Skip to main content

خوش آمدگویی مدرسین به دانش پژوهان دوره اتوکد مکانیکال

Welcome

مدرس در اولین ویدئوی آموزشی آموزش جامع اتوکد مکانیکال علاوه بر خوش آمدگویی به فرهیختگان عزیز به بررسی سرفصل ها و اهداف آموزشی این دوره جامع پرداخته است تا با اینکار دانش پژوهان را آماده ورود به این دوره جامع نماید.

لینک کمکی ( official link ) – خوش آمدگویی مدرسین دوره به دانش پژوهان (آموزش جامع اتوکد مکانیکال AutoCAD Mechanical) درس 1

خوش آمدگویی مدرسین اتوکد مکانیکال به دانش پژوهان دوره

ورودتان را به این دوره آموزشی یعنی آموزش جامه اتوکد مکانیکال خوش آمد میگوییم. مفتخریم که در خدمتی دیگر برای قشر مهندسی ایران مفید واقع شدیم. در این دوره آموزشی آنلاین ما به شما تمام قسمت های نرم افزاره اتوکد مکانیکال را بهمراه توضیح و آموزش نشان میدهیم و شما را به یک کاربر کارآمد و تأثیرگذار در کار با این نرم افزار اتوکد مکانیکال تبدیل می کنیم. همونطور که در تصویر زیر می بینید ما قرار می گذاریم که یک ربات طراحی کنیم

طراحی ربات با اتوکد مکانیکال
خوش آمدگویی مدرسین به دانش پژوهان دوره اتوکد مکانیکال

و قرار می گذاریم که شما در پروسه طراحی یک ربات قرار می گیرید و برایه اینکار در این نرم افزار از ابزارهای زیادی مثل mechanical browser استفاده می کنیم.

mechanical browser در اتوکد مکانیکال:

منظور از mechanical browser جایی است که اگر قطعات یا باصطلاح part هایی از assembly یا مونتاژ را باز کنم می توانید ببینید که این امکان را داریم که وارد لیست قطعات بشویم و از این موقعیت می توانیم هر جزء مونتاژ مکانیکی را هایلایت و قابل تشخیص و سفارشی نمود. کاری که میخاهیم در طوله این دوره انجام بدهیم این هست که همه یه ابزارهای mechanical browser را به شما توضیح دهیم. ابزارهایه عادی و روزمره ای را آموزش می بینید که در طوله کارتان با اتوکد مکانیکال استفاده می کنید، ابزارهایی مثل ribbon که در بالایه صفحه و اینترفیس نرم افزار قابل رؤیت هست، منظورمان درواقع نوار ابزار هستش. دیگر ابزارهایی که بررسی خواهیم کرد عبارتند از: quick access toolbar، نوار info یا اطلاعات. ما همه تنظیمات نقشه کشی و طراحی درمقوله drafting که می دانیم شما هنگام کار با اتوکد مکانیکال از آنها استفاده می کنید را هم بررسی خواهیم کرد. پس کاری که حالا می کنیم اینه که شما را وارد دوره کنیم و به تدریج در طی پروسه این دوره به شما آموزش بدهیم تا تبدیل به یک کاربر و کلاینتی کارآمد و تأثیرگذار در نرم افزاره اتوکد مکانیکال بشوید. پس با ما در طهاکو همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0