Leaders are readers محلی برای فهم دلیل ظهور رهبران.

فروتنی یعنی شنونده حقایق جدید برای تغییر عقاید قدیمی بودن و این موضوع آرامش بخش است؛ کنجکاوی یعنی فعال باشیم و پذیرنده اطلاعاتی باشیم که با جهان بینی کهنه ما مغایرت دارند و این موضوع هیجان انگیز است. با مطالعه، تفحص در زندگی های قبلی با فیلم دیدن و جهانگردی، فروتن و کنجکاو می شویم یعنی زندگی آرامش بخش و هیجان انگیزی را شروع می کنیم. readers افرادی هستند که در وهله اول اهل مطالعه بوده و همچنین علاقمند به تماشای فیلم های ارزشمند تاریخ و جویای کسب تجربه از مکان های دیدنی دنیا هستند. با این تفاسیر دسته بندی Leaders are readers طهاکو به سه بخش Book،Film و Trip تقسیم می شود.
  1. اسماعیل عالی پور
  2. experiences
  3. دوشنبه, 16 دی 1398
  4.  اشتراک
تیم تخصصی دپارتمان آموزشی طهاکو امروز برای معرفی وب سایت خود که یک راه جدید برای آموزش دیدن بصورت مجازی و آنلاین هست خیلی شگفت زده هستند.یک پلتفروم آنلاین آموزشی که به افراد حقیقی و حقوقی این اجازه رو میده که بصورت آنلاین و در بستر دنیای مجازی به آرمان ها و اهداف خودشون برسن.در طهاکو بستری را آماده کرده ایم که به هر شخصیتی کمک کنیم با هر نیاز و هر هدفی بتونه توانایی های خودش رو کشف و خیلی راحت اونها رو گسترش بده.درست در قالب بک تجربه داده محور ما این کار رو انجام میدهیم.

آموزش های طهاکو بر پایه و اساس پیشرفت های صنعتی آپدیت و برروز میشن که ما با ابزار ها و شبکه های موجود در شرکت فنی و مهندسی طراحان هفشجان آریانا این بستر را بهتر از همیشه برای استفاده هزاران نفر آماده کرده ایم که بتوانند در میلیون ها صفحه مورد نیاز خود در وب سایت طهاکو نیاز خود را برطرف نمایند.ما در اینجا با استفاده از ویدئو های آموزشی خود یک نمایش منحصر بفررد از تکامل شغل ها و حرفه های بروز دنیا را بنمایش خواهیم کشید،و اینکه چگونه شغل ها ، صنایع ، حرفه ها ، سازمان ها و در کل مهارت ها در طول زمان و بخصوص در قرن حاضر دستخوش تغییرات اساسی شده اند.به همین دلیل ما توانسته ایم مهارت های مورد نیاز این دست مشاغل را شناسایی و در قالب دوره های آموزشی آنلاین به همگان ارائه دهیم .این ارائه توسط متخصصان ذبده ای صورت می گیرد که با تمام نیاز های جامعه کاری آشنا هستند چرا که خود همیشه در صنعت حضور داشته اند و انتخاب ما از میان افراد خبره انجام گرفته است.ما کاری انجام می دهیم که خارج از هر گونه حدس و گمان هست و دقیقا واقعیت را به کاربران ارائه می دهیم.

در حال حاضر فشار بر سازمان ها دقیقا انطباق آنها با نحوه تغییرات حال حاضر هست و ما در شرکت خود به این نتیجه رسیده ایم که این فشار هیچ وقت در این حد و اندازه نبوده است. مهارت هایی که تیم تخصصی طهاکو در حال تهیه آنهاست دقیقا مهارت هایی هستند که شما فردا به آنها نیاز پیدا خواهید کرد و ما توانسته ایم این مهم را کشف نماییم.در واقع اگر چه امروز حس می کنید که شاید به اندازه ای که ما می گوییم به فناوری و بروز بودن اطلاعات سافتری نیاز ندارید ولی مطمئنا در 5 سال آینده نیاز شما به مدرن بودن یکی از نیازهای ماندگار حیاتی خواهد بود.و ما مشاغلی را بررسی کرده ایم که ممکن هست در پنج سال آینده بوجود آیند و نیاز شما در حال حاضر یادگیری مهاررت برای وارد شدن به این دست از مشاغل می باشد.

در طهاکو برای مقابله با این چالش ها ما 3 پایه اصلی برای مردم ایران تعریف کرده ایم :

کلاس های با محتوای جهانی : کتابخانه طهاکو در حال شکل گیری هست و بزودی بیش از 1000 آموزش آنلاین توسط کارشناسان ما تهیه و طیف گسترده ای از مشاغل را پوشش خواهند داد.مشاغلی از کسب و کارهای خلاقانه و فنی و مهندسی. از مهارت ها و اصول برنامه نویسی تا مهارت های نرم افزاری پیشرفته موجود.ما در دپارتمان طهاکو هر هفته 12 آموزش مختلف را بروزرسانی و آپدیت می کنیم و هر ماه آموزش های جدیدی را بعنوان مسیر جدید آموزشی بصورت تخصصی انتخاب می نماییم.تا شاید بتوانیم شما را در مسیر پیشرفت دنیای مدرن قرار دهیم.دوره های ما در مرحله نهایی قرار هست به زبان های مختلف در اختیار عموم جهان قرار بگیرند.
اطلاعات شخصی:ما بسته به نیاز روز آموزش هایمان را گسترش می دهیم . ما نیازهای شخصی افراد را بررسی کرده ایم و متوجه این موضوع هستیم که چه آموزش هایی را جامعه مهندسی و زنده ایران برای پیشرفت خود نیاز دارند.سازمان ها می توانند از آموزش های دپارتمان آموزشی طهاکو برای بروز نگه داشتن متخصصین خود استفاده نمایند.ما با تجزیه و تحلیل کوئیز ها و نظر سنجی های هر دوره می توانیم متوجه شویم که مردم دقیقا به چه بخشی از آموزش ها نیاز دارند و بالطبع برای رفع نیازهای شخصی آنها برنامه ریزی خواهیم کرد.
راحتی دسترسی در هر زمان ، درهر مکان:این که شما بدانید به چه دوره آموزشی نیاز دارید مهم نیست اینکه بتوانید در هر زمانی و در هر موقعیتی به آموزش های مد نظ خود دسترسی داشته باشید امری متفاوت و حیاتی قلمداد می شود .و به همین دلیل آموزش های دپارتمان طهاکو بشکلی برنامه ریزی شده اند که شما بتوانید در هر زمان و هر مکانی با حجم فوق العاده پایین از طریق هر دستگاهی و با کیفیت فوق العاده ای آموزش مد نظر خود را پیگیری نمایید.در سیستم مدیریت یکپارچه طهاکو می توانید بسته به نیاز خود آموزشی که فکر می کنید به شما کمک می کند را جستجو و همیشه به آن دسترسی پیدا کنید.
این برای ما ارزشمند هست که بتوانیم به صورت حرفه ای در امر یادگیری جامعه بصورت حرفه ای و تخصصی اقدام نماییم. طرح آموزشی طهاکو نه تنها برای اشخاص حقیقی و خاص و عمومی طرح ریزی شده است بلکه پلتفروم آموزشی برای شرکت ها ، مشاوران ، سازمان ها و دانشگاه ها خواهد بود.قصد ما ارائه تجربه مدیران قدرتمند شرکت به ایران عزیز می باشد.

در طول تجربه کاری طهاکو بارها و بارها مدیران مختلف از اینکه این پروژه یک پروژه بزرگ در تاریخ آموزش ایران هست یاد کرده اند .و همیشه ما به آنها یادآور شده ایم که مردم طبق بررسی های طهاکو دنیای جدید را نمی خواهند مگر با محتوا و تجربه آموزشی با کیفیت. و ما همیشه گفته ایم که مردم ایران شایسته کیفیت می باشند.

در اعلام اخیر برخی از سازمان های طرف قرارداد طهاکو اعلام شد که فضای آنلاین برای کارکنان عهر سازمانی یک فضای راحت و بدون دغدغه می باشد لذا تاثیر آوزش ها آنلاین طهاکو بر چنین افرادی که در سازمان ها و شرکت های مشاوره ای کار می کنند می تواند چندین برابر مثبت تر از دیگر روال های آموزشی باشد.

در بررسی های طهاکو مشخص شد روال آموزشی هر دوره آموزشی موجود در طهاکو توانسته است برای اکثر مدیران مفید واقع شود چرا که ما درصدد بوده ایم که یک مدل جدید و بروز آموزشی را با کیفیت هر چقدر تمام تر به تمامی سطوح کاربری بخصوص مدیران ارشد ارائه نماییم.

ما پیام های متعددی را دریافت کرده ایم که بله دوره های آموزشی طهاکو واقعا برای منمفید بوده اند چرا که ما تمام متد های آموزش سرد دیگر رقبا را بررسی کرده ایم و درصدد ایجاد یکسری قابلیت های جدید و بروز برای بالا بردن کیفیت بوده ایم.

یکی از کاربران طهاکو به این مهم اشاره داشته ات که قدرت ارتباطات موجود در شرکت ما بصورت فوق العاده ای توانسته است امر مهم یادگیری را جذاب تر از همیشه کند و کاربران جدید او توانسته اند تجربه جدید از یادگیری را با میل بیشتر از همیشه تجربه کنند.

همه می دانیم که بلوک هایی برای برخی از آموزش های خاص و بروز معرفی شده است بلوک هایی نظیر هزینه های سرسام آور ،عدم وجود کیفیت ،عدم وجود تمامیت بر مباحث آموزشی و غیره و غیره که سدی برای پیشرفت ایران عزیزمان می باشند.ما مفتخریم که همه این موانع را بررسی کرده و پلتفروم و مدرنیزه ای را در قالب وب سایت طهاکو طراحی کرده ایم که بتواند تمام نیاز های جامعه را برطرف نماید.

و حالا شما و سازمان تان با طهاکو در راه زندگی بهتر با کسب و کار های مدرن آشنا خواهید شد و پیش از پیش به این مهارت های کلیدی دست خواهید یافت.

اینها تنها اولین قدم متخصصان طهاکو در امر ارائه ویدئوهای آ»وزشی آنلاین هست . ما بیش از پیش در حال صرف سرمایه های شرکت فنی و مهندسی طراحان هفشجان آریانا برای تعالی نقطه قوت آموزه های مهندسی و بروز خود هستیم و بر این امیدیم که با صرف هزینه های گزاف کیفیت را برای هر ایرانی به ارمغان بیاوریم.
پیوست
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
پاسخ صحیح Pending Moderation
با آرزوی موفقیت
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است
  1. بیش از یک ماه پیش
  2. experiences
  3. # 1


پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts