Skip to main content

نحوه بهره برداری از فایل های پروژه دوره جامع ورد طهاکو

Using the exercise files

ویدئو آنلاین حاضر آموزشی پیرامون نحوه استفاده از فایل های تمرینی دوره پیشرفته ورد طهاکو را مورد بحث و بررسی قرار می دهد و نحوه بکارگیری فایل های پروژه محور دوره حاضر را قبل از ورود دانش پژوهان به دوره آموزشی شرح می دهد.

لینک کمکی ( official link ) – نحوه بکارگیری فایل های تمرینی دوره پروژه محور ورد طهاکو (آموزش جامع ورد Word) درس 2

فایل های پروژه مایکروسافت ورد

اگر به فایلهای پروژه آموزش جامع ورد طهاکو دسترسی دارید، می توانید قدم به قدم همراه با مدرسین دوره حاضر در بخش های مختلف این دوره آموزشی همراهی کنید.
کاربرانی که از وب سایت طهاکو دات آی آر دوره آموزشی ورد را مشاهده می کنند به راحتی می توانند از ایندکس اصلی دوره حاضر فایل های پروژه را دانلود کنند.
بنابراین اگر شما تصمیم دارید از این فایل ها استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما این هست که این فایل ها را در درایو محلی که دسترسی راحت تر و سریع تری به آنها دارید، مثلاً روی دسکتاپ سیستم عامل تان ذخیره کنید.
می توانید با دابل کلیک روز فولدره فایل های تمرینی و سپس دابل کلیک روی زیر فولدر مربوط به همان بخشی را که در حال دنبال کردن آموزش آن بخش هستید، اقدام به پیدا کردن فایل مورد بحث کنید و از فایلهای آن استفاده کنید.
همواره می توانید روی یکی دو تا از فایل ها دابل کلیک کنید، و مطقابلاً با این کار متوجه می شوید ما هر فایلی که در هر درسی برای آموزش روی آن تمرکز می کنم را برای شما آنجا قرار داده ایم تا براحتی بتوانید هر مکانی و هر زمانی که دوست دارید از این فایل ها بعنوان یک فایل مرجع استفاده کنید.
ممکن هست شما دوست نداشته باشید با فایل های تمرینی ما کار کنید، در اینصورت هیچ مشکلی وجود ندارد، شما می توانید از فایلهای شخصی خودتان برای تمرین استفاده کنید و آموزش های ما را دنبال کنید، و یا اینکه حتی خیلی راحت فقط بنشینید و آموزش های ما را بدون تمرین نگاه کنید.
با این پیش زمینه با ما همراه باشید تا مباحث مقدماتی تا پیشرفته آموزش جامع ورد را در سرفصل ها آتی حضورتان ارائه نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0