Skip to main content

خوش آمدگویی مدرسین به دانش پژوهان دوره پاورپوینت طهاکو

Welcome to PowerPoint Courses

در این آموزه ویدیویی مدرسین بعد از عرض خوش آمدگویی به دانش پژوهان دوره حاضر، اقدام به ارائه توضیحاتی پیرامون موضوعات و مباحث پیشرو می نمایند تا کاربران با این پیشزمینه آماده ورود به دوره حاضر گردند.

لینک کمکی ( official link ) – خوش آمدگویی و ارائه پیشگفتار و معرفی دوره پاورپوینت طهاکو (آموزش جامع پاورپوینت PowerPoint) درس1

مدرسین دوره آموزشی پاورپوینت

مدرس این دوره سرکار خانم معصومه ربیع زاده (کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار) هستند.
ورود شما به دوره آموزش جامع PowerPoint 2016 را خوش آمد می گوییم.
در این دوره چگونگی ایجاد و ویرایش  ارائه های پاورپوینت رو به شما کاربران عزیز طهاکو آموزش خواهیم داد.
ما قصد داریم چگونگی ساخت ارائه هایی از الگوها و قالب های از پیش تعریف شده، و حتی چگونگی ایجاد یک نمونه از همین قالب ها، را از همان ابتدای کار، به شما آموزش دهیم و نهایتاً یک ارائه پاورپوینت کامل را خلق کنیم.
ما قصد داریم در این دوره آموزشی از نرم افزار قدرتمند شرکت مایکروسافت، نحوه اضافه کردن و ویرایش انواع مختلف محتوا شبیه متن، عکس، نمودارها، ویدیو و حتی انیمیشن را به شما کاربران طهاکو آموزش دهیم.
اگر در طول دوره با ما همراه بمانید، مرحله به مرحله هر کدام از تکنیک های یاد شده را با همدیگر بررسی خواهیم کرد. سپس ما قصد داریم راه هایی برای افزایش کارایی اسلایدهای خودتان برای امر ارائه را، همچون افزودن یادداشتهای سخنرانی که در خلال این دوره خواهید دید، و مایکروسافت به آنها speaker notes می گوید و یک ویژگی و ابزار مناسب برای گوینده ارائه هستند، و یا آموزش های ابزار های مختلف Collaborate که برای همکاری در زمینه ی ایجادِ تغییرات بصورت گروهی و مشارکتی قابل بهره برداری شده اند را در این دوره آموزشی پوشش دهیم. پس ما کارهای زیادی برای انجام دادن در طول این دوره آموزشی پیشرو داریم، پس با ما همراه شوید تا دوره ی جامع ِنرم افزار پاور پوینت طهاکو را در کنار هم شروع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0