پرسش پاسخ و تجارب اکتسابی کسب و کارها

در این بخش سوالات مربوط به نرم افزارهایی که آموزش مرتبط با آنها در طهاکو منتشر شده و یا در دست انتشار است، بررسی و پاسخ داده می شود و صاحبان کسب و کارها تجارب ارزشمند حاصل از اشتغال روزمره خود را با دیگران باشتراک می گذارند.
  1. ?@SH!M?
  2. وردپرس
  3. شنبه, 09 دی 1396
  4.  اشتراک
خسته نباشید، میشه توضیح بدین تفاوت نصب محلی و آنلاین وردپرس در چیه.

امروز از یکی پرسیدم میخام وردپرس رو نصب کنم باید چیکار کنم فرمودن که یا می تونید محلی نصب کنید یا آنلاین

میشه منظور ایشون از محلی و آنلاین نصب کردن وردپرس رو واضح تر توضیح بدین

ممنون
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
وقتی یاد گرفتید که از اپلیکیشن و برنامه وردپرس استفاده کنید اونوقته که می تونید وردپرس رو رویِ یک سرورِ آنلاین در وب نصب کنید .

یا اگر فعلا در ابتدایِ کار با وردپرس هستید و دوست ندارید فعلاً هزینه ای رو متحمل بشید ،می تونید بر رویِ کامپیوترتون رویِ یک محیطِ شبیه سازی شده شبیه به سرور هایِ مخصوصِ این نوع از اپلیکیشن ها یعنی بصورتِ محلی یا locally نصبش کنید.

هر دو روش مزیت ها و معایبی داره و بهترین انتخاب بستگی به شرایطِ شما داره .

در نصب لوکال فقط خودتون به سایت دسترسی دارین چون روی کامپیوتر شخصی تون سفارشی سازی ها رو انجام دادین.و بالطبع با خاموشی کلاینتتون دسترسی به وب سایت وردپرس هم قطع میشه.

در نصب آنلاین همه به سایتتون دسترسی دارن چون روی هاستینگ یا سرورهای متصل به اینترنت این سفارشی سازی رو انجام دادین.

در نصب لوکال هزینه ای براتون نداره و برای تست مناسبه ولی در نصب آنلاین باید هزینه هاستینگ های تجاری رو پرداخت کنید و بالطبع مشکلات ارتباط اینترنتی هم گریبان گیرتون خواهد بود ولی در نهایت هر شخصی از هر مکانی و در هر زمانی به سایتتون دسترسی داره.
نظر
  1. ?@SH!M?
  2. 11 ماه قبل
ممنونم از پاسخ خوبتون موفق و سربلند باشید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. وردپرس
  3. # لینک
میشه بگید چه توابعی برای نصب آنلاین و چه پیشنیازهایی برای نصب آنلاین نیاز داریم؟
نظر
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. وردپرس
  3. # 1
برای نصب لوکال اگر ویندوز دارید باید یک نرم افزار ومپ و اگر مک دارید باید یک نرم افزار ممپ نصب کنید

معروف ترین های ومپ:

WampServer و XAMPP هستن که من آخرین ورژن اولی رو پیشنهاد می کنم

قبل از نصب و شروع بکار هم پیشنهادم نصب یک ویندوز جدید هست.

برای نصب آنلاین هم از نسخه های تجاری استفاده کنید که بهترین گزینه ها الان به ترتیب سی پنل و دایرکت ادمین هستن.
نظر
  1. ?@SH!M?
  2. 11 ماه قبل
بسیار عالی و مفید . با تشکر فراوان
پیروز باشید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. وردپرس
  3. # 2
در دوره جامع آموزش ملزومات وردپرس 4.9 WordPress بعد از ارائه همین سؤال و متناسب با پاسخ این سؤال تعریف و قابل بهره برداری می باشد.

تصویر ضمیمه از این ویدئوی آموزشی انتخاب شده است
پیوست
نظر
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. وردپرس
  3. # 3

پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد

طهاکو در آپارات طهاکو در یوتیوب طهاکو در لینکدین