پرسش پاسخ و تجارب اکتسابی کسب و کارها

در این بخش سوالات مربوط به نرم افزارهایی که آموزش مرتبط با آنها در طهاکو منتشر شده و یا در دست انتشار است، بررسی و پاسخ داده می شود و صاحبان کسب و کارها تجارب ارزشمند حاصل از اشتغال روزمره خود را با دیگران باشتراک می گذارند.
 1. misLeyla
 2. وردپرس
 3. دوشنبه, 11 دی 1396
 4.  اشتراک
با سلام

چطور میشه نوار ابزار دسترسی فوقانی که بعضاً در محیط فرانت اند یا روبرویی سایت مشاهده میشه رو بصورت ثابت دربیارم .

بعضی اوقات میاد و بعضی اوقات هم نیستش.

میشه راهنمایی کنید

ممنونم
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
سلام

از نظرِ من نوار ابزارِ وردپرس یکی از مفید ترین ویژگی هایِ قابلِ قدردانی این اپلیکیشن و برنامست که دسته کم گرفته میشه و میخام مطمئن بشم که می دونید چطور أزش استفاده کنید چون که وقتی باهاش شروع بکار کنید کارتون رو خیلی راحت تر می کنه. نوار ابزارِ وردپرس با یک قضیه یِ ساده کار میکنه: و این قضیه ساده اینه که "ابزارهایِ متنیه موردِ نیازِ کاربر رو در صورتِ نیاز بهشون میده"

در مورد سؤال شما پاسخ اینه: تا زمانی که با نام کاربری مدیر وارد محیط بک اند شده باشید می توانید نوار ابزار فوقانی مشکی رنگ رو می تونید ببینید ولی وقتی که از بک اند خارج شدید و یا حتی از فرانت اند روی دکمه خروج کلیک کردید این نوار ابزار هم ناپدید میشه.

این مهم لازم به ذکر هست که فقط شما به عنوان کاربر ادمین می تونین این نوار ابزار رو ببینین و اگر روی یک سایت زنده کار می کنید جز خودتون کاربره دیگه ای در همون زمان لاگین بودنتون این نوار ابزار رو نمی بینه.

یکی از مهم ترین کاربردهای این نوار ابزار در زمان لاگین شدنتون اینه که براحتی بتونین بین نمای فرانت اند و بک اند سیستم مدیریت محتوای وردپرس جابجا بشین.

این مهم در دیگر سیتستم های مدیریت محتوا مثلاً تا آخرین نسخه جوملا یعنی نسخه 3 هم مشاهده نشده و مدیر در زمان ویرایش محتوا مجبور به باز کردن تب های زیاد در مرورگر میشه و این اتفاقی کاربر پسندانه نخواهد بود.
نظر
 1. misLeyla
 2. 11 ماه قبل
 3. #25
از پاسخ خوبتون قدردانی می کنم. متشکر
پیروز باشید
هنوز نظری قرار داده نشده است
 1. بیش از یک ماه پیش
 2. وردپرس
 3. # لینک
پاسخ صحیح Pending Moderation
در دوره جامع آموزش ملزومات وردپرس 4.9 WordPress ویدئویی با عنوان "طریقه کار با نوار ابزار فوقانی وردپرس" بعد از ارائه همین سؤال و متناسب با پاسخ این سؤال تعریف و قابل بهره برداری می باشد.

تصویر ضمیمه از این ویدئوی آموزشی انتخاب شده است
پیوست
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
 1. بیش از یک ماه پیش
 2. وردپرس
 3. # 1


پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد

طهاکو در آپارات طهاکو در یوتیوب طهاکو در لینکدین