امتیاز کاربران

rating_star چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکوrating_star چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکوrating_star چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکوrating_star چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکوrating_star چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکو
 

کاربرانی که بعد از مشاهده ویدئوهای آموزشی رایگان هر دوره آموزشی تصمیم به خرید یک دوره بصورت برخط یا آنلاین نمایند باید ابتدا با نام کاربری و پسورد معتبر به سایت طهاکو لاگین نمایند و سپس اقدام به خرید آموزه مورد نظر خود کنند. بازدید کنندگانی که اکانت کاربری ندارند می توانند از بالاترین قسمت صفحات سایت بر روی گزینه "ثبت نام" کلیک نمایند تا بصورت پاپ آپ فرم ثبت نام را بتوانند مشاهده و از طریق پر کردن گزینه های خاسته شده اقدام به ثبت نام نمایند. در تصویر زیر موقعیت دکمه "ثبت نام" و یک نمونه از طریقه سفارشی سازی این فرم آورده شده است. 

register-thaco چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکو
فرم ثبت نام طهاکو


form-regester چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکو
نمونه پر شده فرم ثبت نام

همچنین کاربران می توانند از طریق اکانت کاربری خود در شبکه های اجتماعی "google"، "linkedin" و یا "facebook" اقدام به ورود و ثبت نام مستقیم به وب سایت طهاکو نمایند. بدین صورت که  در همان فرم "ثبت نام" می توانند بر رویِ آیکن شبکه اجتماعی مورد نظر کلیک کرده و در صفحه ای که از طریق API امنیتی شبکه های اجتماعی میزبان رؤیت می شود بر روی تائید کلیک نمایند و در صورت نیاز با اکانت کاربری و پسورد شبکه اجتماعی لاگین نموده و بعد از تائید API امنیتی اقدام به ورود و ثبت نام در سایت طهاکو نمایند.

در صورتی که اولین بار هست که در طهاکو ثبت نام می نمایید، و از API شبکه های اجتماعی استفاده نمی کنید، بعد از کلیک بر روی دکمه "ثبت نام" مشاهده می کنید که باید از طریق کدفعالسازی ارسالی به ایمیل شخصی خود نسبت به فعال سازی حساب کاربری اقدام نمایید.

accept چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکو
فعال سازی حساب کاربری

 سپس به محیط کاربری ایمیل خود وارد شده و بر روی لینک فعال سازی کلیک نمایید تا حساب کاربری شما فعال شود. پیشنهاد می شود در صورت عدم مشاهده لینک فعال سازی در محیط کاربری حساب ایمیل خود پوشه اسپم را بررسی نمایید و در صورت استمرار در عدم دریافت باید به مدیریت سایت طهاکو اطلاع دهید تا در اسرع وقت حساب کاربری شما را فعال نماید. جهت این اطلاع رسانی و تایید حساب کاربری شما توسط پشتیبانی وب سایت می توانید از طریق لینک اینجا اقدام نمایید.

 

link چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکو
کلیک بر روی لینک فعال سازی در ایمیل

 بعد از اقدام به فعال سازی حساب کاربری وارد صفحه "ورود" می شوید و باید پیغام

"حساب کاربری شما با موفقیت فعال شده است. هم اکنون شما می توانید با نام کاربری و رمز ورودی که در اختیار دارید به سایت وارد شوید"

 

login چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکو
ورود به حساب کاربری طهاکو

را مشاهده نمایید و در آنجا با وارد کردن نام کاربری زمان ثبت نام و پسورد می توانید بر روی دکمه "ورود" کلیک نموده و وارد محیط کاربری دانشجویان شوید.

 


account چگونه می توان عضوی از کتابخانه طهاکو شد و ثبت نام کرد؟ - طهاکو
محیط کاربری دانشجویان

اکنون شما می توانید برای خرید تمامی محصولات طهاکو با حساب کاربری ایجاد شده خود، اقدام نمایید.

همواره کاربران از لینک اینجا هم می توانند وارد محیط دیگری برای ثبت نام شوند، و تمامی مراحل ثبت نام را پیگیری نمایند.

طهاکو در آپارات طهاکو در یوتیوب طهاکو در لینکدین