Skip to main content

خوش آمدگویی مدرسین به دانش پژوهان دوره اِس کیو اِل سرور

Welcome to SQL Server Course

در آموزه حاضر شاهد خوش آمدگویی مدرس و معرفی اجمالی دوره آموزشی پیش رو هستیم تا دانش پژوهان بتوانند با توضیحات ذکر شده یک پیش درآمد کلی از بازخورد نهایی دوره برنامه ریزی شده حاضر بدست آورند و برای پروسه آموزشی خود برنامه ریزی های مورد نیاز را صورت دهند.

لینک کمکی ( official link ) – خوش آمدگویی مدرسان به دانش پژوهان دوره آموزشی (آموزش جامع اس کیو ال سرور sql server) درس 1

پیشگفتار مدرسین دوره اس کیو ال سرور با دانش پژوهان

مدرس دوره حاضر سرکار خانم زهرا کیانی می باشد.
ورود همه دانش پژوهان طهاکو را به دوره اموزشی sql server خوشامد میگوییم.
در این دوره اموزشی به فیچر ها و ویژگی های اصلی که برایِ آخرین نسخه از این گل سر سبده سیستم های مدیریت بانک های اطلاعاتی از نوع پایگاه داده یعنی sql server شرکت مایکروسافت وجود دارد خواهیم پرداخت.
در ابتدا با چگونگی نصب و کانفیک یا پیکر بندی sql server کار را شروع می کنیم. بعد از آن به چگونگی ایجاد پایگاه داده یا همان دیتابیس و همچنین جداول یا تیبل ها؛ برای ذخیره سازی داده ها خواهیم پرداخت و تمام مباحث مورد نیاز را به شما آموزش خواهیم داد.
همچنین در این دوره آموزشی یاد می گیریم که sql server agent چگونه به صورت اتوماتیک وظایف معمول مثل back up گیری ها را انجام می دهد، و هدف ما این هست که بتوانیم در طولِ این دوره آموزشی تمامیِ نکات و مفاهیمِ موردِ نیاز این مقوله و این ابزارِ قدرتمند یعنی sql server را بطور کامل وجامع به شما آموزش دهیم. در آخر هم برای بازیابی و دستکاری داده ها از زبان query ساخت یافته استفاده خواهیم کرد.
تمام این فیچرها و ویژگی ها را با تعداد زیاد دیگه ای از ابزار ها و تکنیک هایِ ارائه شده معمول برایِ این نرم افزار شرکت مایکروسافت یعنی sql server آموزش خواهیم داد .
با این تفاسیر با دوره حاضر همراه بمانید تا در کنار هم دوره جامع ملزوماتِ آموزش sql server را استارت بزنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0