نحوه استفاده از فایل های تمرینی اکسل

Using the exercise files Excel Course

در این ویدئوی آموزشی دانش پژوهان با نحوه استفاده و بکارگیری فایل های پروژه دوره جامع اکسل طهاکو آشنا می شوند و متوجه می شوند چگونه می توانند بعنوان یک منبع معتبر از فایل های مذکور بعنوان تمرین استفاده و بهرهبرداری نمایند. با این پیشزمینه و آموزش مقدماتی قبل کاربران آماده ورود به دروه حاضر می شوند.

شروع کار با پروژه های دوره اکسل طهاکو

شما اگر یکی از کاربران طهاکو هستید و بعد از ثبت نام در طهاکو، در حال مشاهده ایندکس اصلی دوره جامع اکسل طهاکو هستید، با این تفاسیر شما به فایل های تمرین هم دسترسی دارید و می توانید این فایلها را بصورت آنلاین از وب سایت طهاکو دات آی آر دانلود کنید.

ما در خلال دوره حاضر، پوشه Exercise را دانلود کردهایم، و پوشه فایلهای مذکور را روی دسکتاپ سیستم عاملی که در حال ضبط دوره بر روی آن هستیم مشاهده می کنید.

اگه پیش برویم و این پوشه را با دابل کلیک بر روی آن باز کنیم، مشاهده خواهید کرد که یکسری فایلهایی در داخل این پوشه هست که در حین دوره آموزشی از آنها استفاده میکنیم.

در ضمن هر کدام از این فایلها مربوط به یک درس هستند، به طور مثال اگر شما ch05 را باز کنید، یک فایل اکسل داخل آن پوشه، که مربوط به آموزش های فصل پنجم هست را می بینید و حین دیدن فیلمها می توانید از این فایل و کاربرگهایی که داخل آن هست و هر کدام مربوط به یک درس می شوند و بعداً در خلال آموزش آنها را می بینید، و البته به آنها worksheet گفته می شود؛ استفاده کنید.

Comments (4)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider