بکارگیری کامپوننت های 3 فازی در لدر 3 فاز مدار قدرت

دوره ویدیویی متناسب با این آموزش: آموزش جامع اتوکد الکتریکال AutoCAD Electrical
سطح آموزش این درس: تخصصی
کد درس: AE 06.04
زمان فیلم آموزشی درس: تیزر "16.'02- تیزر اعضا "33.'04- فول ویدیو "07.'09

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درس چهارم از سرفصل آموزشی ششمآموزش جامع اتوکد الکتریکال از 115 فیلم دوره

این درس: (خلاصه)

در آموزه ویدئویی حاضر دانش پژوهان در ادامه طراحی لدر 3 فاز ترسیم شده از ویدئوهای آموزشی قبل همین سرفصل آموزشی، اقدام به افزودن کامپوننت های از نوع 3 فاز به لدر می نمایند. در همین راستا ابتدا یک موتور استارتینگ و سپس یک فیوز 3 فاز به رانگ های مورد نظر ترسیم اضافه می کنند. در همین راستا طراحان با پروسه انجام این عملیات ها آشنا می شوند.

جهت مشاهده تیزر اعضا(1/2 ابتدایی آموزش حاضر)؛ به طهاکو لاگین نمایید. جهت مشاهده فول ویدئو این آموزش، از ایندکس اصلی اقدام به خرید دسترسی نمایید.

تیزر درس (1/4 ابتدایی آموزش): بکارگیری کامپوننت های 3 فازی در لدر 3 فاز مدار قدرت

متن فیلم

ما کماکان داریم روی فایل demo02.dwg از پروژه ی wddemo کار میکنیم و من میخام با تغییراتی که در ویدئوهایِ آموزشیِ قبلی رویِ این فایلم اعمال کردم؛ بکارم روی این پروژه ادامه بدم. خب؛ ما لَدِرِ 3 فازی یه انتقالِ قدرتمون که بخوبی شاخه بندی شده رو اینجا داریم، همچنین multiple bus ِ سه فازمون رو هم با لَدِرِ ترسیممون تنظیم کردیم، و الان با اندک زومی که اینجا داریم میشه هر چیزی که توی آموزه های قبلی اعمال شده رو دید. نکته ی جالب توجه وخوبه کار کردن با سیم بندی سه فاز، اینه که: همچون پروسه های تکفازی، به تعداد کافی مولفه یا کامپوننتِ سه فازی هم تویه اتوکد الکتریکال در اختیار داریم که میتونیم بنابه نیاز اونا رو به ترسیم های شماتیک اضافه کنیم و به کمک اونا مدار ها رو گسترش و ارتقا بدیم تا در نهایت بتونیم بعنوان طراح با مدارهای کاملی که نیاز صنعت رو برطرف میکنن کار کنیم.

AutoCAD Electrical, اتوکد الکتریکال

نظرات (1)

این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

کاش این محصول رو میشد از دیجی کالا هم خرید زد چون من هفتگی خرید دارم و این رو هم می گرفتم. امیدوارم زودتر محصولات سایت طهاکو در دیجی کالا دیده بشه.

سعید ارزانش
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts