پرسش پاسخ و تجارب اکتسابی کسب و کارها

در این بخش سوالات مربوط به نرم افزارهایی که آموزش مرتبط با آنها در طهاکو منتشر شده و یا در دست انتشار است، بررسی و پاسخ داده می شود و صاحبان کسب و کارها تجارب ارزشمند حاصل از اشتغال روزمره خود را با دیگران باشتراک می گذارند.
 1. محسن حسن زاده
 2. وردپرس
 3. جمعه, 08 دی 1396
 4.  اشتراک
با سلام مجدد خدممت اساتید طهاکو

چرا میگن وردپرس دینامیکه؟

و لطف کنید بگید منظور از وب سایت های استاتیک چیست؟
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
اگه بشینید و با زبان Html یک ایندکس طراحی کنید و محتوایی رو درش بنمایش دربیارید در واقع اومدید و ی سایت استاتیک ساختید چرا که برای تغییر دادنه محتوا باید تمامه مراحله قبلی رو انجام بدید.

ولی

اگه با وردپرس یا سیستم های مدیریت محتوا؛ محتوایی رو بنمایش دربیارید، بعدش برای محتوای جدیدتر تنها کافیه روی حداکثر یک دکمه جدید بزنید و بعدشم محتواتون رو تنظیم کنید و نهایتاً هم ذخیرش کنید. به این میگن دینامیک با پویا

الان تقریباً 99 درصده سایت ها پویا هستن.

چیزی که باعثِ قدرتمند تر شدنِ فرآیند وجوده دیتابیس برایِ نگهداریِ اطلاعات در وردپرس میشه اینه که بجایِ ساختنِ صفحاتِ وبِ جدید به صورتِ اسنادِ html انفرادی؛؛یعنی همون صفحاته استاتیکی که می تونن همه یِ اطلاعات رو در خودشون ذخیره کنن و برایِ تغییر دادنشون باید از ادیتوره مخصوصشون استفاده کنیم میایم و از وردپرسه متصل به پایگاهِ داده یعنی یک پلتفرومه داینامیک و پویا استفاده می کنیم فقط اطلاعت و ورودی هایِ پایگاه داده رو ایجاد می کنیم و برنامه و اپلیکیشنِ داینامیک و پویامون که در اینجا برایِ ما همون وردپرسه ؛صفحات رو موقعِ درخواست توسط بازدید کننده بوسیله اطلاعاتِ طبقه بندی شده موجود در پایگاه داده میسازه.

اینطوری فرضاً اگه یک سایت داشته باشیم که یک میلیون مطلب داشته باشه اونوقت بجایِ اینکه برایِ دسترسی به هر مطلب بیایم و یک سنده HTML بسازیم و در دسته آخر هم یک میلیون فایل داشته باشیم که ویرایش و تغییر و بروزرسانیشون خیلی سخت باشه اونوقت فقط فایل ها و فولدر هایِ اپلیکیشنِ وردپرس رو داریم که اطلاعاتِ یک میلیون مطلب رو در پایگاه داده قدرتمنده خودش ذخیره کرده.
نظر
بی نهایت از پاسختون متشکر و سپاسگزارم.
با آرزوی موفقیت
 1. مجید کیوانی
 2. 11 ماه قبل
 3. #17
پیروز باشید
هنوز نظری قرار داده نشده است
 1. بیش از یک ماه پیش
 2. وردپرس
 3. # لینک
پاسخ صحیح Pending Moderation
در دوره جامع آموزش ملزومات وردپرس 4.9 WordPress ویدئویی با عنوان "وردپرس چگونه کار می کند؟" بعد از ارائه همین سؤال و متناسب با پاسخ این سؤال تعریف و قابل بهره برداری می باشد.

تصویر ضمیمه از این ویدئوی آموزشی انتخاب شده است
پیوست
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
 1. بیش از یک ماه پیش
 2. وردپرس
 3. # 1


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد

طهاکو در آپارات طهاکو در یوتیوب طهاکو در لینکدین