پرسش های متداول

تمامی سؤالات کاربران تا این لحظه پیرامون محصولات و انتشارات طهاکو بصورت مجزا و بخش بندی شده در زیر قابل رؤیت و بهره برداری می باشد. اگر چه کارشناسان طهاکو به اکثریت سؤالات کاربران پاسخ داده اند ولی در صورت داشتن سؤالی خارج از حیطه سؤالات ذکر شده در بخش هایِ زیر می توانید از طریق فرم "تماس با طهاکو،ثبت شکایات" پرسش خود را بیان نمایید و در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را از طریق پشتیبانی طهاکو دریافت نمایید.

سؤالات پیرامون آموزش های آنلاین منتشر شده

دپارتمان آموزشی طهاکو، تمامی آموزه هایِ ویدئویی خود را در قالب دوره های جامع بصورت آنلاین و از طریق قوانین "نشر بر خط" منتشر کرده است. طهاکو یکی از اولین وب سایت های مرجع آنلاین ایران می باشد که توانسته است از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال مجوز و پروانه نشر آموزه های نرم افزاری بصورت آنلاین را دریافت نماید. تمامی این آموزه ها از طریق منوی "دپارتمان آموزش آنلاین" و یا از لینک "صفحه اصلی" قابل رؤیت و در صورت تمایل قابل بهره برداری می باشند. در زیر به وظیفه تمامی سؤالات احتمالی کاربران پیرامون این آموزه ها را پاسخ داده ایم.

آیا می توان بصورت آزمایشی با کیفیت آموزها بصورت آنلاین آشنا شد؟

بله؛ به دو روش می توانید برخی از آموزه های آنلاین را قبل از خرید مشاهده و با دیگر رقبا مقایسه نمایید.

  1. هر دوره آموزشی دارای ویدئوهای آموزشی رایگانی هست که می توان بدون نیاز به لاگین و ورود به وب سایت طهاکو ویدئوهای رایگان را مشاهده کرد. برای اینکار کافیست بعد از وارد شدن به تاپیک دوره آموزشی ویدئوهایی که موضوع آنها بصورت هایلایت و با رنگ آبی مشخص شده اند را کلیک نمایید و براحتی ویدئوهای مربوطه را مشاهده نمایید.
  2. در روش دوم براحتی می توانید ایمیل خود را در فیلد خبرنامه پایین صفحه وارد نمایید و با عضویت در خبرنامه طهاکو بعد از چند لحظه ایمیلی دریافت خواهید نمود که به شما توضیح می دهد چگونه می توانید آموزه های رایگان بیشتری را از هر درس مشاهده نمایید.

سؤالات پیرامون اکانت های سازمانی

طهاکو برای دسترسی های نامحدود و نیازهای کلان آموزشی برای اولین بار در ایران راهکار دسترسی به همه آموزه های منتشر شده را با "اکانت سازمانی" میسر کرده است و با این نوع دسترسی "گروه ها، شرکت ها، سازمان ها و دانشگاه ها" می توانند نیازهای آموزشی خود را برطرف نمایند. با این نوع سطح دسترسی گروه های مذکور می توانند برای آموزش کاربران خود اقدام نمایند و با پرداخت هزینه اندک دسترسی به کامل ترین کتابخانه آموزه های آنلاین را در دسترس نیروهای انسانی خود قرار دهند.

انواع اکانت های سازمانی کدامند؟

بسته به نیازهای متفاوت قشرها با سطح گستردگی متفاوت در طهاکو چهار نوع دسترسی به اکانت ها تعریف شده است که به دلخواه کاربران می توانند یکی را بسته به نیاز خود انتخاب نمایند.

اکانت گروهی: برای گستردگی 1 تا 10 نفر

اکانت شرکتی: برای گستردگی 1 تا 100 نفر

اکانت سازمانی: برای گستردگی 1 تا 100 نفر

اکانت دانشگاهی: برای گستردگی 1 تا 1000 نفر

سؤالات پیرامون محصولات فروشگاه آفلاین

دپارتمان آموزشی طهاکو جهت سهولت و ارائه کیفیت به کاربرانی که نمی توانند بصورت آنلاین ویدئوهای آموزشی را مشاهده نمایند "فروشگاه آفلاین" را با مجوز "نشر مبتنی بر حامل" در اختیار کاربران خود قرار داده است. تمامی محصولات منتشر شده فروشگاه طهاکو دارای اتوران اختصاصی بوده و خریداران باید به این مهم توجه نمایند که محصولات مورد نظر قابلیت کپی و رایت را ندارند و صرفاً از طریق اتوران و نسخه ارجینال خریداری شده قابل رؤیت می باشند. در زیر می توانید سؤال خود پیرامون محصولات منتشر شده طهاکو در "فروشگاه آفلاین" را انتخاب و پاسخ کارشناسان طهاکو به سؤال مورد نظر را مشاهده نمایید.

منظور از محصولات آفلاین چیست؟

برخی از کاربران و علاقه مندان آموزه های با کیفیت طهاکو از اینترنت و پهنای باند مناسبی برای دسترسی به آموزه های آنلاین منتشر شده بر خط لینک "" را ندارند. این دست از کاربران باید بدانند که در طهاکو با محدودیتی روبرو نمی شوند و می توانند تمامی تاپیک و سرفصل ها و آموزه هایِ ویدئویی و همچنین فایل های تمرینی را بصورت حامل و بر رویِ CD و DVD مشاهده نمایند.

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts