تعریف همزمان چندین کامپوننت با قابلیت Multiple Insert با بهره گیری از Icon Menu برای تعریف چندین ترمینال به لدر سه فازی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درس دوم از سرفصل آموزشی نهمآموزش جامع اتوکد الکتریکال از 115 فیلم دوره

این درس: (خلاصه)

در آموزه ویدئویی حاضر دانش پژوهان در ادامه آموزش ابزارهای تب شماتیک اینبار با قابلیت Multiple Insert با بهره گیری از Icon Menu ها، اقدام به تعریف چندین کامپوننت از نوع ترمینال بر روی لدر سه فاز موجود در ترسیم شماتیکی می نمایند و در همین راستا با نحوه کار و سفارشی سازی و تنظیم این ابزار بطور کامل آشنا خواهند شد.

جهت مشاهده تیزر اعضا(1/2 ابتدایی آموزش حاضر)؛ به طهاکو لاگین نمایید. جهت مشاهده فول ویدئو این آموزش، از ایندکس اصلی اقدام به خرید دسترسی نمایید.

تیزر درس (1/4 ابتدایی آموزش): تعریف همزمان چندین کامپوننت با قابلیت Multiple Insert با بهره گیری از Icon Menu برای تعریف چندین ترمینال به لدر سه فازی

متن فیلم

ما همچنان فایل ترسیمی DEMO04.DWG از پروژه ی نام اشنا و قابل اطمینان WD Demo رو در اختیارداریم. و میخواهیم با یک ویژگی کارامد در اتوکد الکتریکال که امکان درج و افزودن چندیدن کامپوننت بطور همزمان بین سیم بندی ها رو در اختیارمون میذارن بررسی کنیم و با نحوه کارکردشون آشنا بشیم. از سیم بندی تویه این مورد بیشتر منظورم لدر سه فازیمون هستش و تویه این مورد خاص منظورم از کامپوننت، وارد کردن سمبل های ترمینال ها در ترسیمات صرفاً شماتیکی هست. همانطور که مشاهده میکنین هنوزم در تب شماتیک از نوار ریبون هستیم، که این تب مطلوب این آموزه مون هم هستش، بنابراین به پنلInsert Components در این قسمت میام و با کلیک بر روی منوی شناورکوچیک واقع در این قسمت گزینه ی Multiple Insert ای که انتخاباتش برگرفته از Icon Menu هست رو میخام که کلیک میکنیم.

AutoCAD Electrical, اتوکد الکتریکال

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts