Leaders are readers محلی برای فهم دلیل ظهور رهبران.

فروتنی یعنی شنونده حقایق جدید برای تغییر عقاید قدیمی بودن و این موضوع آرامش بخش است؛ کنجکاوی یعنی فعال باشیم و پذیرنده اطلاعاتی باشیم که با جهان بینی کهنه ما مغایرت دارند و این موضوع هیجان انگیز است. با مطالعه، تفحص در زندگی های قبلی با فیلم دیدن و جهانگردی، فروتن و کنجکاو می شویم یعنی زندگی آرامش بخش و هیجان انگیزی را شروع می کنیم. readers افرادی هستند که در وهله اول اهل مطالعه بوده و همچنین علاقمند به تماشای فیلم های ارزشمند تاریخ و جویای کسب تجربه از مکان های دیدنی دنیا هستند. با این تفاسیر دسته بندی Leaders are readers طهاکو به سه بخش Book،Film و Trip تقسیم می شود.
  1. اسماعیل عالی پور
  2. Film
  3. یکشنبه, 22 دی 1398
  4.  اشتراک
Meet Joe Black داستان وقت اضافه زندگی بیل یک ابرقدرت خوش شانس پولدار است که دو دختر دارد.
داستان از این قرار است که عزرائیل یا ملک الموت برای تجربه هیجان و عشق، در قالب شخصی با نام جو بلک وارد زندگی بیل و دخترش آلیسون که یک پزشک داخلی هست می شود.
بیل صاحب خبرگذاری "پریشون" هست و برای ساخت این شرکت بسیار تلاش کرده است و حالا در وقت آخر زندگی شاهد فروپاشی دسترنجش هست. او از شرکتش اخراج می شود چرا که حاضر به فروش دستمایه زندگی خود به نااهلان نیست.
بیل نمیخاد دسترنج عمرش دست یکی دیگه بیفته و تبدیل بشه به اون چیزی که اون نمیخاد. میگه یک آدم دوست داره چیزایی که از خودش بجا میذاره همونجوری باشن که خودش ساخته. همونطور اداره بشن که خودش اداره اش می کرده. با افتخار، فداکاری و صداقت.
شعار فیلم بر اساس این عبارت که رعد و برق می تونه خطرناک باشه می چرخد و با عبارت کی می فهمه همراه شده است.
پایان جذاب فیلم ارزش های واقعی انسان را بنمایش می گذارد و مهم تر از همه اینکه مردانی هستند که بدون ترس به استقبال مرگ می روند. مردانی که خود را خوش شانس میدانند ولی دنیای خود را مدیون تلاش های بی شائبه هستند.
مشخصاً در فیلم نمایان می شود که افراد زیادی همراه با مردانی موفق از زندگی خود لذت خواهند برد ولی کلام فیلم با هیجان و عشق در زندگی قلم می خورد.
بیل به آلیسون دخترش میگه: تو زندگی هیچ حسی بدون احساس هیجان و عاشق بودن وجود نداره. اگر سیر و سیاحت کنی اما عمیقانه عاشق نشی وای... اینجوری اصلاً زندگی نکردی که بشه اسمش رو گذاشت زندگی. اما باید تلاش کنی چون اگه تلاش نکنی زندگی نکردی.
فیلم با خوبی ها ادامه پیدا می کنه و اینطور بیان میشه که: ما توی دنیا عمدتاً تنها هستیم، اگه خوش شانس باشیم شاید خاطرات زیبایی رو با خودمون ببریم به اون دنیا. این جمله می تونه مفاهیم مختلفی رو بیان کنه من جمله اینکه عاشق شدن صرفاً به رابطه صمیمی بین زن و مرد نیست همونطور که در فیلم هم بیان میشه که عشق یک شور و حرارت هست که از مست شدن فکر انسان به خوشی های زود گذر ایجاد شده. عشق به پدر و مادر در این فیلم نمود پیدا می کند. عشق به افتخاراتی که باعث موفقیت اطرافیان شده است و دوست داشتنی های پیچیده ای که ارزش واقعی انسان بودن و ایجاد خاطرات خوش از دنیای پیرامون را یادآور می شود.
خوبی های فیلم با آرزوی بیل در جشن تولد 65 سالگی چند لحظه قبل از فوتش ادامه پیدا میکنه و این جمله بیان میشه: آرزوم اینه که شما هم در زندگی مثه من خوش شانس باشید و وقتی از خواب بیدار می شید بگید دیگه چیزی بیشتر از این نمیخام.
پیوست
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است


پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts