Skip to main content

خوش آمدگویی مدرسین بهمراه معرفی مباحث دوره جامع توسعه اندروید طهاکو

Welcome to Android Studio Course

در آغازین آموزش ویدئویی از دوره محیط توسعه اندروید مدرسین ابتدا به دانش پژوهان خوش آمد عرض می کنند و در ادامه کاربران را با مباحث پیشرو آشنا می کنند تا یک پیش درآمدری از موضوعات آتی را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهند و آنها را برای ورود به دوره حاضر آماده کنند.

لینک کمکی ( official link ) – پیش درآمدی بر مباحث پیشرو دوره حاضر (آموزش جامع توسعه اندروید Android App Development) درس 1

آشنایی با دوره توسعه اندروید طهاکو

ورودتون به دوره جامع آموزش اندروید در محیط توسعه نرم افزار اندروید استودیو را خوش آمد می گوییم (مدرس دوره:مهسا ملک پور).
دروه پیشرو، یک آموزش پایه ای برای توسعه برنامه های اندرویدی بحساب می آید. در این دوره به شما آموزش داده می شود که برنامه هایی برای دستگاه های موبایل با سیستم عامل اندروید ایجاد کنید.
البته در همین بدو شروع خدمتتا یادآور شویم که، حتما در این دوره با آخرین نسخه های اندرویدی موجود، با ما بکار ادامه خواهید داد و با آخرین ریلیز موجود از نرم افزار اندروید استودیو با ما همراه خواهید شد.
در این دوره بعد از یک اشاره مختصر به تاریخچه اندروید، به شما خواهیم گفت که چگونه اندروید استدیو و Android SDK را روی کامپیوتر شخصی تان که قصد ادامه کار در محیط توسعه روی آن را دارید، نصب و تنظیم کنید، همچنین نحوه آماده سازی دستگاه مجازی و واقعی را برای تست برنامه های اندرویدی تان آموزش خواهیم داد.
در ادامه توضیح خواهم داد که چگونه پروژه های اندرویدی نسخه های برند و جدید موجود در بازار را ایجاد کنید.
خدمتتان عرض خواهیم کرد که چگونه با فایل های لایوت XML و ویدجت ها یا اشیاء؛ یک دید بصری برای برنامه تعریف کنید.
همچنین آموزش می بینید که چگونه با کدهای جاوا عملکرد برنامه را کنترل نمایید.
شما آموزش می بینید که چگونه بین صفحه های نمایش حرکت کنید، و به چه صورت لیست هایی از داده ها و تصاویر را در اپلیکیشن اندرویدی خود نمایش دهید.
همچنین به شما آموزش خواهیم داد که به چه شکل از صفحه های نمایش با سایزهای مختلف و با تراکم پیکسلی متفاوت، که در دستگاه های اندرویدی موجود در بازار می بینیم، به چه طریقی می شود از آنها در برنامه های اندرویدی پشتیبانی کرد.
امیدوارم این دوره آموزشی در این دنیای در حاله گسترش سیستم عامل اندروید و فریم وورک ها و کدهای آماده ای که روز به روز برای برنامه های اندرویدی بیشتر و بروزتر به چشم میخورند، برای شما مفید واقع شود و به شما کمک کند تا در شروع به ساخت برنامه های اندری خود از رقبایتان عقب نمانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0