انتشارات دیجیتال طهاکو در سال 1389 با هدف نظام آموزشی برابر کلید خورد و از بهار سال 1395 با هدف هر نرم افزار یک دوره آموزشی جامع، پلتفروم آنلاین خود را با فرهنگ عرضه آموزش استاندارد و باکیفیت و البته با استمرار در بروزرسانی، به مردم جهان آغاز کرد!

تیم طهاکو:

سحر خیبری | ندا صادقیان | مهسا ملک پور | طاهره غفاری | زهرا کیانی | معصومه ربیع زاده | آرزو بنی طالبی | ملیکا ملک پور | شکوفه احمدی | آرزو رحمتی | الهام سجادی فرد | فروغ خیبری | مجید کیوانی | اسماعیل عالی پور

اعضای طهاکو این‌جا هستن تا یک دنیای آموزشی بزرگ بسازن؛ پیشرفته‌ترین و فناورانه‌ترین دنیای آموزشی جهان! و پر از انسان‌هایی که همیشه لبخندی از خوش‌حالی روی لب دارن.

درباره طهاکو

طهاکو (مخفف:طراحان هفشجان آریانا company) برند یک کتابخانه و مرجعی در حال گسترش با موضوع "آموزش" و با شعار (کیفیت، شایسته فرهیختگی شماست!) می باشد که در زمینه آشنایی با نرم افزارهای مورد نیاز بازار کار ایران در حال فعالیت است!

شرکت فنی و مهندسی طراحان هفشجان آریانا (طهاکو) اولين شرکت ارائه دهنده نرم افزارهای گرایش مکانیک (cad-cam-cae) در ایران بوده و اکنون پس از سال ها تجربه از تاریخ 1389/8/23، موفق به ارائه آموزش های جامع و استانداردی همگام با نیاز صنعت ایران در طبقه بندی های متفاوت شده است. خروجی کار این دپارتمان آموزه هایی به روز تحت عنوان دوره های جامع طهاکو بوده که توسط کادر فنی و حاضر در صنعت تهیه می شوند و در نهایت بعد از أخذ مجوزهای مورد نیاز در اختیار عموم قرار می گیرند.

تاریخچه اخیر طهاکو: شرکت فنی و مهندسی طراحان هفشجان آریانا در تاریخ 1389/7/26 به شماره رسمی 10533 و با مدیریت مهندس اسماعیل عالی پور هفشجانی توسط اداره ثبت شرکت ها و اسناد رسمی جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسید و کار خود را بر مبنای مکانیک و کلیه امور مهندسی مربوط به آن شروع کرد. با توجه به نام شرکت، طراحی کلیه قطعات موجود که پیش از آن توسط شرکت های خارجی شکل می گرفت، در آن زمان توسط کادر مهندسی این شرکت با نرم افزارهای به روز دنیا استاندارد سازی و انجام میشد و در مراحل بعد اجرا و انجام پروژه های مذکور زیر نظر کادر فنی و متخصص یاد شده جامه عمل می پوشاند. از دیگر خدمات اولیه این شرکت ارائه کلیه نرم افزار های رشته های فنی و مهندسی در زمینه طراحی در فضای اینترنت به صورت کاملا حرفه ای، ارائه کتب و جزوات کنکورهای کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و بالاتر و همچنین انجام کلیه پروژه های EPC ائم از جمله خطوط لوله، پالایشگاه و پروژه های ساختمانی در زمینه های طراحی، ایده، نصب و اجرا می باشد. انجام کلیه پروژه های مهندسی مانند طراحی اتومبیل و قطعات مربوط به آن و همچنین شرکت در مناقصات فنی و مهندسی نیز از خدمات اخیر این شرکت سهامی خاص محسوب میشد که با تلاش تیم تخصصی شرکت کارنامه درخشانی بدست آورده است.

این شرکت در زمینه مشاوره مهندسین، نمایانگر توانایی ایرانیان در علوم به روز فنی و مهندسی و بیانگر عبارت "توانستن" می باشد. از جمله خدمات شرکت در این خصوص، ارائه سیستم های شبکه ای مهندسی جهت کنترل مراحل طراحی تا اجرای پروژه های صنعتی  بزرگ در ایران است.

در سالهای اخیر بنا بر دلایلی، مدیران طهاکو به این نتیجه رسیدند که ارائه آموزش های همگام با استانداردهای بین المللی بازار کار، در ایران یک نیاز اساسی است و حضور یک تیم قابل اعتماد و باتجربه بومی جهت ارائه این قبیل آموزه ها نیاز مبرم جامعه است، تیمی توانا که در کنار بستر ضعیف موجود، بتواند آموزش نشر بر خط و حامل، تمامی نیازهای متخصصین صنعت پر جنب و جوشمان را برطرف نماید.

این وظیفه باعث شد که مدیریت طهاکو تصمیم بگیرد اساس کار خود را با صرف هزینه هایی گزاف و تحمل خسارت هایی بسیار به سمت آموزش در صنعت تغییر دهد.

هم اکنون در کتابخانه و مرجع در حال گسترش طهاکو شاهد تلاش های بی وقفه اعضای هیأت علمی، که در حال تهیه آموزش هایی با کیفیت، طبق روال زمانبر و استاندارد ارائه شده جهانی هستند، می باشیم؛ کیفیتی چه از لحاظ صوت و تصویر و چه از نقطه نظر محتوا. آموزش هایی که با صرف هزینه و زمان با استانداردهای بین المللی هم سطح بوده و در همه موارد از نمونه های خارجی خود بارزتر ظاهر شده اند.

در سال 1399 طهاکو، 16 محصول از 30 پکیج آموزشی منتشر شده خود را با هدف نظام آموزشی برابر، در بستر آموزش مجازی در خدمت عموم قرار داد و با این تفاسیر اولین سامانه آموزشی برابر در جهان، با هدف ارائه آموزش های با کیفیت به عموم، کلید خورد.

خط مشی ها:

تمام مشقت وارده بر تیم تخصصی شرکت فنی و مهندسی طراحان هفشجان آریانا را، به دین وظیفه خود در قبال شهیدان ایران عزیزمان بر دیده می نهیم و زکات تخصص تیممان را در قالب طهاکو با پیام توانستن به متخصصین عزیز ایران سربلند تقدیم می کنیم.
 طهاکو با شما میخواهد اطمینانی از موفقیت 100%ی پروژه های مهندسان ایرانی ایجاد کند که به قدرتمندترین کارفرمایان دنیا ثابت کند، علم اگر هم در افلاک باشد مردمانی از خطه ایران زمین به آن دست خواهند یافت.
اي کاش ياد بگيريم که زير بارهاي پیچشی و خمشی زندگی نقطه تسليم را بالا بگيريم و مقاومت شکست را حداکثر کنيم تا چرخ دنده های زندگيمان از لهيدگي و تداخل در امان باشد.
پیامبر فرموده اند:(کسی که سرپرست امور ده نفر شود باید اندیشه چهل نفر را داشته باشد و کسی که مسئولیت اداره چهل نفر را بر عهده بگیرد باید عقل چهارصد نفر را دارا باشد) و نیز می فرمایند:(من از فقر امتم بیم ندارم آنچه بر امتم بیمناکم سوء تدبیر است.)
بي شك اعتماد شما، پشتوانه ما براي خدمت رساني بهتر به شماست.

کارکنان و هیأت علمی

اعضای فعال و هیأت علمی و کارکنان تأثیر گذار با شغل های تمام وقت و پاره وقت کتابخانه و مرجع نشر دیجیتال طهاکو بالغ بر 23 نفر می باشند که این افراد بصورت مستقیم در شکل گیری محتوای نهایی تأثیرگذار می باشند.

استودیوهای صدا و فیلم؛ مجزا از دفاتر تهیه محتوا

بدلیل اهتمام بر ارائه کیفیت، ویدئوها از فیلتر استودیو ضبط صدا و استودیوی ضبط فیلم رد می شوند که دفاتر تهیه محتوای اصلی بصورت مجزا از استودیوهای ضبط جهت تبادل نظر اساتید تدارک دیده شده اند.

بررسی و ویرایش اسناد

تهیه دوره های آموزشی طهاکو متشکل از 15 فیلتر مجزا از هم و از قبل تعریف شده می باشد که برای اولین بار در دنیا توسط تیم طهاکو برنامه ریزی شده و شامل ویرایش لحظه به لحظه محتوا، صدا، اسناد و فیلم ها می باشد.

قابلیت های آموزش آنلاین با طهاکو

همکاری طهاکو با مجرب ترین اساتید حاضر در صنعت

از امروز با طهاکو از هر سطح دانش و اطلاعاتی که هستید می توانید بجد خود را در دایره اطلاعات وسیع تری قرار دهید. مفتخریم بعنوان یکی از خط مشی ها و اهداف طهاکو آپدیت سریع دوره های آموزشی که منتشر شده اند را توسط مجرب ترین اساتید حاضر در صنعت ایران، در سریع ترین زمان ممکن آماده کرده و در اختیار متخصصین قرار دهیم.

تمرکز بر دوره های پیشرفته بعد از مقدماتی

یکی از خط مشی های طهاکو تدارک دوره ای جامع برای آموزش یک نرم افزار یا مقوله خاص است. متخصصین طهاکو در دفاتر تهیه محتوا سعی بر آن دارند تا آموزه ای عرضه کنند که بتواند به تمامی نیازهای اقشار مختلف مورد هدف آن نرم افزار یا مقوله پاسخ مناسب ارائه نماید. دوره های طهاکو اکثراً به پیش نیازی برای آموزش وابسته نبوده و محتوا بشکلی در فشرده ترین زمان ممکن ارائه می گردد که  بتواند طبقه بندی های متداول مقدماتی، متوسط و پیشرفته تا استادی را تحت پوشش قرار دهد.

هر زمان، هر مکان با هر دستگاه

بعد از سالها تلاش توانستیم پلتفروم آموزش آنلاین طهاکو را برای بستری تدارک ببینیم که بتوانید در هر زمانی و در هر موقعیت دلخواهی و بوسیله هر نوع دستگاه های ارتباطی با صفحه نمایش های مختلفی؛ براحتی قادر به شروع یادگیری خود از پل آموزه های منتشر شده طهاکو باشید.

دسترسی به پروژه ها و کوئیزها

دانش پزوهان دوره های جامع همواره می توانند در مدت زمان مشاهده آنلاین ویدئوهای آموزشی علاوه بر دسترسی به فایل های تمرینی به پروژه های تعبیه شده توسط مدرس دوره و کوئیزها دسترسی داشته باشند و سطح پیشرفت توانایی های خود را براحتی محک بزنند.

آموزه های پروژه محور

دانش پژوه در حین مشاهده آموزه های ویدئویی همواره می تواند به فایلهای تمرینی، پروژه ها و کوئیز ها دسترسی داشته و طبق روال تعریف شده نهایتاً بتواند اپلیکیشن یا برنامه و هدف مورد نیاز خود را آماده بهره برداری سازد. دقیقاً شبیه به کاری که مدرس التزام به انجام آن در طی دوره شده است ولی با طرحی جدید و ویژگی هایی منحصربفرد.

اهتمام به ارائه کیفیت

از امروز با اطمینان آموزش دیدن را تجربه کنید؛ در طهاکو مفتخریم هرگز آموزشی رایگان ارائه ندهیم چون میدانیم مرزهای علوم از ارزش خاص خود برخوردار هستند. ما همیشه بهای کیفیت را برای بهبود بخشیدن به کیفیت دریافت می نماییم. طهاکو با شعار "کیفیت، شایسته فرهیختگی شماست" در صدد ارائه بهترین محتوا به دانش پژوهان ایران است. اهداف ما ارائه محتوای نوآورانه همراه با صدا و تصویری بی نظیر است.

هدف طهاکو مرزهای علم!

دلیل مورد اعتماد واقع شدن طهاکو برای سازمان ها یا کسب و کارهای میزبان تکاپو و تلاش هیأت علمی ما برای رسیدن به بالاترین مدارج ممکن است. همواره در طهاکو از بهترین ها استقبال شده است و همواره با برنامه ریزی درست توانسته ایم به اهداف تعریف شده دست پیدا کنیم. بازخورد پسندیده تلاش تیم تخصصی طهاکو برای نائل شدن به قله های علم همواره مشوق تلاش بیشتر این تیم بوده است و در آینده ای نزدیک امیدواریم پاسخگوی اقشار مختلف عرصه علم باشیم.

دسترسی آنلاین به فایل های تمرینی

دانش پژوهان به راحتی می توانند بعد از خرید بر خط به راحتی به فایل های تمرینی دوره های پروژه محور طهاکو دسترسی پیدا کنند. آنها را دانلود کنند و برای آزمایش و تمرین بر روی کامپیوترهای محلی خود بارگذاری کنند.

