دسترسی کسب و کارها

مدیران کسب و کارهای مختلف در طول چند ثانیه می توانند برای متخصصین خود امکان دسترسی به تمام آموزش های کتابخانه طهاکو با آخرین آپدیت ها را فراهم نمایند. کافی است در مرحله اول در وب سایت طهاکو ثبت نام کرده و سپس در مرحله دوم بعد از ورود به سایت طهاکو در ایندکس حاضر با زدن روی دکمه "پرداخت" پروسه خرید این دسترسی را آغاز نمایند، سپس کد متناسب با کسب و کار خود را تعریف کرده و پرداخت را از طریق درگاه آنلاین سداد انجام دهند. کمتر از 24 ساعت مدیریت طهاکو کد کسب و کار شما را در دیتابیس تأیید می کند و بهره برداری از این کد برای مدت زمان مذکور آغاز می گردد. مدیر کسب و کار با در اختیار گذاشتن این کد بصورت محدود به کارمندان هدف، اقدام به ایجاد دسترسی کرده و کارمندان می توانند بصورت تام اقدام به خرید دوره های آموزشی ولی بصورت کاملاً رایگان و مجزا نمایند.

در دسترسی کسب و کارها بلافاصله بعد از پرداخت، دسترسی مدیر کسب و کار برای مدت 15 هفته به همه آموزه های کتابخانه طهاکو میسر می گردد و در واقع بدون دریافت هیچ هزینه ای یک حساب 15 هفته ای اشخاص برای مدیریت کسب و کار شارژ می شود، و بدین وسیله مدیر کسب و کار بهتر می تواند جهت خرید آموزه های آنلاین مورد نیاز کارمندان، اقدامات بعدی را با آگاهی انجام دهد.

کارمندان کسب و کار با دریافت کد از بخش مدیریت خود می توانند در طهاکو ثبت نام و دوره آموزشی مورد نظر را جستجو کرده و قبل از پرداخت هزینه آنلاین هر آموزه با وارد نمودن هر بار کد مذکور اقدام به صفر کردن صورتحساب خود نمایند و در هر بازه زمانی از فعال بودن کد کسب و کار یعنی در طول 15 هفته بعد از تأیید کد کسب و کار، می توانند به رایگان برای مدت 15 هفته یا "یک فصل از طهاکو" به آموزه مورد نظر دسترسی پیدا کنند. مدیر کسب و کار در این نوع از تهیه دسترسی اقدام به پرداخت کمتر از 6 هزار تومان بجای هزینه یک اکانت 15 هفته ای 79 هزار تومانی و با تعداد مورد نیاز خود نموده است.

بسته به تصمیم مدیریت، تعریف هر دسترسی 15 هفته ای به آموزه های مورد نظر، جهت عدم اتلاف ظرفیت دسترسی خریداری شده؛ یا می تواند توسط مدیریت تعریف شود و تنها نام کاربری و پسورد در اختیار کارمندان هدف قرار گیرد و یا اینکه می تواند با در اختیار دادن کد به حضور کارمندان اقدام به تعریف دسترسی های مذکور نمود.

هزینه: 599000 تومان

زمان انقضاء کد کسب و کار تعریف شده: 15 هفته بعد از تاریخ تأیید پرداخت
تعداد خریدهای رایگان با کد کسب و کار: 110 عدد
دسترسی به آموزه های آنلاین کتابخانه برای اکانت مدیر کسب و کار: نامحدود بمدت 15 هفته
دسترسی کاربران کسب و کار: بصورت تکی تا اتمام ظرفیت کد خریداری شده در زمان 15 هفته
زمان دسترسی کاربران: شروع از هر بازه زمانی 15 هفته، صرفاً برای دسترسی های تکی 15 هفته ای
تمدید: با 120 هزار تومان SAVE
تاریخ فعالسازی اکانت مدیر: بلافاصله بعد از پرداخت هزینه
تاریخ فعالسازی کد کسب و کار تعریف شده: کمتر از 24 ساعت منوط به تأیید کد انتخابی

اطلاعات تکمیلی:

امکان مشاهده ویدئوهای آموزشی یک دوره جامع از انتشارات طهاکو بصورت آنلاین صرفاً با خرید آن دوره آموزشی میسر می شود و بالطبع برای مشاهده ویدئوهای آموزشی یک دوره جامع دیگر باید اقدام به خرید مجدد دسترسی 15 هفته ای صرفاً برای همان دوره نمود. در حال حاضر این قیمت گذاری در کمترین حالت 79 هزار تومان تعریف شده است و این بدین معناست فرهیختگان می توانند برای مشاهده آنلاین ویدئوهای یک دوره جامع به صورت مجزا هزینه 79 هزار تومان را پرداخت و پروسه آموزشی خود را برای مدت 15 هفته یا "یک فصل طهاکو" شروع نمایند. همچنین لازم به ذکر است هزینه تمدید دسترسی آنلاین صرفاً برای یک آموزه بعد از پروسه زمانی 15 هفته و منقضی شدن، مبلغ 70 هزار تومان صرفاً برای همان دوره خواهد بود.

در طهاکو مدیران کسب و کار ها می توانند؛ دسترسی به آموزه های دپارتمان را بصورت تکی برای اعضای تیم خود با هزینه کمتر از 6 هزار تومان برای هر دوره فراهم نمایند. به اینصورت که به ازای دریافت 110 دسترسی 15 هفته ای به هر کدام از دوره های جامع منتشر شده، تنها مبلغ 599 هزار تومان را پرداخت می کنند. 110 دسترسی خریداری شده، باید بعد از 15 هفته از دریافت تأییدیه پرداخت استفاده شوند.

نحوه بهره برداری از این دسترسی به اینصورت است که مدیر کسب و کار در حین خرید "دسترسی کسب و کارها" یک کد بسته به شرایط کسب و کار انتخاب و تعریف می نماید. بعد از تأیید پرداخت کمتر از 24 ساعت اپراتور طهاکو مجاز بودن کد تعریف شده برای دیتابیس را تأیید و امکانی فراهم می کند که کد مذکور قابلیت استفاده 110 دفعه ایجاد دسترسی رایگان به هر کدام از دوره های آموزشی را داشته باشد. بطور مثال کاربر کسب و کار شما با نام علی می تواند دوره جامع آموزش ملزومات نرم افزار اکسل EXCEl 2016 را به رایگان خریداری نماید و بمدت 15 هفته از 14 ساعت و 21 دقیقه آموزه تعریف شده برای این دوره استفاده های شخصی ببرد. با این تفاسیر مدیر کسب و کار می تواند برای 109 نفر دیگر دسترسی رایگان ایجاد نماید، و هر شخص می تواند دوره آموزشی دلخواهی را به رایگان دریافت نماید. بعنوان مثال کاربر کسب و کار شما با نام زهرا می تواند دوره جامع آموزش ملزومات توسعه اندروید Android App Development را انتخاب نماید و در طول 15 هفته از 7 ساعت و 20 دقیقه این دوره استفاده لازم را ببرد و شما مدیر کسب و کار قبل از منقضی شدن دسترسی ها در ادامه می توانید برای 108 نفر دیگر دسترسی 15 هفته ای ایجاد نمایید.

هر کاربر بعد از مشاهده موفقیت آمیز آموزه های یک دوره و ارائه پاسخ صحیح به کوئیز های مرتبط با آموزه ها، می تواند از طریق یک لینک دائمی، گواهینامه پایان دوره دریافت نماید که مدیران کسب و کار می توانند استعلام این مدارک را بصورت زنده از سایت طهاکو مشاهده یا دریافت نمایند.

برای برنامه ریزی درست مدیران کسب و کارها جهت آموزش کارمندان تیم خود، دسترسی به تمام آموزه های کتابخانه طهاکو برای مدت 15 هفته بعد از خرید "دسترسی کسب و کارها" فعال می گردد و مدیران می توانند از طریق اکانت زمان خرید، بدون کسر از دفعات کارکرد کد تعریف شده، اقدام به مشاهده تمامی ویدئوهای دپارتمان نمایند و دسترسی های لازم را بسته به انعطاف پذیری طهاکو جهت آموزش صحیح کارمندان ایجاد نمایند.

مدیران کسب و کارها می توانند بعد از دریافت تأییدیه کد مذکور، پروسه ثبت نام را به بخش IT زیربط خود محول نمایند و صرفاً برای برخی دوره ها اقدام به استفاده نموده و نهایتاً نام کاربری و کلمه عبور را در اختیار کارمندان هدف قرار دهند و یا اینکه می توانند مستقیماً با در اختیار گذاشتن کد مذکور به کارمندان هدف برای ایجاد حساب کاربری توسط کارمندان فرهیخته، اقدام به ایجاد فضای آموزشی آنلاین نمایند.

طهاکو در آپارات طهاکو در یوتیوب طهاکو در لینکدین