Skip to main content

آموزش طریقه بکارگیری فایل های دوره پروژه محور اتوکد سیویل تری دی طهاکو

Using Exercise Files

بحث و بررسی فایل های ارائه شده بهمراه دوره پروژه محور آموزش اتوکد سیویل تری دی طهاکو؛ جهت آماده سازی دانش پژوهان برای آشنایی با نحوه همراهی با مدرسین در خلال آموزه ها ویدئویی.

لینک کمکی ( official link ) – طریقه بکارگیری فایل های دوره پروژه محور حاضر (آموزش جامع اتوکد سیویل تری دی AutoCAD Civil 3D) درس 2

شروع کار با پروژه های سیویل 3D

اگه شما فرهیخته عزیز جزء آن دست از کاربران طهاکو هستید که به بخش exercise files یا همون فایل های تمرینی ایندکس دوره حاله حاضر سایت ما دسترسی دارید، پیش بروید و آن فایلها را از ایندکس اصلی دانلود کنید و مثله مدرس دوره حاضر، فولدر فایل های تمرینی را روی دسکتاپ سیستمی که قرار هست پروسه آموزش سیویل 3D را با آن دستگاه ادامه بدهید، قرار بدهید تا مدام، بطور سریع به این ایندکس دسترسی پیدا کنید.
اگر هم از آن دست کاربرهایی هستید که نمی توانید به دلیل محدودیت های پهنای باند اینترنت تان به سورس آنلاین این دوره دسترسی پیدا کنید و در فرآیند آموزشی تان پکیج حامله این دوره را تهیه کرده اید، باز هم بطریق مشابه پیش بروید و از داخله حامل پکیج، محتوای فولدر فایل های تمرینی را با عنوان exercise files کپی و در دسکتاپ تان پاست کنید.
توجه کنید که فایل های مورد نیاز برای هر ویدئوی آموزشی، بصورت chapter وایز، یعنی طبق فصل بندی های دوره حاضر، مرتب شده اند.
بهرحال در هر یک از پوشه های فولدر فایل های تمرینی، که هر کدام، نماینده یک سرفصل آموزشی هستند، متوجه می شوید که نه تنها فایل هایی پیدا می کنید که جزء فایل های تمرینی بحساب می آیند که قرار هم هست با آنها کار تمرینتان را شروع کنید، بلکه یک فولدر Completed هم قرار دارد که اگر آنرا باز کنید متوجه می شوید که این فولدر شامل نسخه ای از همان فایل هایی هست که ما در سابفولدر همین سرفصل برای شما قرارشان داده بودیم؛ ولی با این تفاوت که اینها خروجی بعد از هر آموزش هستند و فایل هایی بحساب می آیند که سفارشی سازی ها و کارهایی که قرار بوده در هر ویدئو روی فایل ها اعمال بشود را بهمراه دارند؛ در واقع در فولدره هر سرفصل آموزشی شما فایل هایی که در شروع یادگیری بکار برده می شوند را می بینید و در فولدره Completed نسخه ای از همان فایل ها را می بینید که حاوی طراحی کامل و تکمیل شده آموزش هستند. فایده اینکار این هست که می توانید بعد از اتمام هر فصل طراحی خود را با نسخه طراحی ای که در فولدر completed ارائه شده است، مقایسه کنید تا با این سناریو خودتان رو بعد از دستکاری یه فایل های تمرینی محک بزنید و ببینید که آیا به اهداف آموزشی مورد نظر رسیده اید یا خیر.
بهرحال اگر به فایل های تمرین دسترسی ندارید، هیچ نگران نشوید و آموزه های ویدئویی را بصورت بصری دنبال کنید و یا اگر هم مایل بودید با کمک فایل هایی که بعد از نصب نرم افزار بصورت دیفالت به شما ارائه می شوند و یا حتی از طریق فایل های دلخواه خودتان هم که شده تمرین ها را همراه با مدرسین انجام دهید. به هر طریق بدانید که این دوره همراه با یکسری فایل های تمرینی ارائه شده که من در لحظاتی از هر ویدئوی آموزشی مسیر رسیدن به آن فایل را در قالب یک پاپ آپ راهنما معرفی می کنم و تنها کاری که شما باید انجام دهید این هست که به آن مسیر رفته و فایل مورد نظر را باز کنید.
در نهایت بعدها این فایل های تمرینی می توانند یک مرجع خیلی خوب برای بهره برداری های آتی یه شما در بازار کار مرتبط با نرم افزار اتوکد سیویل 3D بحساب بیایند.

نظرات (2)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0