rating_star_blank تفاوت محصولات آموزشی و محصولات نرم افزاری فروشگاه طهاکو - طهاکوrating_star_blank تفاوت محصولات آموزشی و محصولات نرم افزاری فروشگاه طهاکو - طهاکوrating_star_blank تفاوت محصولات آموزشی و محصولات نرم افزاری فروشگاه طهاکو - طهاکوrating_star_blank تفاوت محصولات آموزشی و محصولات نرم افزاری فروشگاه طهاکو - طهاکوrating_star_blank تفاوت محصولات آموزشی و محصولات نرم افزاری فروشگاه طهاکو - طهاکو
 

شروع بکار تیم تخصصی طهاکو در سالهای اولیه با ریلیز و انتشار نسخه های نرم افزاری رشته های مهندسی همراه بود؛ و هم اکنون به دلیل استقبال متخصصین صنعت از این نسخه های قفل شکسته طهاکو؛ بروزترین نرم افزارهای تخصصی برای اولین بار در طهاکو بهمراه آموزش کامل نصب و همچنین کرک های معتبر مورد نیاز صنعت کاران ایران، در قالب "محصولات نرم افزاری" در اختیار عموم علاقمندان قرار گرفته و می گیرد. تفاوت محصولات نرم افزاری طهاکو با دیگر تولید کنندگان تست و آزمایش و تهیه آموزش کامل نصب در قالب ویدئو می باشد، و نهایتاً این نرم افزارها از طریق اتوران اختصاصی طهاکو سفارشی سازی می شوند و در قالب پکیج های ویژه طهاکو بر روی لوح های فشرده با کیفیت تکثیر و بعنوان خدمتی قدیمی در اختیار مشتریان صنعت ایران قرار می گیرد.

 "محصولات آموزشی" راهبرد جدید تیم تخصصی طهاکو در ارائه آموزه های مهندسی را گسترش می دهد که شامل الواح فشرده از دوره هایِ جامع ملزوماتی خواهد بود که با کیفیتی بی نظیر به متخصین ایران ارائه شده است و مناسب اشخاصی خواهد بود که دسترسی به اینترنت و مشاهده آنلاین آموزه ها را ندارند. با این تفاسیر این بخش از علاقمندان آموزه های مهندسی طهاکو هم می توانند با مراجعه به بخش "محصولات آموزشی" آخرین ریلیز از آموزه مورد نظر خود را تهیه کنند تا براحتی و در هر زمان و هر مکانی بتواند از تخصص مدرسین طهاکو در جهت ارتقاء توانایی های خود بهره ببرند. این الواح حاوی پکیج کامل دوره جامع آموزشی ملزوماتِ مورد نظر می باشد و در قالب دو نوع "اتوران اختصاصی" و "اتوران سریع" به مشتریان ارائه می شود. تمامی "محصولات آموزشی" طهاکو مورد بررسی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال قرار گرفته است و دارای شناسه اثر قابل پیگیری در پرتال این مرکز می باشد.

طهاکو در آپارات طهاکو در یوتیوب طهاکو در لینکدین