بررسی تخصصی پروسه کپی و move کردن مدارها بسته به سازوکار پایگاه داده ای اتوکد الکتریکال

دوره ویدیویی متناسب با این آموزش: آموزش جامع اتوکد الکتریکال AutoCAD Electrical
سطح آموزش این درس: تخصصی
کد درس: AE 06.10
زمان فیلم آموزشی درس: تیزر "28.'03- تیزر اعضا "56.'06- فول ویدیو "53.'13

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درس دهم از سرفصل آموزشی ششمآموزش جامع اتوکد الکتریکال از 115 فیلم دوره

این درس: (خلاصه)

در آموزه ویدئویی حاضر دانش پژوها با نحوه کپی کردن یا جابجا کردن مدارهای اتوکد الکتریکالی در طول یک ترسیم آشنا می شوند، ولی نکته مهم تری که در این حین مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، بررسی نحوه سازوکار نرم افزار اتوکد الکتریکال در برخورد با پروسه کپی و move کردن مدارها هست که باید مورد توجه طراحان و مهندسان برق قرار بگیرد.

جهت مشاهده تیزر اعضا(1/2 ابتدایی آموزش حاضر)؛ به طهاکو لاگین نمایید. جهت مشاهده فول ویدئو این آموزش، از ایندکس اصلی اقدام به خرید دسترسی نمایید.

تیزر درس (1/4 ابتدایی آموزش): بررسی تخصصی پروسه کپی و move کردن مدارها بسته به سازوکار پایگاه داده ای اتوکد الکتریکال

متن فیلم

خب، این آموزه ویدئویی رو اینطور شروع می کنم که بد نیست بدونید: همچنین در اتوکد الکتریکال شما امکان جابه جایی ، move کردن و کپی کردن مدارها رو دارین که این کار بسیار سریع و اسون انجام میشه. بسیار خب، مطابق معمول و برای حفظ پیوستگی در روند کار دراین ویدئوی اموزشی هم، کماکان از ترسیم DEMO02 و پروژه ی WDDEMO اتوکد الکتریکال استفاده میکنیم. ملاحظه میکنین که یکبار دیگه ترسیم رو زوم extents کردم و همچنین از فضای خالی این قسمت پایین ترسیم , مدار W block ای که پیش از این به ترسیم اضافه کرده بودیم رو پاک کردم. در واقع اون مدار رو remove کردم. شما دو انتخاب رو برای حذف اون مدار دارین یا میتونین اون رو به صورت مستقیم از ترسیم delete کنین و یا اینکه به کمک undo به مرحله ی قبل از قرار دادن مدار W block درترسیم, برگردین. بهرحال حالا میخوام بازهم بر روی مدار سه وجهی که پیش از این و درابتدای این فصل اموزشی اون رو ایجاد کرده بودیم , زوم کنم. به این شکل؛

AutoCAD Electrical, اتوکد الکتریکال

نظرات (1)

این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

سلام. عذر خواهی میکنم من یک بسته اموزشی برای اتوکد الکتریکال با تدریس خانم شکوفه احمدی تهیه کردم. اول این که خواستم تشکر کنم تدریس ایشون بسیار عالی بود. دوم این که ایا امکانش هست با خود ایشون ارتباطی برقرار بشه چند سوال داشتم. یا هر کدوم از...

سلام. عذر خواهی میکنم من یک بسته اموزشی برای اتوکد الکتریکال با تدریس خانم شکوفه احمدی تهیه کردم. اول این که خواستم تشکر کنم تدریس ایشون بسیار عالی بود. دوم این که ایا امکانش هست با خود ایشون ارتباطی برقرار بشه چند سوال داشتم. یا هر کدوم از مدرسانی که تسلط بر این نرم افزار دارند؟
آیا پروژه صنعتی هم قبول می کنید؟

ادامه
یاسر شهبازی
هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts