدام بمبلغ 79 هزار تومان))-(هزینه پرداختی بابت دسترسی حاضر)

e.e=(99000+(110*79000))-599000)=8190000T

جزئیات دسترسی سازمان ها

مدیران یا مسئولان بخش آموزش یک سازمان، ارگان یا دانشگاه با خریداری آنلاین این نوع از دسترسی و ارائه رنج کامل ip های بستر اینترنت سازمان یا دانشگاه مورد نظر، می توانند بمدت 15 هفته برای همه کارکنان یا دانش پژوهان متصل به شبکه سازمانی یا دانشگاهی خود، دسترسی به کتابخانه آنلاین طهاکو را میسر نمایند. کافی است ابتدا در وب سایت طهاکو ثبت نام نمایید و متناسب با نام سازمان یا دانشگاه خود نام کاربری مورد نظر را سفارشی کنید، سپس بعد از ورود به سایت طهاکو با زدن روی دکمه "ساخت دسترسی سازمانی" خرید را آغاز و در مرحله بعد لینک باز شدن دسترسی های سازمان را بدلخواه تعریف کنند. در پایان 24 ساعت بعد از پرداخت اپراتور دسترسی های سازمانی با شماره فعال زمان ثبت نام شما تماس برقرار می کند و با دریافت رنج کامل ipهای سازمانی یک لینک بصورت http://thaco.ir?YouOrganization به شما ارائه خواهد داد که YouOrganization دقیقاً همان مقداری هست که در زمان ثبت نام تعریف نمودید. نهایتاً شما با ارائه لینک فوق به دانش پژوهان هدف سازمان یا دانشگاه و یا با سفارشی سازی لینک مذکور در سایت سازمانی یا دانشگاهی خود؛ در مدت زمان 15 هفته بعد از تماس اپراتور، می توانید امکان دسترسی نامحدود به کتابخانه آنلاین طهاکو را برای این قشر برقرار نمایید. ipهای تعریف شده برای این اکانت بعد از 15 هفته بحالت تعویق در می آید و مسئول خرید یا مدیر خرید جهت فعالسازی مجدد دسترسی ها می تواند با هزینه کمتری و از طریق همان اکانت ایجاد شده اخیر افدام به تمدید حساب نماید.(یادآور می شویم بعد از 15 هفته لیست ipها از جریان خارج می شوند و 24 ساعت بعد از تمدید اکانت، دسترسی ipها به کتابخانه آنلاین طهاکو مجدداً برقرار می گردد) در هر سازمان یا دانشگاه دسترسی به اینترنت از طریق شبکه سازمانی یا دانشگاهی و با کمک ip های ثابتی میسر می گردد، که در این نوع دسترسی دانش پژوهان سازمان یا دانشگاه تنها بعد از باز کردن وب پیج لینک اختصاصی ارائه شده در مرورگر خود، شاهد لاگین اتوماتیک به دسترسی سازمانی خواهند بود، چرا که پلتفروم هوشمند وب سایت طهاکو سریعاً ip سازمانی دانش پژوهان هدف را شناسایی کرده و جواز دسترسی به کتابخانه آنلاین را صادر می نماید و بسادگی تمامی دانش پژوهان متصل به این نوع شبکه می توانند از طریق لینک اختصاصی ارائه شده برای آن سازمان یا دانشگاه به صورت اتوماتیک لاگین شده و به آموزه های کتابخانه دسترسی پیدا کنند.

همچنین بسته به انواع امکانات آموزشی؛ ارگان هایی نظیر اپراتورهای اینترنت و سازمان های کشوری هم امکان تهیه این نوع از دسترسی را دارند.

دسترسی سازمان ها

ت970000پانزده هفته
 • تعداد کاربر همزمان: نامحدود
 • حداکثر ip قابل تعریف: نامحدود
 • دسترسی به آموزه های کتابخانه آنلاین: نامحدود
 • زمان انقضاء: 15 هفته بعد از تأیید رنج IPها
 • تاریخ فعالسازی: 24 ساعت بعد از پرداخت هزینه
 • تمدید: با 300000 تومان SAVE
 • الزامات فعالسازی: ارائه رنج کامل ipهای سازمان
 • تاریخ فعالسازی لینک دسترسی تعریف شده: کمتر از 24 ساعت منوط به تأیید لینک انتخابی
مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
Slider