باز کردن اسناد ترسیم ها در اتوکد الکتریکال

دوره ویدیویی متناسب با این آموزش: آموزش جامع اتوکد الکتریکال AutoCAD Electrical
سطح آموزش این درس: متوسط
کد درس: AE 02.02
زمان فیلم آموزشی درس: تیزر "59.'00- تیزر اعضا "59.'01- فول ویدیو "59.'03

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درس دوم از سرفصل آموزشی دومآموزش جامع اتوکد الکتریکال از 115 فیلم دوره

این درس: (خلاصه)

در این آموزه ویدئویی دانش پژوهان علاوه با آشنایی با فرمت فایل های ترسیمی پروژه های اتوکد الکتریکال، همچنین اقدام به فراخوانی و جابجایی و اعمال تنظیمات در بین اسناد ترسیم ها یا باصطلاح drawing ها خواهند نمود.

جهت مشاهده تیزر اعضا(1/2 ابتدایی آموزش حاضر)؛ به طهاکو لاگین نمایید. جهت مشاهده فول ویدئو این آموزش، از ایندکس اصلی اقدام به خرید دسترسی نمایید.

تیزر درس (1/4 ابتدایی آموزش): باز کردن اسناد ترسیم ها در اتوکد الکتریکال

متن فیلم

در ویدیوی آموزشیِ قبل ؛از همین سرفصله آموزشی؛ پروژه ی WD Demo رو در اتوکد الکتریکالمون باز کردیم.حالا میخوایم ببینیم چطور باید ترسیم ها رو در پروژه های اتوکد الکتریکال باز کرد. شاید فکر کنین که با رفتن به جایی شبیه به Quick Access toolbar که من معمولاً بهش QAT میگم و کلیک کردن روی Open این کار رو باید انجام داد. ولی نه! نباید به این روش کار کنین. به این دلیل که باید حتمآ از طریق پروژتون،ترسیم ها رو باز کنین و سطوحِ دسترسی نرم افزار به درووینگ یا ترسیم هاتون رو از طریقِ پروژه ای که مدِ نظرتون هستش، تعریف کنید. خب با این حال که از این پایینه این پنجره شاید باشتباه برداشت بشه که امکانِ باز کردنِ فایل هایِ با فرمتِ dwg برامون میسره، من با زدن روی کلید اسکیپ از صفحه کلید فرمانه اجرا شده رو لغو می کنم تا از مسیره اشتباهی که درش قرار گرفتم خارج بشم. کاری که باید بکنیم اینه که بریم روی project manager ,اینجا و از project manager برای باز کردن ترسیم ها استفاده کنیم.

AutoCAD Electrical, اتوکد الکتریکال

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت

اشتراک در خبرنامه

Please enable the javascript to submit this form

 طهاکو در یوتیوب

طهاکو در لینکدینایمیل به طهاکو

Cron Job Starts