Skip to main content

معرفی فایل های پروژه و نحوه بکارگیری آنها

Using the SQL Server Course exercise files

از آنجایی که دوره آموزشی پیش رو بر اساس استانداردهای آموزشی پروژه محور طراحی و تهیه شده است، لذا ویدئوی آموزشی حاضر، به طریقه استفاده و بهره برداری از فایل های تمرینی ارائه شده همراه با این دوره آموزشی اشاره دارد و مدرسین در این فیلم آموزش های لازم را ارائه نموده اند.

لینک کمکی ( official link ) – مروری بر نحوه بکارگیری و استفاده از فایل های پروژه دوره SQL Server (آموزش جامع اس کیو ال سرور) درس 3

آشنایی با فایل های دوره پروژه محور اس کیو ال سرور

در این دوره، من از تعدادی فایل پروژه استفاده می کنم که اونها رو در فولدری به اسمِ exercise files قرار دادم، و اون فایل هل الان در قالب یک فایل زیپ از ایندکس اصلی دوره آموزشی sql server طهاکو برایِ کاربران، قابل دریافت و دانلود هست. بعنوانِ یک مثال می تونم به فایل تمرین procedures که در تصویر زیرقابل تشخیص می باشد و در فولدری قرار گرفته که اسم این فولدر، هم نام با سرفصل آموزشی ای هست که در خلال دوره با آن سرفصل کار را ادامه خواهیم داد، اشاره کنم.

فایل پروژه اس کیو ال سرور
فایل پروژه اس کیو ال سرور

همه این فایل هایِ تمرینی با اینکه می بینیم حاوی کد sql هستند، ولی مسلماً در یک فایل متنی با فرمت دات txt معمولی قرار گرفته اند، و در واقع اینها مواردی که در تصویر زیر می بینیم یکسری کد هستند که قرار هست در سرفل هم نام با فولدر اخیر؛ در کوئری هایِ مدِ نظرمون قرار بگیرند. پس هر موقع که بهشون نیاز پیدا کردیم باید تمامی  کدهای موجود در فایل تکست رو از فایل های متنی مربوط به آموزش مورد نظر، به داخله کوئری ایجاد شده درنرم افزار Microsoft SQL Server Management Studio کپی پیست کنیم و با این کار، می توانیم  دستورات مان را بوسیله این کدهای موجود در فایل های تکست خیلی راحت ران کنیم.

نمونه کدهای کوئری sql server
معرفی فایل های پروژه و نحوه بکارگیری آنها

اما در حال حاضر این کار رو نمی کنم و صرفاً قصد ما در این آموزه آشنایی شما با فایل های اخیر می باشد. من میدونم که شما برای شروع مضطرب هستید، اما قبل از اجرای هر یک از این کدها با دوره آموزشی مون پیش برین و منتظر بمونین تا وارد جلسه های شخصیمون که نیاز به اجرایِ این قبیل کدها دارن بشیم، پس تا اون موقع صبر کنید .
پس همونطور که گفتم ،اگه شما سطح دسترسی مشاهده دوره آموزشی ملزومات sql server رو از طهاکو دات آی آر تهیه کرده اید؛ به راحتی می توانیند این فایل های پروژه رو بعنوان یک مرجع تمرینی، در قالبه یک فایل زیپ از سایت مون و در قسمت ایندکس اصلی دوره آموزشی sql server به راحتی دانلود کنید و در زمان مناسب، أزشون بهره برداری و استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0