Skip to main content

نحوه بهره برداری از فایل های پروژه دوره ملزومات اکسس

Using the exercise files

در ویدئوی آموزشی حاضر نحوه بهره برداری از فایل های تمرینی دوره ملزومات اکسس طهاکو مورد بحث و بررسی قرار می گیرد و دانش پژوهان با نحوه دانلود و بهره برداری از فایل های پروژه بعنوان یک مرجع و تمرین استاندارد برای شروع بکار با نرم افزار اکسس آشنا خواهند شد.

لینک کمکی ( official link ) – معرفی و آموزش نحوه بکارگیری فایل های پروژه دوره جامع اکسس (آموزش جامع اکسس ACCESS) درس 2

فایل های پروژه دوره اکسس طهاکو

اگر عضو سایت آموزش آنلاین طهاکو دات آی آر هستید، و سطح دسترسی به آموزش های آنلاین ما را پیدا کرده اید، بدون شک شما به همین فایلهای تمرینی که ما در بخش های متفاوت دوره حاضر قصد داریم با آنها کار کنیم دسترسی خواهید داشت.
به راحت ترین شکل ممکن، فقط روی در سایت طهاکو لاگین نمایید و یا اگر هنوز اکانتی ندارید به رایگان در طهاکو ثبت نام نمایید تا بتوانید از ایندکس اصلی دوره جامع اکسس فایلهای مورد نظر را از وب سایت طهاکو دانلود کنید.
ما فایلهای تمرینی یاد شده را در طول آموزش روی دسکتاپ ذخیره کرده ایم و بالطبع از دسکتاپ با این فایل ها کار خواهیم کرد، اما شما می توانید این فایل ها را در هر جایی که دوست دارید ذخیره کنید و از آنها بهربرداری های مورد نیازتان را صورت دهید.
داخل فولدر exercise files فولدرهایی را می بینید که هر کدام مربوط به یک بخش یا chapter از این دوره ی آموزشی هستند. در این فولدرها فایلهای پایگاه داده مجزایی را می بینید، که به همراهشان ممکن هست چیزهای دیگری ببینید که قرار هست از آنها استفاده کنیم و ما همه اسناد را در اختیار شما قرار داده ایم تا یک دوره پروژه محور را ارائه کرده باشیم.
احتمالا شما کسی هستید که دوست ندارید از فایل های تمرینی ما استفاده کنید ، در این صورت این موضوع را باید یادآورشویم که هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد، شما می توانید از پایگاه داده های شخصی خودتان برای همراه شدن با ما استفاده کنید. 
یک اخطار هم باید در همین ابتدا به دانش پژوهان گوشزد کنیم. چون اکسس نرم افزاری می باشد که در حینی که شما در حال کار با فایلها هستید، تغییرات را به طور اتوماتیک save و ذخیره می کند، ما شدیدا به شما پیشنهاد می کنیم که برای بازگشت دوباره به فایل های اورجینال و بدون تغییر ما، در جهت استفاده مجددتان از فایلهای تمرینی، بیایید و قبل از دستکاری آنها یک کپی از محتویاتشان تهیه کنید تا چندین بار بتوانید از فایلها استفاده کنید. همواره به هر شکلی که تمایل داشتید در فایل ها تغییر ایجاد کنید و با تمرین کردن سعی کنید آموزه های ذکر شده را بخوبی به خاطر بسپرید. حالا اجازه بدهید تا با هم دوره جامع اکسس طهاکو را شروع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره ها
درس ها
طهاکو من
0