پروفایل دانش پژوهان

دانش پژوهان دوره های جامع بعد از ورود به حساب کاربری خود می توانند به پروفایل کاربری خود دسترسی داشته باشند و درصد پیشرفت یادگیری در دوره مورد نظر و همچنین عملکرد پاسخگوئی به کوئیزها و گواهینامه های أخذ شده خود را مشاهده نمایند. قابلیت مشاهده و مانیتور دوره های خریداری شده و تمدید دوره با هزینه کمتر نیز از مزایای این سطح دسترسی می باشد.

طهاکو یک برند معتبر آموزشی

بعد از سالها تلاش و متحمل شدن هزینه های گزاف و بازخورد کار تیمی مناسب از اعضا و هیأت علمی فعال در طهاکو مفتخر شدیم بعنوان یکی از برندهای معتبر آموزشی در کنار دیگران به هموطنان عزیزمان در پلتفرومی آنلاین و پویا خدمت کنیم. این افتخار را مدیون اعتماد بی اندازه فرهیختگان عزیز ایرانی میدانیم و به پاس این اعتبار خود را ملتزم به ارائه خدمات بروزتر و مناسب برای کسب و کارها و سازمان های همراه میدانیم.

هر آنچه می خواهید

در طهاکو شما می توانید از کامل ترین دوره های آموزشی در زمینه های بازار کار شبیه آموزه های کسب و کار, بازاریابی, نرم افزارهای اداری، مدیریت, صوت, طراحی, عکاسی, توسعه دهندگان, آی تی, وب، تکنولوژی و ... را از طریق کتابخانه و مرجع در حال گسترش طهاکو در هر زمان و هر مکانی از طریق دستگاه ها با صفحه نمایش های مختلف مشاهده کنید و بهتر از رقبا در مقوله یادگیری پیشرفت نمایید.

تفاوت طهاکو با دیگر تولیدکنندگان

طهاکو به صورت تخصصی با دسترسی به مجرب ترین اساتید بهترین و با کیفیت ترین آموزش را تحت نشر بر خط تولید و ثانیه به ثانیه آموزش ها را از فیلترهای متفاوت عبور می دهد. صرفاً ارائه یک آموزش با زمان بندی سیاست گذاری شده جهت کسب درآمد نمی تواند روحیه اعضای تیم را جهت انتشار آموزه بعدی سیراب کند. همواره منطق مشوق تولید یک محصول بدون در نظر گرفتن زمان با بهترین کیفیت بوده است و لذا بتوان وجه تمایز این تیم با دیگران را در اهتمام به ارائه با کیفیت ترین آموزه هایی که شایسته فرهیختگان ایران باشد دانست.

مشاهده آنلاین بعد از تأیید پرداخت امن

دسترسی دانش پژوهان به آموزه های تجاری بلافاصله بعد از پرداخت هزینه دسترسی به دوره های جامع، در مدت زمان تعیین شده باز شده و کاربران می توانند پروسه آموزش آنلاین را آغاز نمایند.

تمدید با هزینه کمتر

دانش پژوهان هر دوره آموزشی می توانند بعد از اتمام بازه زمانی مرتبط با سطح دسترسی خریداری شده از طریق پروفایل کاربری آموزش آنلاین خود اقدام به تمدید دسترسی مذکور نمایند و با هزینه کمتر مجدداً دسترسی های اخیر را جهت تکمیل پروسه یادگیری تهیه نمایند.

ارائه محتوای با کیفیت و بروز

محتوا در طهاکو بعنوان اولین رکن اساسی و مورد نظر اساتید و هیأت علمی بوده که مورد توجه روزافزون قرار گرفته است. تهیه محتوا در طهاکو با روش های بروز و از طریق بازخوردهای کاربران و اطلاعات منتشر شده با بوجود آورنده محتوا بصورت مستقیم تدوین و گردآوری می شود. اسناد طهاکو ارزش بالاتری نسبت به بقیه خدمات ارائه شده دارند و لذا همواره از بهترین اساتید با تجربه صنعت برای تدارک بهترین محتوای منتشر شده و مورد نیاز استفاده می شود.

100% "محتوا استاندارد طهاکو" داری مجوز ثبت شده از وزارت فرهنگ و ارشاد

بعنوان یک شاخص متمایز هرگز در طهاکو از یک نرم افزار دو آموزش نخواهید دید چرا که ما با استمرار به ارائه کیفیت با تعهد به وجدان کاری مختص متخصصین طهاکو؛ برای هر نرم افزار یک دوره جامع منتشر خواهیم کرد که تمامی نیازهای هر نوع کاربری را برطرف نماید.

هر دوره آموزشی در طهاکو در طول یکسال کار مداوم یک تیم تخصصی منتشر می شود.

وجه کیفیت ارائه شده در پکیج محصولات

کاور بیرونی

برای محافظت از حامل و باکس های بیرونی و داخلی پکیج های طهاکو، از کاورهای استاندارد این قبیل محصولات استفاده شده است. بوسیله این روکش مخصوص تمامی محتویات پکیج پستی بصورت پلمپ شده در می آید و در صورت عدم مشاهده روکش پلمپ شیشه ای؛ خواهشمندیم مراتب را به به بخش پشتیبانی اطلاع دهید.

محتوای دیجیتال تولید شده:

آموزش جامع اکسل EXCEl | آموزش جامع توسعه اندروید Android App Development | آموزش جامع اس کیو ال سرور SQL Server | آموزش جامع پاورپوینت PowerPoint | آموزش جامع جاوا Java | آموزش جامع فتوشاپ، مبانی Photoshop The Basics - آموزش جامع فتوشاپ، طراحی Photoshop Design - آموزش جامع فتوشاپ، عکاسی Photoshop Photography | آموزش جامع اتوکد مکانیکال AutoCAD Mechanical | آموزش جامع اتوکد الکتریکال AutoCAD Electrical | آموزش جامع وردپرس WordPress | آموزش جامع اکسس ACCESS | آموزش جامع ورد Word | آموزش جامع اتوکد اینونتور AutoCAD Inventor | آموزش جامع متلب Mathworks MATLAB | آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی AutoCAD Civil 3D | آموزش جامع اتوکد AutoCAD | آموزش جامع سالیدورکس SOLIDWORKS | آموزش جامع ایلاستریتر Illustrator | دوره جامع آموزش ملزومات اسکالا Scala | آموزش جامع ویندوز 10 Windows | آموزش جامع جاوااسکریپت JavaScript | آموزش جامع بوت استرپ Bootstrap | آموزش جامع جوملا !Joomla | آموزش جامع اوت لوک Outlook

نیاز به یادگیری در کسب و کارهای مختلف = دسترسی های ارائه شده متفاوت

امکان دسترسی آنلاین از طریق خرید تکی

دانش پژوهان می توانند با پرداخت هزینه 79 هزار تومان به مدت 15 هفته به آخرین آموزه های دوره های جامع منتشر شده، بصورت آنلاین دسترسی پیدا کنند و از تمامی مزایای پلتفروم آموزش آنلاین طهاکو در مدت زمان مذکور بهره برداری کنند.

قابلیت های اتوران حامل ها

همه سیستم عامل ها

ویندوز، لینوکس و مک

اتوران اختصاصی

تیم تخصصی طهاکو بعد از سالها برای اولین بار در ایران اتورانی را ارائه می کند که می تواند در تمامی سیستم عامل هایی که قابلیت پخش ویدئو را دارند اجرا شده و با نمایش محیط اتوران اختصاصی در قالب مرورگر فایرفاکس امکان مشاهده آموزه های ویدئویی را بصورت آفلاین مهیا کند.

کاربران با کانفیک PC ضعیف

تمامی سیستم عامل های ویندوزی

اتوران سریع

دومین اتوران عرضه شده در حامل محصولات انتشار یافته طهاکو، "اتوران سریع" نام دارد. این اتوران قابلیت اجرا در تمامی سیستم عامل های شرکت مایکروسافت را دارد و مناسب اشخاصی است که از PC های با سخت افزار ضعیف برخوردار هستند و مایل به یادگیری از طریق پلتفروم انعطاف پذیر و استاندارد آموزشی طهاکو هستند.

نرم افزارهای مورد نیاز

آخرین نسخه موجود در زمان ضبط

هر سیستم عامل نرم افزار مجزای خود

معمولاً دانش پژوهانی که اقدام به تهیه حامل محصولات منتشر شده طهاکو را می نمایند، از دسترسی به اینترنت و ابزار لازم برای دریافت نرم افزارهای مورد نیاز محروم هستند. برای رفع این مشکل همواره همراه با حامل های دریافتی آخرین نسخه از نرم افزاهای مورد نیاز برای پیشروی دوره های جامع نیز ارائه شده است.

فایل های تمرینی و پروژه ها

اولین و آخرین خروجی آموزه ها

با فرمت های استاندارد

دانش پژوهان علاوه بر امکان مشاهده تمامی ویدئوها با کیفیت های 720p، در هر دو اتوران "اختصاصی" و "سریع"، همچنین امکان بارگذاری فایل های تمرینی و پروژه های ارائه شده بر روی سیستم عامل خود را هم خواهند داشت. همواره امکان بهره برداری از خروجی فایل های حل شده دوره های پروژه محور طهاکو امکان پذیر است.

وارانتی محصولات طهاکو

وارانتی محصولات طهاکو

دانش پژوهان دپارتمان طهاکو از مزایای بسیار زیادی برخوردار هستند. ما هرگز شاهده برگشت محصولات بدلیل عدم وجود کیفیت نبوده ایم؛ ولی بنا بر هر دلیلی دانش پژوهان می توانند از طریق فرم وارانتی محصولات، همواره کلیه مبالغ پرداختی خود را در صورت عدم رضایت از محصولات منتشر شده طهاکو دریافت نمایند.

گارانتی محصولات طهاکو

گارانتی محصولات طهاکو

کلیه محصولات طهاکو مشمول گارانتی می باشند، بدین صورت که دانش پژوهان بنا به هر دلیلی اگر در دریافت خدمات مورد نظر آموزشی با مشکلی برخورد کنند، می توانند از طریق فرم گارانتی محصولات به بخش پشتیبانی محصولات اطلاع داده و از مزایای گارنتی محصولات استفاده نمایند.

گواهی پرداخت امن

گواهی پرداخت امن

در تمامی روش های خرید از طهاکو همواره فاکتور پرداخت بصورت سیستمی ارائه شده و از طریق سامانه کاربری قابل رؤیت و دریافت می باشد. متصدیان فروش همواره برای دریافت اصل فاکتور پرداختی بعد از پرداخت های آنلاین انجام شده از طریق درگاه سداد وب سایت طهاکو، می توانند از طریق فرم تماس با ما درخواست دریافت فاکتور دستی نمایند.

گواهینامه پایان دوره

گواهینامه پایان دوره

دانش پژوهان بعد از اتمام مشاهده آموزه های ویدئویی و پاسخ به کوئیزها، گواهینامه موقت طهاکو را دریافت می کنند و می توانند برای دریافت گواهینامه های معتبر دانشگاه ها و مؤسسات عالی، از طریق فرم مربوطه درخواست خود را ارسال نمایند که بعد از بررسی در صورت دریافت گواهی موقت طهاکو گواهی های مرتبط نیز طبق روال تعریف شده از طریق پست قابل دریافت خواهند شد.

همکاری در فروش

همکاری در فروش

علاقه مندان به همکاری در فروش محصولات منتشر شده در کتابخانه و مرجع نشر دیجیتال طهاکو می توانند با دریافت تسهیلات، از این موقعیت شغلی استفاده نمایند.

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

دانش پژوهان و کلیه اعضای کتابخانه و مرجع نشر دیجیتال طهاکو همواره می توانند از پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته بخش پشتیبانی بهره ببرند و مشکلات و شبهات خود را در سریع ترین زمان ممکن مرتفع نمایند.

همکاری در تدریس

همکاری در تدریس

همواره در محیط دپارتمان نشر دیجیتال طهاکو جای اساتید بزرگواری که مایل به همکاری در نشر و شکل گیری سریع تر این کتابخانه و مرجع آنلاین دارند؛ را خالی می بینیم. طهاکو از پشتوانه مالی بزرگی برخوردار است و از داوطلبان زبده همواره استقبال می کند. حداقل شرایط اساتید داشتن مدرک تافل با حداقل نمره 90 و فوق لیسانس در رشته های مهندسی صرفاً از دانشگاه های دولتی می باشد.

شعبه 1 طهاکو - مراسلات پستی

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts