دسترسی اشخاص

هر شخصی با خریداری آنلاین اکانت دسترسی اشخاص؛ در طول چند ثانیه می تواند برای مدت زمان 15 هفته (یک فصل طهاکو) به تمام آموزش های کتابخانه طهاکو بهمراه آخرین آپدیت ها دسترسی پیدا کند. کافی است ابتدا در وب سایت طهاکو ثبت نام کرده و سپس بعد از ورود با زدن روی دکمه "ساخت دسترسی اشخاص" خرید را آغاز نماید و در پایان بعد از پرداخت موفقیت آمیز می تواند به صورت بی نهایت در مدت زمان ذکر شده به آموزش هایِ آنلاین کتابخانه طهاکو دسترسی پیدا کند. این اکانت بعد از مدت زمان خریداری شده بحالت کاربران ثبت نام شده و عادی طهاکو تغییر می کند و کاربر می تواند 24 ساعت بعد؛ اقدام به تمدید همین دسترسی با هزینه کمتر نماید.

هزینه: 99000 ت

زمان انقضاء: 15 هفته بعد از خرید
تعداد کاربری: برای صرفاً یک نفر
دسترسی به کتابخانه آنلاین: نامحدود
تمدید: با 9 هزار تومان SAVE
تاریخ فعالسازی: بلافاصله بعد از پرداخت هزینه

اطلاعات تکمیلی:

امکان مشاهده ویدئوهای آموزشی یک دوره جامع از انتشارات طهاکو بصورت آنلاین صرفاً با خرید آن دوره آموزشی میسر می شود و بالطبع برای مشاهده ویدئوهای آموزشی یک دوره جامع دیگر باید اقدام به خرید مجدد دسترسی 15 هفته ای صرفاً برای همان دوره نمود. در حال حاضر این قیمت گذاری در کمترین حالت 79 هزار تومان تعریف شده است و این بدین معناست فرهیختگان می توانند برای مشاهده آنلاین ویدئوهای یک دوره به صورت مجزا هزینه 79 هزار تومان را پرداخت و پروسه آموزشی خود را شروع نمایند. همچنین لازم به ذکر است هزینه تمدید دسترسی آنلاین صرفاً برای یک آموزه بعد از پروسه زمانی 15 هفته و منقضی شدن، مبلغ 70 هزار تومان صرفاً برای همان دوره خواهد بود.

 دسترسی حال حاضر با نام اشخاص، این امکان را فراهم می کند که بتوانید در طول 15 هفته تنها با پرداخت هزینه 99 هزار تومان به تمامی دوره های منتتشر شده کتابخانه طهاکو دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است این دسترسی صرفاً برای یک نفر مقدور است و شما بلافاصله بعد از پرداخت موفقیت آمیز می توانید پروسه آموزشی خود را شروع نمایید و امکان تمدید این اکانت بعد از منقضی شدن با هزینه 90 هزار تومان امکان پذیر خواهد بود.

فرهیختگان می توانند با کلیک بر روی گزینه "پرداخت" در چند ثانیه امکان دسترسی به تمام آموزه های منتشر شده کتابخانه طهاکو را فراهم نمایید.

طهاکو در آپارات طهاکو در یوتیوب طهاکو در لینکدین