پرسش پاسخ و تجارب اکتسابی کسب و کارها

در این بخش سوالات مربوط به نرم افزارهایی که آموزش مرتبط با آنها در طهاکو منتشر شده و یا در دست انتشار است، بررسی و پاسخ داده می شود و صاحبان کسب و کارها تجارب ارزشمند حاصل از اشتغال روزمره خود را با دیگران باشتراک می گذارند.
  1. نریمان نوریان
  2. وردپرس
  3. پنج شنبه, 16 فروردين 1397
  4.  اشتراک
با عرض ادب و احترام

در دوره آموزشی وردپرس طهاکو ویرایشگر محتوا شامل ابزارهایی هست که بنده در ویرایشگر محتوای لوکال خودم اونا رو نمی بینم. آیا دلیلش اینه که من در محیط تست هستم یا نیاز به تنظیمات خاصی هست.

برای تکمیل سؤالم باید عر کنم بعنوان مثال من دکمه های آندو و ریدو رو ندارم.
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح
پاسخ صحیح Pending Moderation
سلام

مشکل اینجاست که شما آموزه ها رو بترتیبی که تدارک دیده شدن مشاهده نمی کنید، چرا که در درسی با نام "ایجاد و قالب بندی اولین پست شما با استفاده از نوار ابزار ویرایشگر محتوا" در دوره جامع آموزش ملزومات وردپرس 4.9 WordPress بطور کامل مورد سؤال شما بررسی شده است که تصویر ضمیمه هم بیانگر همین موضوع است.

در متد آموزشی پروژه محور طهاکو ویدئوهای آموزشی یک دوره به هم مرتبط هستند و باید زنجیره وار پیگیری شوند.

بهرحال شما می توانید با زدن بر روی آیکن با نام "تغییر نوار ابزار" گزینه های بیشتری را برای سفارشی سازی محتوای خود در محیط ویرایشگر محتوا فراخوانی کنید. و باید این نکته بیان شود که در محیط تست یا لوکال مشکلی با عدم رؤیت برخی ابزارها تابحال دیده نشده و همواره در تمامی سیستم های مدیریت محتوا محیط توسعه و تست شبیه هم می باشند و تمامی فی چر ها موجود هستند.
پیوست
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. وردپرس
  3. # لینک

این پست دارای پاسخ است اما شما مجوز مشاهده ندارید

طهاکو در آپارات طهاکو در یوتیوب طهاکو در لینکدین