طریقه افزودن یک سیم به ترسیم با در نظر گرفتن نوع سیم و نحوه تعریف نقاط اتصال

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درس دوم از سرفصل آموزشی پنجمآموزش جامع اتوکد الکتریکال از 115 فیلم دوره

این درس: (خلاصه)

در آموزه ویدئویی حاضر دانش پژوهان فرا می گیرند چگونه می توانند یک سیم معمولی بین دو رانگ از یک لدر اضافه کنند. در همین راستا فرا می گیرند چگونه از اسنپ ها جهت اعمال یک انتخاب دقیق استفاده نمایند و همچنین فرا می گیرند چگونه می توانند نوع سیم و تنظیمات مرتبط با اسپکت پروژه برای سیم را اعمال نمایند.

جهت مشاهده تیزر اعضا(1/2 ابتدایی آموزش حاضر)؛ به طهاکو لاگین نمایید. جهت مشاهده فول ویدئو این آموزش، از ایندکس اصلی اقدام به خرید دسترسی نمایید.

تیزر درس (1/4 ابتدایی آموزش): طریقه افزودن یک سیم به ترسیم با در نظر گرفتن نوع سیم و نحوه تعریف نقاط اتصال

متن فیلم

همونطور که به خاطر دارین در ویدئوی اموزشی قبل از همین سرفصل آموزشی، یک ترسیم با نامه demo 7a.dwg رو ایجاد و تنظیم کردیم. امیدوارم که اون رو سیو و ذخیره کرده باشین و همچنان ترسیم رو به صورت باز و اپن نگه داشته باشین تا در این ویدئوی آموزشی أزش استفاده کنید. من که همینکار رو کردم و الان میخام باهاش در امره آموزشم پیش برم و به این ترتیب ما همچنان کار خودمون رو با پروژه ی WD demo به خوبی پیش خواهیم برد. به علاوه یک لدره مختصره 10 رانگی رو به فایل ترسیمی demo 7a.dwg اضافه کردیم که شما میتونین اون رو درگوشه ی سمت چپ و بالای تصویر ببینین، چیزی که گفتیم می تونه بیس و اساس طراحیمون براساس استاندارد LD یا LAD بحساب بیاد. حالا من میخوام روی این قسمت یعنی رانگ های بالایی لدربه این شکل زوم کنم. که به این ترتیب میتونیم شماره های مختص به هر رانگ رو ببینیم که نامگذاریشون به ترتیب از 800 , 801 و 802 شروع میشن. و موضوعی که در حال حاضر به اون قراره بپردازیم، افزودن و قراردادن تعدادی سیم ساده و معمولی به لدره هست تا تونسته باشیم یسری سیم رو به ترسیم اعمال کنیم.

AutoCAD Electrical, اتوکد الکتریکال

نظرات (1)

این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام خسته نباشید من پکیج اموزشی رو سفارش دادم و به دستم رسیده میخواستم ببینم مشکلی اگر نیست لینک های دانلود رو هم برام بفرستید.

parisa sadeghi
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts