Leaders are readers محلی برای فهم دلیل ظهور رهبران.

فروتنی یعنی شنونده حقایق جدید برای تغییر عقاید قدیمی بودن و این موضوع آرامش بخش است؛ کنجکاوی یعنی فعال باشیم و پذیرنده اطلاعاتی باشیم که با جهان بینی کهنه ما مغایرت دارند و این موضوع هیجان انگیز است. با مطالعه، تفحص در زندگی های قبلی با فیلم دیدن و جهانگردی، فروتن و کنجکاو می شویم یعنی زندگی آرامش بخش و هیجان انگیزی را شروع می کنیم. readers افرادی هستند که در وهله اول اهل مطالعه بوده و همچنین علاقمند به تماشای فیلم های ارزشمند تاریخ و جویای کسب تجربه از مکان های دیدنی دنیا هستند. با این تفاسیر دسته بندی Leaders are readers طهاکو به سه بخش Book،Film و Trip تقسیم می شود.
  1. اسماعیل عالی پور
  2. Film
  3. پنج شنبه, 07 فروردين 1399
  4.  اشتراک
فریاد بزن
تا حالا شده کسی بهتون بگه فریاد بزن اونم از ته دل
خب چی میشه؟
فریاد می زنید.
چالشی برای نمایان کردن خوده واقعی انسان ها.
بسیاری از افراد متعادل بودن را پیشه می گیرند و خوده واقعی را به فراموشی میسپارند. فراموشی خیر؛ ولی نادیده می گیرند و میانه را رعایت می کنند. آنچه که سبب موفقیت افراد بزرگ تاریخ شده است بخصوص در صده اخیر، می تواند جسارت انسان هایی باشد که خوده واقعی را نادیده نگرفتند و آن را در اولویت هایشان قرار دادند. مثلاً استیو جابز که با روحیه پرخاشگر خود به دنیا فهماند که می تواند سرعت تغییرات را چند برابر کند و زندگی همه را تحت تأثیر خوده واقعی اش قرار داد.
فیلم با محوریت دختری به نام Stargirl معرفی شده، و برخلاف اسم واقعی اش یعنی سوزان؛ دختری را بنمایش می کشد که به هیچ وجه نمی تواند خود واقعی خود را بفراموشی بسپارد. مثالی زیبا در فیلم برده شده و اینکه یک گل را در نظر بگیرید، خب این گل زمانی شکوفا می شود و دنیا را تحت تأثیر زیبایی خود قرار می دهد که زمان بسیار زیادی را سپری کند و رفته رفته و آرام از خاک یا گلدان سر به سوی آسمان گشاید و اطرافیان را متوجه خود کند. بنظر رسید این فیلم همین موضوع را فریاد می زند که زیبایی های خوده واقعی انسان ها با گذشت زمان شکوفا می شوند و انسان ها صرفاً تا آن زمان می بایست ثبات شخصیت خود را حفظ کنند.
آدمی، متزلزل است؛ و برای پیشرفت همیشه با این موضوع روبرو می شود که: خواهی که تو رسوا نشوی همرنگ جماعت شو! این فیلم این موضوع را در دنیای امروز نقض می کند و به ما یادآور می شود در بین 7.6 میلیارد نفر دیگر نیازی به همرنگی نداریم و به انسان هایی نیازمند شده ایم که باید ما را از این منجلاب تکراری ایام خسته کننده نجات دهد.
ظهور خوده واقعی افراد بهایی دارد و هر کس به طریقی با برخی از، از دست دادن ها، این بها را می پردازد ولی مشخصاً افتخاری نهایتاً نصیب این انسان ها خاص می شود که مثال زدنی نیست و این موضوع یکی از دلایل مشخص رشد شخصیتی انسان ها بزرگ می باشد.
سوزان ایمان دارد که Stargirl هست و موفقیت های خود را مدیون Stargirl می باشد، یعنی شخصیت اصلی درونی خودش و باصطلاحی خوده واقعی سوزان. Stargirl زندگی انسان های زیادی را تحت تأثیر قرار می دهد و بجای استفاده از عبارت همرنگی، جلوه زیبای خاص بودن را به دنیا نشان می دهد و مشخصاً همه دنیا از این مهم بهره مند می شوند.
پیوست
نظر
هنوز نظری قرار داده نشده است


پاسخی یافت نشد
اولین نفر باشید!

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts