پرسش و پاسخ

در این بخش سوالات مربوط به نرم افزارهایی که آموزش مرتبط با آنها در طهاکو منتشر شده و یا در دست انتشار است، بررسی و پاسخ داده می شود
  1. ?@SH!M?
  2. وردپرس
  3. سه شنبه, 12 دی 1396
  4.  اشتراک
سلام
ممنون میشم منظور از ویرایشگر WYSIWYG در وردپرس رو بفرمایید و اینکه لطفاً یکی بگه طریقه دسترسی بهش چطوریه؟
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
سلام
WYSIWYG برگرفته از حروفه اوله "what you see is what you get" هست ،یعنی اونچه که می بینید همون چیزیه که بدست میارید.
در واقع منظور از ویرایشگر WYSIWYG همون ویرایشگر محتوای معمولی موجود در پست ها هست که باهاش می تونید شبیه نرم افزار واژه پردازی ورد اقدام به ایجاد اسناد و داکیومنت های محتوایی کنید.
داخلش می تونید متن بنویسید یا تصاویر و رسانه هایِ مدیایِ دیگه اضافه کنید.
ویرایشگرِ محتوا یک نوار ابزار داره که بهتون اجازه میده مثله یک برنامه واژه پردازیه معمولی متن رو باهاش ویرایش کنید.
نظر
  1. ?@SH!M?
  2. 5 ماه قبل
ممنونم فکر نمی کردم سؤالم اینقدر پاسخ ساده ای داشته باشه
پیروز باشید
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. وردپرس
  3. # لینک
ی سؤال و اینکه آیا می تونم پانل های ساختار و انتشار رو کاری کنم که نشون داده نشن.
میخام در حین تایپ محتوا تمرکزم رو ببرم به چیزی که در حال تایپش هستم.
مطمئناً توی این وردپرسی که من می بینم این امکان وجود داره
کسی هست بتونه کمکم کنه
سپاس
نظر
  1. طهاکو
  2. 5 ماه قبل
لطفاً سؤال جدید را در پست یا تاپیک جدید مطرح کنید.
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. وردپرس
  3. # 1
ی سؤال و اینکه آیا می تونم پانل های ساختار و انتشار رو کاری کنم که نشون داده نشن.
میخام در حین تایپ محتوا تمرکزم رو ببرم به چیزی که در حال تایپش هستم.
مطمئناً توی این وردپرسی که من می بینم این امکان وجود داره
کسی هست بتونه کمکم کنه
سپاس

بله حدستون درسته
به دو روش می تونید این کار رو انجام بدید. یک دکمه هست با نام حالت نوشتن بدون مزاحم که می تونید با ترکیب دکمه های Alt+Shift+W هم فراخونیش کنید. در تصویر ضمیمه همین پاسخ نشونش دادم. اینطوری تمامی یه پنل ها ناپدید میشن و می تونید سناریوی مورد نظرتون رو عملی کنید.
روش دوم اینه که از بالای صفحه ویرایشگر پست روی "Screen Options" یا همون آپشنه "تنظیماته صفحه" کلیک کنید و از قسمت "طرح" چک باکس 1 ستونه رو تیک دار کنید. اینطوری همه پانل ها در یک ستون بنمایش درمیان و کارتون خیلی ساده تر میشه. در تصویر ضمیمه این مهم رو هم مشخص کردم.
پیوست
نظر
  1. ?@SH!M?
  2. 5 ماه قبل
بی نهایت سپاسگزارم
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. وردپرس
  3. # 2
در دوره جامع آموزش ملزومات وردپرس 4.9 WordPress ویدئویی با عنوان "معرفی رابط های نمایه ویرایشگر پست" بعد از ارائه همین سؤال و متناسب با پاسخ این سؤال تعریف و قابل بهره برداری می باشد.
تصویر ضمیمه از این ویدئوی آموزشی انتخاب شده است
پیوست
نظر
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. وردپرس
  3. # 3

پاسخی ارسال نشده است
همچنین این پست قفل است و امکان ارسال نیز وجود ندارد