پیش درآمدی بر آموزش جامع اکسل با خوش آمدگویی مدرسین دوره به دانش پژوهان

Welcome to Excel course

در ویدئوی آموزشی حاضر دانش پژوهان بعد از خوش آمدگویی مدرس، با نحوه استفاده از نرم افزار اکسل را بهمراه توضیحاتی مقدماتی پیرامون مبانی ای که قرار است در طول دوره حاضر آموزش داده شود آشنا می شوند و یک پیشزمینه از اصول و مباحثی که قرار است آموزش داده شوند دریافت می کنند.

لینک کمکی ( official link ) – پیش درآمدی بر مباحث دوره آموزشی اکسل طهاکو (آموزش جامع اکسل EXCEl) درس 1

معرفی دوره جامع آموزش اکسل طهاکو

با سلام خدمت دانش پژوهان عزیز، وقت شما بخیر، به آموزش اکسل طهاکو خوش اومدید.
مدرس این دوره طاهره غفاری یکی از اساتید بنام صنعت تحلیل داده ایران می باشد که بطور مستقیم در پروژه های بزرگ پایگاه داده حضور مستقیم داشته است و در این دوره آموزشی بعد از قبولی دعوت تیم طهاکو قرار است بصورت فیلم آموزشی آنلاین به شما آموزش دهد که چگونه از این نرم افزار قدرتمند و پرطرفدار و در عین حال جذاب و دوست داشتنی استفاده کنید.

آموزش های پیشرو دوره اکسل طهاکو

کار را با آشنا کردن دانش پژوهان با منوهای این نرم افزار شروع می کنیم، اینکه چطوری فرمول ها را در نرم افزار اکسل ایجاد کنیم و از توابع ساده ای که خود نرم افزار دارد بتوانیم در منطقی ترین مسیر ممکن استفاده کنیم.

در این دوره آموزش می بینید که چطور دادها را در قالب اشکال ظاهری قابل فهم تر نمایش بدهیم و آنها را قالب بندی کنیم، و اینکه چطور از چاپ و قابلیت رسم نمودار در نرم افزار صفحه گسترده اکسل استفاده کنیم.
شما در دوره حاضر آموزش می بینید که چگونه با توابع قدرتمندی مثل if و vlookup کار کنید.
در ضمن ما چندین ابزار برای تحلیل داده ها هم به شما نشان میدهیم، ابزارهای مثل Goal Seek و Solver.
همچنین چون ممکن هست کاربران طهاکو مجبور باشند که یک عملکرد یکسان را در نرم افزار اکسل مرتبا تکرار کنند، ما به شما خواهیم آموخت که به چه صورت به کمک ماکروها بتوانید کارهایتان را بشکل اتوماتیک عملیاتی کنید.

بهرحال ما سعی می کنیم مطالب زیادی را پوشش بدهیم، پس با ما در طول این دوره آموزشی همراه شوید تا کارمان را با آموزش چیزای ضروری نرم افزار اکسل شروع کنیم.

نظرات (2)

  • سلام لطفا در مورد نحوه جلوگیری از ورود داده های تکراری در اکسل گوشی راهنمایی بفرمایید متشکرم

    • این مورد در درس های آتی جهت محیط دسکتاپ آموزش داده شده است، کافی است ابتدا سطر یا ستونی که قصد حذف داده های تکراری از اون رو دارید انتخاب کنید سپس از تب data و از بخش DataTools گزینه Remove Duplicates رو انتخاب کنید. در مورد گوشی این مورد رو از مسیر یاد شده بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Alert: Content is protected !!