Leaders are readers محلی برای فهم دلیل ظهور رهبران.

فروتنی یعنی شنونده حقایق جدید برای تغییر عقاید قدیمی بودن و این موضوع آرامش بخش است؛ کنجکاوی یعنی فعال باشیم و پذیرنده اطلاعاتی باشیم که با جهان بینی کهنه ما مغایرت دارند و این موضوع هیجان انگیز است. با مطالعه، تفحص در زندگی های قبلی با فیلم دیدن و جهانگردی، فروتن و کنجکاو می شویم یعنی زندگی آرامش بخش و هیجان انگیزی را شروع می کنیم. readers افرادی هستند که در وهله اول اهل مطالعه بوده و همچنین علاقمند به تماشای فیلم های ارزشمند تاریخ و جویای کسب تجربه از مکان های دیدنی دنیا هستند. با این تفاسیر دسته بندی Leaders are readers طهاکو به سه بخش Book،Film و Trip تقسیم می شود.
  1. اسماعیل عالی پور
  2. Film
  3. یکشنبه, 08 دی 1398
  4.  اشتراک
Joker داستان دلقکی دیوانه است که مردم از او انتظار دارند دیوانه نباشد. این بدترین چیز برای یک دیوانه است.
فردی که ذاتاً بقول مادرش برای گسترش خنده آفریده شده است و مادرش او را happy یا خندان صدا می زند. ولی در واقع بیماری خندیدن دارد.
شخصیت اصلی از یک بیماری نادر رنج می برد ولی انقلابی ایجاد می کند که یک انسان عاقل نمی تواند متوجه چنین مسائلی بشود همونطور که در آخر فیلم به روانشناسش می گوید تو متوجه مفهوم مسائلی که من بیان می کنم نیستی.
دلقک 3 نفر که متوجهش نمیشدند که بیمار است را در مترو بضرب گلوله می کشد و اینطور بیان میدارد که آنها آهنگی را باشتباه می خواندند، ولی برداشت شهردار از این صانحه این است:
کسی که پشت ماسک پنهان میشه، کسی که نسبت به کسانی که از خودش شانس بهتری دارن غبطه میخوره، با اینحال خیلی میترسه که چهره اش رو نشون بده، و تا زمانیکه اون افزاد بهتر بشن، افرادی مثل ما که توی زندگی به جایی رسیدیم، همیشه اونایی که هیچی نشدن رو، فقط به شکل دلقک می بینیم.
انقلاب از اینجا شروع می شود مردمی که شکل دلقک به خود می گیرند و در برابر کسانی که آنها را دلقک می بینند بپا می خیزند.
چرا دلقک؟ چون همه به دلقک میخندند یعنی همه بد شده اند. شاید منظورش اینه که دیگه هیچکس متمدن نیست.
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است


پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts