پشتیبانی

پرسش های متداول

تمامی سؤالات کاربران تا این لحظه پیرامون محصولات و انتشارات طهاکو بصورت مجزا و بخش بندی شده در زیر قابل رؤیت و بهره برداری می باشد. اگر چه کارشناسان طهاکو به اکثریت سؤالات کاربران پاسخ داده اند ولی در صورت داشتن سؤالی خارج از حیطه سؤالات ذکر شده در بخش هایِ زیر می توانید از طریق فرم “تماس با طهاکو،ثبت شکایات” پرسش خود را بیان نمایید و در کوتاه ترین زمان پاسخ خود را از طریق پشتیبانی طهاکو دریافت نمایید.

سؤالات پیرامون آموزش های آنلاین منتشر شده

دپارتمان آموزشی طهاکو، تمامی آموزه هایِ ویدئویی خود را در قالب دوره های جامع بصورت آنلاین و از طریق قوانین “نشر بر خط” منتشر کرده است. طهاکو یکی از اولین وب سایت های مرجع آنلاین ایران می باشد که توانسته است از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال مجوز و پروانه نشر آموزه های نرم افزاری بصورت آنلاین را دریافت نماید. تمامی این آموزه ها از طریق منوی “دپارتمان آموزش آنلاین” و یا از لینک “صفحه اصلی” قابل رؤیت و در صورت تمایل قابل بهره برداری می باشند. در زیر به وظیفه تمامی سؤالات احتمالی کاربران پیرامون این آموزه ها را پاسخ داده ایم.

بله؛ به دو روش می توانید برخی از آموزه های آنلاین را قبل از خرید مشاهده و با دیگر رقبا مقایسه نمایید.

  1. هر دوره آموزشی دارای ویدئوهای آموزشی رایگانی هست که می توان بدون نیاز به لاگین و ورود به وب سایت طهاکو ویدئوهای رایگان را مشاهده کرد. برای اینکار کافیست بعد از وارد شدن به تاپیک دوره آموزشی ویدئوهایی که موضوع آنها بصورت هایلایت و با رنگ آبی مشخص شده اند را کلیک نمایید و براحتی ویدئوهای مربوطه را مشاهده نمایید.
  2. در روش دوم براحتی می توانید ایمیل خود را در فیلد خبرنامه پایین صفحه وارد نمایید و با عضویت در خبرنامه طهاکو بعد از چند لحظه ایمیلی دریافت خواهید نمود که به شما توضیح می دهد چگونه می توانید آموزه های رایگان بیشتری را از هر درس مشاهده نمایید.

کاربرانی که بعد از مشاهده ویدئوهای آموزشی رایگان هر دوره آموزشی تصمیم به خرید یک دوره بصورت برخط یا آنلاین نمایند، باید ابتدا با نام کاربری و پسورد معتبر به سایت طهاکو لاگین نموده و سپس اقدام به خرید آموزه مورد نظر خود کنند. بازدید کنندگانی که اکانت کاربری ندارند، می توانند از بالاترین قسمت صفحات سایت بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک نمایند تا بصورت پاپ آپ فرم ثبت نام را بتوانند مشاهده و از طریق پر کردن گزینه های خواسته شده، اقدام به ثبت نام نمایند. در تصویر زیر موقعیت دکمه “ثبت نام” و یک نمونه از طریقه سفارشی سازی این فرم آورده شده است.

فرم ثبت نام طهاکو
فرم ثبت نام طهاکو

نمونه پر شده فرم ثبت نام
همچنین کاربران می توانند از طریق اکانت کاربری خود در شبکه های اجتماعی “google”، “linkedin” و یا “facebook” اقدام به ورود و ثبت نام مستقیم به وب سایت طهاکو نمایند. بدین صورت که در همان فرم “ثبت نام” می توانند بر رویِ آیکن شبکه اجتماعی مورد نظر کلیک کرده و در صفحه ای که از طریق API امنیتی شبکه های اجتماعی میزبان رؤیت می شود بر روی تائید کلیک نمایند و در صورت نیاز با اکانت کاربری و پسورد شبکه اجتماعی لاگین نموده و بعد از تائید API امنیتی اقدام به ورود و ثبت نام در سایت طهاکو نمایند.

در صورتی که اولین بار هست که در طهاکو ثبت نام می نمایید، و از API شبکه های اجتماعی استفاده نمی کنید، بعد از کلیک بر روی دکمه “ثبت نام” مشاهده می کنید که باید از طریق کدفعالسازی ارسالی به ایمیل شخصی خود نسبت به فعال سازی حساب کاربری اقدام نمایید.


فعال سازی حساب کاربری
سپس به محیط کاربری ایمیل خود وارد شده و بر روی لینک فعال سازی کلیک نمایید تا حساب کاربری شما فعال شود. پیشنهاد می شود در صورت عدم مشاهده لینک فعال سازی در محیط کاربری حساب ایمیل خود پوشه اسپم را بررسی نمایید و در صورت استمرار در عدم دریافت باید به مدیریت سایت طهاکو اطلاع دهید تا در اسرع وقت حساب کاربری شما را فعال نماید. جهت این اطلاع رسانی و تایید حساب کاربری شما توسط پشتیبانی وب سایت می توانید از طریق لینک اینجا اقدام نمایید.


کلیک بر روی لینک فعال سازی در ایمیل
بعد از اقدام به فعال سازی حساب کاربری وارد صفحه “ورود” می شوید و باید پیغام

“حساب کاربری شما با موفقیت فعال شده است. هم اکنون شما می توانید با نام کاربری و رمز ورودی که در اختیار دارید به سایت وارد شوید”


ورود به حساب کاربری طهاکو
را مشاهده نمایید و در آنجا با وارد کردن نام کاربری زمان ثبت نام و پسورد می توانید بر روی دکمه “ورود” کلیک نموده و وارد محیط کاربری دانشجویان شوید.


محیط کاربری دانشجویان
اکنون شما می توانید برای خرید تمامی محصولات طهاکو با حساب کاربری ایجاد شده خود، اقدام نمایید.

همواره کاربران از لینک اینجا هم می توانند وارد محیط دیگری برای ثبت نام شوند، و تمامی مراحل ثبت نام را پیگیری نمایند.

شما براحتی بعد از انتخاب دوره آموزشی مورد نظر خود می توانید در همان تاپیک و با کلیک بر رویِ سربرگ “هزینه”؛ متوجه هزینه ها و مدت زمان دسترسی به دوره مورد نظر  خود را مشاهده نمایید.

در مرحله بعد کافی است برای دسترسی به تمام آموزش ها پنل مورد نیاز خود را با توجه به هزینه و زمان دسترسی انتخاب نمایید.

سپس بر رویِ دکمه “خرید این دوره” کلیک نمایید و بعد از ورود با حساب کاربری و یا ثبت نام در وب سایت و پرداخت هزینه ها می توانید بسرعت به تاپیک آموزش خریداری شده وارد شوید و مشاهده خواهید کرد که می توانید به تمامی ویدئو های آموزشی دسترسی پیدا نمایید.

سؤالات پیرامون اکانت های سازمانی

طهاکو برای دسترسی های نامحدود و نیازهای کلان آموزشی برای اولین بار در ایران راهکار دسترسی به همه آموزه های منتشر شده را با “اکانت سازمانی” میسر کرده است و با این نوع دسترسی “گروه ها، شرکت ها، سازمان ها و دانشگاه ها” می توانند نیازهای آموزشی خود را برطرف نمایند. با این نوع سطح دسترسی گروه های مذکور می توانند برای آموزش کاربران خود اقدام نمایند و با پرداخت هزینه اندک دسترسی به کامل ترین کتابخانه آموزه های آنلاین را در دسترس نیروهای انسانی خود قرار دهند.

بسته به نیازهای متفاوت قشرها با سطح گستردگی متفاوت در طهاکو چهار نوع دسترسی به اکانت ها تعریف شده است که به دلخواه کاربران می توانند یکی را بسته به نیاز خود انتخاب نمایند.

اکانت گروهی: برای گستردگی 1 تا 10 نفر

اکانت شرکتی: برای گستردگی 1 تا 100 نفر

اکانت سازمانی: برای گستردگی 1 تا 100 نفر

اکانت دانشگاهی: برای گستردگی 1 تا 1000 نفر

سؤالات پیرامون محصولات فروشگاه آفلاین

دپارتمان آموزشی طهاکو جهت سهولت و ارائه کیفیت به کاربرانی که نمی توانند بصورت آنلاین ویدئوهای آموزشی را مشاهده نمایند “فروشگاه آفلاین” را با مجوز “نشر مبتنی بر حامل” در اختیار کاربران خود قرار داده است. تمامی محصولات منتشر شده فروشگاه طهاکو دارای اتوران اختصاصی بوده و خریداران باید به این مهم توجه نمایند که محصولات مورد نظر قابلیت کپی و رایت را ندارند و صرفاً از طریق اتوران و نسخه ارجینال خریداری شده قابل رؤیت می باشند. در زیر می توانید سؤال خود پیرامون محصولات منتشر شده طهاکو در “فروشگاه آفلاین” را انتخاب و پاسخ کارشناسان طهاکو به سؤال مورد نظر را مشاهده نمایید.

برخی از کاربران و علاقه مندان آموزه های با کیفیت طهاکو از اینترنت و پهنای باند مناسبی برای دسترسی به آموزه های آنلاین منتشر شده بر خط لینک “” را ندارند. این دست از کاربران باید بدانند که در طهاکو با محدودیتی روبرو نمی شوند و می توانند تمامی تاپیک و سرفصل ها و آموزه هایِ ویدئویی و همچنین فایل های تمرینی را بصورت حامل و بر رویِ CD و DVD مشاهده نمایند.

شروع بکار تیم تخصصی طهاکو در سالهای اولیه با ریلیز و انتشار نسخه های نرم افزاری رشته های مهندسی همراه بود؛ و هم اکنون به دلیل استقبال متخصصین صنعت از این نسخه های قفل شکسته طهاکو؛ بروزترین نرم افزارهای تخصصی برای اولین بار در طهاکو بهمراه آموزش کامل نصب و همچنین کرک های معتبر مورد نیاز صنعت کاران ایران، در قالب “محصولات نرم افزاری” در اختیار عموم علاقمندان قرار گرفته و می گیرد. تفاوت محصولات نرم افزاری طهاکو با دیگر تولید کنندگان تست و آزمایش و تهیه آموزش کامل نصب در قالب ویدئو می باشد، و نهایتاً این نرم افزارها از طریق اتوران اختصاصی طهاکو سفارشی سازی می شوند و در قالب پکیج های ویژه طهاکو بر روی لوح های فشرده با کیفیت تکثیر و بعنوان خدمتی قدیمی در اختیار مشتریان صنعت ایران قرار می گیرد.

 “محصولات آموزشی” راهبرد جدید تیم تخصصی طهاکو در ارائه آموزه های مهندسی را گسترش می دهد که شامل الواح فشرده از دوره هایِ جامع ملزوماتی خواهد بود که با کیفیتی بی نظیر به متخصین ایران ارائه شده است و مناسب اشخاصی خواهد بود که دسترسی به اینترنت و مشاهده آنلاین آموزه ها را ندارند. با این تفاسیر این بخش از علاقمندان آموزه های مهندسی طهاکو هم می توانند با مراجعه به بخش “محصولات آموزشی” آخرین ریلیز از آموزه مورد نظر خود را تهیه کنند تا براحتی و در هر زمان و هر مکانی بتواند از تخصص مدرسین طهاکو در جهت ارتقاء توانایی های خود بهره ببرند. این الواح حاوی پکیج کامل دوره جامع آموزشی ملزوماتِ مورد نظر می باشد و در قالب دو نوع “اتوران اختصاصی” و “اتوران سریع” به مشتریان ارائه می شود. تمامی “محصولات آموزشی” طهاکو مورد بررسی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال قرار گرفته است و دارای شناسه اثر قابل پیگیری در پرتال این مرکز می باشد.

 

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider