نظرات، پیشنهادات

طهاکو بر اساس خلاقیت و ایده های ناب شکل می گیرد و تعالی و پیشرفت ما در گرو ایده هایی است که زمینه ساز تغییر در نظام آموزشی با کیفیت دنیا باشد. شما می توانید تجربه خود از ویدئوهای آموزشی طهاکو را با همگان در میان بگذارید و نظرات و پیشنهادات سازنده خود را جهت بهبود کیفیت آموزشی با ما در میان بگذارید.در این بخش نقطه نظرات و پیشنهادات کاربران بصورت عمومی درخواهند آمد و در همین وب پیج قابل رؤیت می باشند.

پایگاه دانش

در طی سالها کار با دانش پژوهان و فرهیختگان مختلف ایرانی متوجه نیازهای مختلف آموزشی در کار با پلتفروم طهاکو شدیم و یک بایگانی و پایگاه دانش مفید برای کاربری بهتر کاربران تدارک دیدیم. در این راهنما فرهیختگان می توانند با هر سطح از اطلاعاتی بطور کامل با پلتفرم آموزشی طهاکو و نحوه کار با آن آشنا شوند.

تیکت به تیم پشتیبانی

به هر گونه گزارش خطا پیرامون عدم کارکرد لینک مطلب و یا آموزش خاصی حداکثر در 6 ساعت پاسخ داده و رفع مشکل می نماییم. به ایمیل های ارسالی حداکثر 12 ساعت پاسخ منطقی داده خواهد شد. تلفن های تماس به دلیل تماس های بسیار بالای کاربران صرفاً در اختیار دانش پژوهانی که اکانت فعال خریداری نموده اند قرار می گیرد. احیانا اگر عزیزی از طریق ایمیل و فرم تماس با طهاکو نمی تواند منظور خود را به صورت کامل به سمع مدیران دپارتمان طهاکو برسانند از طریق همین فرم اعلام نمایند تا تلفن های تماس از پل ایمیل ارسال شود و یا در صورت اعلام فوریت از طریق مدیران شرکت تماس حاصل شود.شما در بخش تیکت دهی طهاکو می توانید پل های ارتباطی، آخرین آدرس و شماره تماس ها و ایمیل های فعال دپارتمان را مشاهده نموده و از طریق فرم تعبیه شده در این وب پیج اقدام به مطرح نمودن سؤالات، مشکلات و همچنین موضوعات مورد نظر خود نمایید. از این پل می توانید تماس های خصوصی و مهم خود را با مدیریت در میان بگذارید و در کمتر از 24 ساعت کاری پاسخ مناسب خود را دریافت کنید. برای مشاهده لینک های تماس کافیست یک تیکت ارسال نمایید و در امضاء پشتیبان، لینک تماس مورد نیاز شما ارائه می گردد.

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts