نحوه بکارگیری فایل های پروژه دوره جامع اتودسک اینونتور

دوره ویدیویی متناسب با این آموزش: آموزش جامع اتوکد اینونتور AutoCAD Inventor
سطح آموزش این درس: مقدماتی
کد درس: AI 00.02
زمان فیلم آموزشی درس: 03 دقیقه و 03 ثانیه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درس دوم از سرفصل آموزشی صفرآموزش جامع اینونتور از 85 فیلم دوره

این درس: (خلاصه)

در آموزه ویدئویی حاضر دانش پژوهان با نحوه بکارگیری و استفاده از فایل های پروژه آشنا می شوند تا این اطمینان حاصل شود که طراحان علاوه بر آشنایی با نحوه بکارگیری این فایل های پروژه، همچنین در صورت تمایل از اسناد مذکور بتوانند بعنوان یک فایل تمرینی و یا یک رفرنس برای شروع پروژه های مد نظر خود استفاده نمایند.

جهت دریافت آخرین آپدیت از این آموزش ویدئویی و دسترسی به امکان دانلود فایل های پروژه و مشاهده سایر فیلم های این دوره، پیشنهاد می شود در طهاکو ثبت نام نمایید و شبکه های اجتماعی طهاکو را پیگیری نمایید.

دوره حاضر ما پروژه محور هست و قرار هست صفر تا صد طراحی یک سیستم فیزیکی که در حین شروع پروسه آموزش متوجه می شوید را با هم استارت بزنیم.

پس پیش از شروع دوره آموزشی؛ اجازه بدهید لحظاتی را به نحوه کار با فایل های پروژه این دوره اختصاص بدهیم.

ما به این اسنادی که بعنوان فایل تمرینی در اختیارتون قرار داده ایم، فایل های پروژه می گوییم و قبل از شروع می خواهیم یک مقدار در مورد فایل های پروژه که می توانند بعنوان فایل های تمرینی تان هم بکار بیایند، توضیحاتی را ارئه کنیم تا مطمئن شویم که کامل میدانید که آنها چطور و با چه سناریو فکری مرتب شده اند و چه ساختاری دارند.

با این تفاسیر، ما هم مطمئن می شویم که هر دانش پژوه ای به خوبی از سازمان دهی و دسته بندی فایل های پروژه که در واقع برای کمک به همگام شدن شما با این دوره اموزشی تنظیم شده اند اطلاع پیدا می کنید و با این طریف، بهتر می توانید با ما در طول دوره همراهی کنید.

در هر مرحله از طراحی اسناد طراحی شده را اکسپورت و با توجه به سرفصل های آموزشی طبقه بندی کرده ایم. این توضیحات را میدهیم تا برای شما سرراست بشود که به چه شکل در خلال آموزش ها پیش بروید و براحتی از آنها بعنوان یک رفرنس یا حتی یک فایل تمرینی استفاده کنید. ما فولدره فایل های پروژه را بعد از دانلود از ایندکس اصلی دوره جامع آموزش حاضر، روی دسکتاپ گذاشته ایم ولی شما می توانید آنها را هر جایی از مسیر محل ذخیره فایل های سیستم عامل تان بگذارید.

وقتی فولدر این فایل ها را بازش کنید می بینید که برای هر سرفصل آموزشی یک فولدر جداگانه داریم و توی هر کدام از این فولدرها، اگر بعنوان مثال یکی را باز کنید می توانید ببینید که یکسری پوشه دیگر مربوط به هر آموزه ویدئویی داریم، این یعنی ما فایل های اسناد نرم افزار اینونتور را برای هر ویدئوی آموزشی بطور مجزا در داخل یک پوشه گنجانده ایم؛ و در نهایت در هر فولدر مرتبط با هر ویدئوی آموزشی، فایل های مورد نیاز برای پیش روی شما را در آن ویدئو، همگام با ما قرار داده شده است که می توانید از هر کدام بدلخواه و بسته به نیاز استفاده کنید.

البته شما اگه این فولدرها را بنا به هر دلیلی هم نداشته باشید، می توانید با فایل های خالی یا blank هم کار را شروع کنید و یک طرحی را خودتان سفارشی کنید و کار را با اسناد خودتان در کنار آموزه های ما انجام بدهید.

با کیفیت آموزشی طهاکو، طبیعی هست که فایل های مورد نیاز تمرینی برای یک ویدئوی مشخص هم نیازتان نخواهد شد. بهرحال در این صورت تنها کافی هست به تماشای ویدئوهای آموزشی از طریق صفحه نمایشتان ادامه بدهید و یا اگر خیلی اصرار به تمرین در کار با اینتونتور در درسی که فایل تمرینی ندارد را داشتید، خودتان می توانید براحتی با پیروی از آموزه ویدئویی دیده شده از طریق صفحه نمایش؛ فرامین را عملی نمایید. پس فایل های پروژه دوره حاضر در دسترس شما هست و می توانید در صورت تمایل از آنها استفاده کنید.

اینونتور, Inventor

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts