Skip to main content

پیش از مشاهده دوره مبانی فتوشاپ چه چیزهایی باید بدانید

What you should know

در آموزش حاضر مدرس یک پیشگفتار در مورد آموزش هایی که پیرامون نرم افزار فتوشاپ تهیه شده ارائه می کند و با معرفی موضوعات پیشرو در دوره حاضر؛ پیشنیازهای مورد نیاز برای شروع آموزش فتوشاپ مبانی طهاکو را شرح می دهد.  

لینک کمکی ( official link ) – آشنایی با پیشنیازهای آموزش جامع مبانی فتوشاپ (آموزش جامع فتوشاپ، مبانی Photoshop The Basics) درس 2

پیش درآمدی بر دوره فتوشاپ مقدماتی طهاکو

فتوشاپ برنامه‌ای پیشرفته و در عین حال قدرتمند و پیچیده هست؛ و به همین دلیل سه دوره آموزشی آماده کرده ایم که نهایتاً بعد از این سه دوره شما را در یک سطح فوق العاده ای از استادی در کار با این نرم افزار قرار خواهیم داد. دوره آموزشی حال حاضر که دوره مبانی فتوشاپ CC هست، (The Basics)؛ که شامل اطلاعات ضروری برای آماده کردن تمامی کاربران برای استفاده از فتوشاپ بحساب می آید. ولی همانطور که گفتیم اصلاً منظورمان قرار گرفتن در یک دوره مقدماتی نیست و شما از همین الان در سطوح پیشرفته و استادی دارید کار را با ما ادامه می دهید و بعد از این دوره مبانی، دو دوره مجزا که به صورت خاص و هدفمند برای طراحان و عکاسان آماده کرده ایم را حضورتان تقدیم می کنیم. اگرچه در هر دوی این دوره‌های پیشرفته، از ابزارهای مشابهی استفاده می شود، ولی ما در هر دوره روی فعالیت‌هایی متمرکز می شویم که طراحان یا عکاسان بیشتر تمایل دارند از آن موضوعات استفاده ‌کنند. پس اگر با دیدن اسم این ویدئوی آموزشی، این موضوع در ذهنتان آمده که من برای شروع بکار با فتوشاپ چه چیزهای باید بدونیم، بهتر هست این را به دانش پژوهان یادآور شویم که اگر هدف شما این هست که هر آنچه درباره کار با فتوشاپ باید بدانید را می خواهید بیاموزید، به این ترتیب تماشای هر سه این دوره‌های آموزشی فتوشاپ، می تواند کامل‌ترین وجامع‌ترین مجموعه ابزارها را در اختیار شما قرار بدهد.
پس با طهاکو همراه شوید تا در خلال جامع ترین آموزش فتوشاپ موجود در دنیا قرار بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0