Leaders are readers محلی برای فهم دلیل ظهور رهبران.

فروتنی یعنی شنونده حقایق جدید برای تغییر عقاید قدیمی بودن و این موضوع آرامش بخش است؛ کنجکاوی یعنی فعال باشیم و پذیرنده اطلاعاتی باشیم که با جهان بینی کهنه ما مغایرت دارند و این موضوع هیجان انگیز است. با مطالعه، تفحص در زندگی های قبلی با فیلم دیدن و جهانگردی، فروتن و کنجکاو می شویم یعنی زندگی آرامش بخش و هیجان انگیزی را شروع می کنیم. readers افرادی هستند که در وهله اول اهل مطالعه بوده و همچنین علاقمند به تماشای فیلم های ارزشمند تاریخ و جویای کسب تجربه از مکان های دیدنی دنیا هستند. با این تفاسیر دسته بندی Leaders are readers طهاکو به سه بخش Book،Film و Trip تقسیم می شود.
  1. اسماعیل عالی پور
  2. Book
  3. چهارشنبه, 27 شهریور 1398
  4.  اشتراک
هانس رزلینگ پروفسور سلامت بین‌الملل و پدیده جهانی سخنرانی‌های TED می باشید که در سال 2016 بعد از عارضه سرطان لوزالمعده دار فانی را وداع گفت.
در سال 2015 هانس ایده نوشتن کتابی برای همه بشریت پیرامون موضوع جهان بینی بر پایه واقعیت را در سر داشت ولی با وقوع عارضه بیماری، اینکار را بکمک پسر و عروس خود در کمترین زمان ممکن عملی کرد. این کتاب چکیده ای از تمام اندوخته این مرد بزرگ بعد از سال ها تلاش برای اثبات این عقیده بود، که جهان به سمت بهتر شدن می رود و این رشد عظیم از سال 1800 میلادی شروع شده است.
ایشان کتاب خود را با مثال متفاوتی شروع کرده است: "قورت دادن شمشیر". ایشان با این مثال نشان می دهد که کارهای بظاهر ناممکن توسط انسان های شکست ناپذیر چگونه ممکن می شود.
روی جلد این کتاب پیشنهاد بیل گیتس هک شده است و بیل گیتس این کتاب را به تمامی فارغ التحصیلان دانشگاه های آمریکا هدیه می دهد. این مهم بر ارزش مطالعه این کتاب می افزاید.
پیوست
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح Pending Moderation
چه انتخاب مناسبی.
یکی از بهترین کتابای که نشون میده این قواعد و قانون هایی که ما تو ذهنمون داریم و ازشون یه زندون شیشه ای درست کردیم نصفشون اصلا واقعیت نداره و این لازم ترین چیز برای یه انسان رویارو با دنیای واقعیه.
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. Book
  3. # 1


پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts