طریقه استفاده و بهره برداری از فایل های پروژه متلب

درس سوم از سرفصل آموزشی صفرآموزش جامع متلب از 55 فیلم دوره

آموزش جامع متلب بصورت کاملاً پروژه محور تدارک دیده شده است و لذا در این درس مدرسین به بحث و بررسی پیرامون نحوه استفاده و بکارگیری فایل های تمرینی بعنوان یک مرجع معتبر پرداخته اند.

من تمرینات این دوره رو روی دسکتاپم، در پوشه ای به نام exercise files از قبل دانلود کردم. این رو بگم اگر شما سطح دسترسی مشاهده ویدئو های آموزشی دوره متلب رو از وب سایت طهاکو دات آی آر تهیه کرده باشید، به راحتی می توانید فایل های پروژه را از قسمت Exercise Files در قالب یک فایل زیپ دانلود کنید. ما ضبط این دوره را در محیط ویندوزی انجام داده ایم، اما شما می توانید در هر محیط کاربری و سیستم عامل دیگه ای که مایل هستید، این فایل ها رو اجرا کنید.

فایل های نمونه پروژه متلب

اگر این فولدر را باز کنید، فصل های مختلفی رو می بینید،

فولدرهای فایل های تمرینی متلب

که در هر فصل، یکسری تمرینات نمونه درشون گنجانده شده است. که من از این مثالها و اسکریپت ها در طول این دوره آموزشی همونطور که در خلال ویدئو ها خواهید دید، استفاده می کنم.

توی فولدر فصل سوم؛ شما دوتا فایل key یا کلیدی می بینید.

فایل های کلیدی متلب

که اگر همراه با ویدئو ها با هم پیش بریم می توانید این فایل های فانکشن و اسکریپت روخودتان بسازید؛ و این توابع رو خودتون به راحتی بوجود بیارید. و یک مثالی اونجا خواهید دید که به شما نشان می دهد، اگر تمام مراحل ویدئو رو درست انجام دهید، توابع و فانکشن ها یا اسکریپت تان باید چه شکلی  باشد.

فایلهایی که باهم در ویدئو ها درست می کنیم؛ حالا چه اسکریپت ها و چه توابع، ممکن هست در ویدئویی دیگه بخایم از خروجیش استفاده کنیم و یک مبحث جدید رو باهاشون استارت بزنیم. پس اونا رو جایی ذخیره کنید، چون بعداً از اینها و همچنین از فایلهای key یا کلیدی؛ در ویدئوهای بعدی استفاده می کنیم.

تمام اینها فایل های ساده ای هستند که شما رو از دست اینکه یکبار دیگه بخواین این کدها رو تایپ کنید نجات میدن. اگر هم دسترسی به این فایلها ندارید می تونین فیلم رو در حین آموزش متوقف کنید و کد های روی صفحه نمایش رو در حین پخش ویدئو های آموزشی، تایپ کنید.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

مجوز نشر بر حامل ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
logo-samandehi
مجوز نشر بر خط ديجيتال از مرکز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال
previous arrow
next arrow
Slider

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts